Register Login

Site RulesFAQSearchContact
PortalBlogWikiChat



Ogłoszenie


Forum NokiaHacking.pl obchodzi swoje 15. urodziny! Image






Previous topic | Next topic
Page 1 of 2 [ 21 posts ]
Go to page 1, 2  Next
Print view
Write comments Post new topic


[Uwaga] Autorski konkurs na 2 prace graficzne z hasłami. :)

Post [Uwaga] Autorski konkurs na 2 prace graficzne z hasłami. :) 4 Nov 2009, o 03:51

Male - Sponsor  Posts/Topics1524/67  Reputation point 3323 
Offline  Profile 
Java Opera
Konkurs organizowany przeze mnie, nie jest związany z tematyką forum, ale że konkurs dla was, to sobie pozwoliłem tutaj;)
Konkurs graficzny. Podam dwa hasła i chciałbym do nich jakąś ilustrację graficzną. Nie znam się na grafice, nie mam zdolności ilustratorskich, do tego za bardzo nie mam pomysłów, więc zdaje się na was. Z tego co kojarzę to parę osób ma do czynienia z grafiką, więc może ktoś pomoże. A może ktoś udziela się na jakimś forum graficznym i tam znajdzie jakieś pomysły. Nagroda będzie marna, mogę doładować konto za 5zł. Dużo to nie jest, choć na parę smsów wystarczy. No i nagroda nagrodą, ale przede wszystkim proszę was o pomoc jako kolega z forum:)
Podaję hasła, które chciałbym żebyście przedstawili w formie graficznej. Nie jest to na awatar, więc rozmiar raczej większy;)
Dobra, hasła.
1. Winners never quit, quitters never win
2. Some call them opponents, I call them victims
Tłumaczenie, dla tych, którym potrzebne. Może się przydać;)
1. Ci co wygrywają nigdy nie rezygnują, ci co rezygnują nigdy nie wygrywają
2. Niektórzy nazywają ich przeciwnikami, ja nazywam ich świadkami
W tym drugim chciałbym, żeby znalazł się jakiś motyw siatkarski. Uprzedzam, że piłka do siatkówki mnie nie satysfakcjonuje;)
Regulamin konkursu ilustratorskiego:
1. Przedmiotem konkursu jest zobrazowanie dwóch powyższych haseł, w drugim powinien się znaleźć motyw siatkarski
a) na pracy powinno znaleźć się wyżej wymienione hasło, to w języku angielskim, plus ilustracja graficzna
b) kolorystyka dowolna, jeśli ewentualnie wygrasz, to będziemy myśleć dalej
c) rozdzielczość dowolna, tylko żeby było wszystko widoczne:) jeśli ewentualnie wygrasz to mogę się zgłosić, byś zmienił rozmiar
d) jeśli zamieścisz jakąś pracę, a będę miał jakiś pomysł do niej, to najprawdopodobniej dodam komentarz do twojego postu
2. Za pierwsze miejsce w konkursie funduję doładowanie w wysokości 5zł. Plus forumowe piwo i pochwała:) dla reszty pochwały i piwa. Chyba, że ktoś ewidentnie poleci na pochwałę i zrobi piłkę w paincie, wtedy żadna nagroda przewidziana nie jest:)
a) w jury zasiadam ja i moja dziewczyna;)
b) jedna osoba może wrzucić tyle prac ile chce. Ale że tematy prac są 2, to każdy powinien wrzucać po minimum 1 pracy z danego tematu. Zmiana: Każdy może wrzucić tyle prac ile chce, nawet jedną, z tematu który sobie wybierze.
c) żeby konkurs został rozstrzygnięty muszą być prace z jednego tematu co najmniej 4 użytkowników. Jeśli np jedna osoba wrzuci 3 prace, a druga jedną, to konkurs uważa się za nierostrzygnięty i nagroda za 1 miejsce w postaci doładowania przepada. Zmiana: Żeby konkurs został rozstrzygnięty, muszą pojawić się prace minimum 3 osób. Czyli minimum 3 prace, po jedna na osobę.
d) nie obchodzi mnie czy pracę robisz ty, twój wujek, czy jakiś grafik
e) jeśli wygrasz to zgłoszę się do ciebie po adres mailowy, kupię kupon doładowujący, zrobię jego zdjęcie i prześlę ci je. Myślę, że już na drugi dzień, ale powiedzmy, że w ciągu max 3 dni
3. Tematy są 2. Co będzie, jeśli jedna osoba zrobi najlepszą pracę z pierwszego tematu, a inna z drugiego? Wybierzemy tą, która jest według nas lepsza. I ta osoba wygra
4. Prace można wrzucać do 12 listopada, do godziny 23:59:) wyniki ogłoszę w ciągu max 3 dni. Prace wrzucamy oczywiście w tym temacie
5. Zastrzegam sobie prawo do zmiany regulaminu. Ewentualna zmiana będzie wynikała z przebiegu konkursu. Ale nie musicie się bać;)
6. Konkurs przeznaczony jest dla ludzi, którzy zarejestrowali się na forum do dnia 3 listopada
7. Proszę o nie spamowanie tematu:) jeśli masz jakieś pytanie, coś jest niejasne, to napisz na pw albo w tym temacie, ale wygaś posta. Na forum zaglądam minimum 2 razy dziennie, więc nie ma obaw, że nie przeczytam.

