Register Login

RegulaminFAQSearch
BlogWikiCzat

Previous topic | Next topic
Page 1 of 1 [ 5 posts ]
Print view
Write comments Post new topic

Aktualne certyfikaty dla Symbiana i przeglądarek internetowych.

Post Aktualne certyfikaty dla Symbiana i przeglądarek internetowych. 3 Oct 2019, o 20:24

Male - Administrator  Posts/Topics11840/1154  Reputation point 17272 
Offline  Profile    Tlen 
Windows 10 Firefox
Obecnie podczas przeglądania stron internetowych użytkownicy Symbianów spotykają się czasem z błędami spowodowanymi wygasłymi certyfikatami.

Według tematu na forum Microsoftu problem można rozwiązać usuwając wygasłe certyfikaty i instalując w ich miejsce aktualne:
Code:
Please Login or Register, to see this Content

Zbiór nowych certyfikatów można znaleźć tutaj:
Code:
Please Login or Register, to see this Content

Oczywiście proszę o podzielenie się linkami do innych certyfikatów, jeśli tylko wiecie, że również mogłyby pomóc. ;)

Last post
Reply with quote 

Post Re: Aktualne certyfikaty dla Symbiana i przeglądarek internetowych. 4 Oct 2019, o 15:09

Male - Sponsor  Posts/Topics8990/96  Reputation point 6418 
Offline  Profile 
Windows 10 Chrome
Ale po co to wrzucałeś jak Ci pisałem że i tak nie działa? :) Tak samo jak i ten sis co niby ma wprowadzać jakieś poprawki do protokołów internetowych
Reply with quote 

Post Re: Aktualne certyfikaty dla Symbiana i przeglądarek internetowych. 4 Oct 2019, o 17:08

Offline  Profile    Tlen 
Windows 10 Firefox
Mea culpa, musiałem ominąć tę wiadomość. To czy istnieje w ogóle jakieś rozwiązanie?
Bo instalacja nowych certyfikatów wydaje się sensowna, tylko może trzeba znaleźć inne.
Reply with quote 

Post Re: Aktualne certyfikaty dla Symbiana i przeglądarek internetowych. 4 Oct 2019, o 18:24

Male - Sponsor  Posts/Topics8990/96  Reputation point 6418 
Offline  Profile 
Windows 10 Chrome
Obecnie nie znalazłem żadnego sposobu aby móc używać na S60 jakiekolwiek strony internetowe. Zarówno S60v3 jak i S60v5 jest odcięte od sieci bo wczytuje tylko strony niezabezpieczone i nie mogę dowiedzieć się czego dokładnie brakuje. Nie wiem jak to wygląda na Belle bo nie wyciągałem dawno z kartonu N8 ani E6.
Reply with quote 

Post Re: Aktualne certyfikaty dla Symbiana i przeglądarek internetowych. 4 Oct 2019, o 19:48

Offline  Profile    Tlen 
Windows 10 Firefox
nemo333 wrote:
bo wczytuje tylko strony niezabezpieczone

No, to dobrze, że NH zostało na HTTP...
It's not a bug, it's a feature! xD :crazy-keeper:

Reply with quote 

Write comments  Post new topic

Page 1 of 1 [ 5 posts ]
Previous topic | Next topic

Search for