Jak pisałem, nagroda nagrodą, ale przede wszystkim proszę o pomoc:)

[ Dodano: 2009-11-04, 22:58 ]
Widzę, że konkurs cieszy się szaloną popularnością;) co mnie smuci, bo trochę mi na tym zależy. Złagodziłem regulamin, może teraz będzie łatwiej. Jeśli nic z tego nie wyjdzie, to cóż, trudno, temat się wyrzuci
Last edited by michero on 1 Jan 1970, o 02:00, edited 1 time in total.

Last post


Post [Uwaga] Re: Autorski konkurs na 2 prace graficzne z hasłami. :) 5 Nov 2009, o 01:05

Male - Friend  Posts/Topics1419/120  Reputation point 1886 
Offline  Profile   
Windows XP Firefox
Ja się zgłaszam do konkurus. Umiejętności mam średnie, ale coś sklecę xP
Dziś coś tam pokaże ;)


Post [Uwaga] Re: Autorski konkurs na 2 prace graficzne z hasłami. :) 5 Nov 2009, o 02:09

Male - Sponsor  Posts/Topics1524/67  Reputation point 3323 
Offline  Profile 
Java Opera
No, wreszcie ktoś;) oczywiście nie musi być dzisiaj, czasu trochę jest:)


Post [Uwaga] Re: Autorski konkurs na 2 prace graficzne z hasłami. :) 5 Nov 2009, o 08:39

Male - Sponsor  Posts/Topics1351/95  Reputation point 1711 
Offline  Profile 
Windows Vista Firefox
ja teSz!1!!!!////111!!oneone xD


Post [Uwaga] Re: Autorski konkurs na 2 prace graficzne z hasłami. :) 6 Nov 2009, o 16:39

Male - HydePark Mod  Posts/Topics3755/345  Reputation point 4123 
Offline  Profile   
Windows XP Firefox
Zgłaszam swój udział. Praca jak się wyrobie będzie gotowa jutro wieczorem lub w niedziele ;)

Pozdro


Post [Uwaga] Re: Autorski konkurs na 2 prace graficzne z hasłami. :) 6 Nov 2009, o 18:10

Male - Sponsor  Posts/Topics1524/67  Reputation point 3323 
Offline  Profile 
Java Opera
Już myślałem, że nic z tego nie wyjdzie. Minimum 3 osoby są, więc ktoś na pewno dostanie 5zł;) oczywiście jeśli zamieścicie prace:) pośpiechu nie ma, trochę czasu jeszcze jest

[ Dodano: 2009-11-12, 02:00 ]
Czyżby jednak nikt nic?:)


Post [Uwaga] Re: Autorski konkurs na 2 prace graficzne z hasłami. :) 12 Nov 2009, o 19:59

Male - HydePark Mod  Posts/Topics3755/345  Reputation point 4123 
Offline  Profile   
Windows XP Firefox
michero, kompletnie zapomniałem o tym. Na piątek/sobotę dostaniesz ;)

Pozdro

[ Komentarz dodany przez: maciekbronkz: 2009-11-12, 19:19 ]
ja tez zapomnialem, jutro bedzie ;]


Post [Uwaga] Re: Autorski konkurs na 2 prace graficzne z hasłami. :) 13 Nov 2009, o 00:45

Male - Sponsor  Posts/Topics1524/67  Reputation point 3323 
Offline  Profile 
Java Opera
Ech;) no dobra, niech będzie, że termin na składanie prac przedłużony do 15.XI do 23:59. Mam nadzieję, że pawelooss nie będzie zły:)
Aha, jeszcze jedno. Czytałem któregoś dnia w sb wypowiedzi IuDeXa, że pojawiające się konkursy, więc i ten, są przeznaczone nie dla wszystkich, a dla jakiejś wąskiej grupy odbiorców. W tym przypadku dla kogoś kto ma jakieś zdolności w robieniu grafik. Więc tak sobie pomyślałem, że jeśli ktoś po prostu ma pomysł jak zilustrować podane hasła, ale nie ma możliwości tego przedstawić w formie graficznej, bo np nie umie, nie miał do czynienia z programami graficznymi, to niech też się zgłosi, z konkretnym pomysłem. I nie będzie pozbawiony szans na wygraną.
Jeśli ktoś taki będzie, a będzie się bał, że ktoś wykorzysta jego pomysł, to niech napisze mi swój projekt na pw, a ja go w niedzielę opublikuję.
Przypominam, że to przede wszystkim chodzi o pomoc dla mnie;)


Post [Uwaga] Re: Autorski konkurs na 2 prace graficzne z hasłami. :) 13 Nov 2009, o 00:55

Male - Friend  Posts/Topics1419/120  Reputation point 1886 
Offline  Profile   
Windows XP Firefox
Ja postaram się w terminie oddać pracę. Może podaj jakiś przykładowy rozmiar pracy ?
Może być to np w rozmiarze 900px x 300px ?


Post [Uwaga] Re: Autorski konkurs na 2 prace graficzne z hasłami. :) 13 Nov 2009, o 01:03

Male - Sponsor  Posts/Topics1524/67  Reputation point 3323 
Offline  Profile 
Java Opera
Rozmiar właściwie nie gra roli, byle byłoby coś widać:) im większy tym lepiej, ale jak pisałem, bez większego znaczenia


Post [Uwaga] Re: Autorski konkurs na 2 prace graficzne z hasłami. :) 13 Nov 2009, o 01:05

Male - Friend  Posts/Topics1419/120  Reputation point 1886 
Offline  Profile   
Windows XP Firefox
A jakieś kobiety na planie dozwolone ? :D


Post [Uwaga] Re: Autorski konkurs na 2 prace graficzne z hasłami. :) 13 Nov 2009, o 01:20

Male - Sponsor  Posts/Topics1524/67  Reputation point 3323 
Offline  Profile 
Java Opera
Róbcie jak chcecie, komisja się zbierze i oceni;) tylko przypominam, że w tym drugim haśle chciałbym żeby był jakiś motyw siatkarski


Post [Uwaga] Re: Autorski konkurs na 2 prace graficzne z hasłami. :) 13 Nov 2009, o 18:47

Male - Sponsor  Posts/Topics1351/95  Reputation point 1711 
Offline  Profile 
Windows Vista Firefox
Nie mam weny na 1 ;P

E:
Coś PS mi szwankuje, i obramowania zrobić nie mogę.


You do not have the required permissions to view the files attached to this post.


Post [Uwaga] Re: Autorski konkurs na 2 prace graficzne z hasłami. :) 13 Nov 2009, o 19:30

Male - HydePark Mod  Posts/Topics3755/345  Reputation point 4123 
Offline  Profile   
Windows XP Firefox
maciekbronkz, mogę ci to poprawić ale cały czas to będzie twoja praca - nic nie poradzisz, że ci PS szfankuje ;)

PS: Moja praca jak się wyrobię, za 15 minut :P

Pozdro

[ Dodano: 2009-11-13, 19:13 ]
maciekbronkz, to uwierz mi, ja dzisiaj nie mam weny :P Zrobiłem 2 prace, każda z jednego tematu ;)

Image

Image

Spróbuje coś zrobić do 15 :D

Pozdro


Post [Uwaga] Re: Autorski konkurs na 2 prace graficzne z hasłami. :) 15 Nov 2009, o 17:48

Male - Sponsor  Posts/Topics1524/67  Reputation point 3323 
Offline  Profile 
Java Opera
Przypominam, że dzisiaj o północy mija termin składania prac. Przedłużenia terminu już nie będzie, choćby dlatego, że jest poważniejszy konkurs na forum i nie będziemy rywalizować;)

Top

Write comments  Post new topic
Go to page 1, 2  Next
Page 1 of 2 [ 21 posts ]
Previous topic | Next topic

Search for

Jump to
 



Related topics

Prace domowe

Author: adrian219 (7 Sep 2009, o 15:54)

Views: 1385  •  Replies: 7

Last post: pawelooss (7 Sep 2009, o 18:10) View the latest post



Podziękowania za pracę na forum.

[ Go to pageGo to page: 1, 2, 3 ]

Author: pawelooss (10 Oct 2014, o 22:00)

Views: 11372  •  Replies: 36

Last post: nywi3 (1 Jan 2022, o 11:23) View the latest post



Przymusowe prace konserwacyjne na forum.

Author: pawelooss (18 May 2010, o 00:00)

Views: 1806  •  Replies: 10

Last post: Agentix (12 Jul 2010, o 16:25) View the latest post



[Apel] O Patcherach podkradających czyjąś pracę.

[ Go to pageGo to page: 1, 2, 3 ]

Author: adrian219 (4 Jul 2010, o 17:02)

Views: 4460  •  Replies: 30

Last post: pawelooss (6 Jul 2010, o 20:16) View the latest post




Users browsing this forum: No registered users and 3 guests