[Wykonam] Bardzo tanie instalowanie modyfikacji na forum.

Ogłoszenia usługowe.

Post by pawelooss » 21 Jun 2010, o 00:15

Witam!

Jako iż zdobyłem już pewną wiedzę i doświadczenie w zakresie instalowania modyfikacji phpBB3, myślę, że mogę już pomagać innym osobom, które są w tym temacie zupełnie zielone.


Co oferuję? Przede wszystkim instalowanie modyfikacji phpBB3, choć w innych pracach typu zainstalowanie forum, ustawienie uprawnień czy konwersja z Przema również będę w stanie pomóc. Zawsze warto zapytać, a odpowiem. :)

Co potrzebuję? W zależności od sytuacji: hasła root admina, FTP, SQL, a czasem wszystkich tych rzeczy. Zapewniam, że nie będę ich później kolekcjonował, ale na czas korzystania z usługi zalecam ich zmianę na jakieś tymczasowe - tak aby żadna ze stron nie miała podstaw do roszczeń, że została oszukana. Przed skorzystaniem z usługi wymagam wykonania kopii zapasowej plików i bazy (tak na wszelki wypadek, żeby nic, odpukać, nie popsuć).

Ile to kosztuje? Cena zawsze będzie wykonywana indywidualnie. Preferuję system wykonywania większości prac, przesłania wynagrodzenia, a następnie wykończenia np. jakichś szczegółów. Dzięki temu minimalizuje się ryzyko oszustwa przez którąkolwiek ze stron.

Kontakt: e-mail: pawelooss@o2.pl lub GG: 2098685. Pisząc przedstaw się i powiedz, w jakiej sprawie się zwracasz. Masę ludzi pisze do mnie co dzień pytania związane z telefonami, gdyż prowadzę forum o tej tematyce, więc osób nieprzedstawiających konkretów zwykle olewam. :P


Dlaczego w nazwie tematu umieściłem sformułowanie "bardzo tanie"? Otóż jestem dopiero początkujący (uczeń technikum informatycznego, znam podstawy PHP), choć w znakomitej większości przypadków, przy zwyczajnym instalowaniu modyfikacji, z pewnością dam sobie radę. A gdyby miałyby się wydarzyć jakieś trudności, po prostu przywrócę forum do stanu poprzedniego i nie wezmę opłaty.

Jestem więc niejako alternatywą dla profesjonalistów, którzy za konwersję forum z Przema do Trójki potrafią zainkasować lekką ręką z 300 zł. :D Sam musiałem wykonać taką operację, lecz gdy usłyszałem podobną kwotę, to zdecydowałem doczytać, popracować i się poduczyć. :] Efektem jest przewertowanie ogromnych ilości modyfikacji oraz wybranie z nich najważniejszych, które zapewniły mi większość funkcjonalności i wygody skryptu Przema.


Poniżej przedstawiam listę modyfikacji (w dalszym ciągu nie zamkniętą), których instalki dostosowałem do najnowszej wersji skryptu i, jeśli nie były, amatorsko przetłumaczyłem, na ile było to niezbędne (czyli np. teksty wyświetlające się użytkownikom). Dzięki temu jestem w stanie zainstalować je dość szybko (najczęściej są to 3 kliknięcia + ewentualne poprawki do stylu, jeśli domyślnym nie jest prosilver - za style oparte na subsilver raczej się nie biorę, gdyż w dużej części nie ma do nich instrukcji). Oczywiście nie ograniczam się jedynie do poniższej listy, lecz modyfikacje z niej po prostu jestem w stanie wgrać najszybciej.


Podsumowując, stawiam sprawę jasno i otwarcie. Jako pasjonata mogę pomóc Tobie w rozbudowywaniu forum o nowe funkcje, które sam musiałem nauczyć się wprowadzić, jednak dla bardziej skomplikowanych spraw i pisania autorskich skryptów zatrudnij profesjonalistę. ;) Moim atutem będzie jednak atrakcyjna cena i ludzkie podejście do sprawy. :)


Zapraszam i pozdrawiam,
Pawelooss
ImageImageImage

Kolekcja ➔ Apple iPhone 5s && BlackBerry Curve 9320 && Ericsson A2618s, A2628s && Götze & Jensen GFE36 && MaxCom MM432BB
&& HTC HD2 && Motorola RAZR V3, V2288 && Samsung Galaxy S && Siemens A52 && Sony Ericsson C902 && Sony Xperia E, Xperia Z3C
&& N♥kia 100, 1100, 1110, 1600, 1616, 3100, 3110c, 3210, 3310, 3410, 3510i, 5510, 5800XM, 6020, 6230i, 6300, 6303c, 6610i, 7260, 7360

&& N♥kia Lumia 730 Dual SIM, Lumia 800, E50, E51, E52, E7-00, N8-00, N900, N9-00, N95 8GB, N-Gage && OnePlus 5T && Tracer Ovo 1.2 :)
pawelooss Male
Pan i Władca!
Administrator

User avatar
 
Offline
 
Telefon: N♥kia E52 || One+ 5T || iPhone 5s
Soft: CFW 081.003 || Android 10 || iOS 12
Operator: Play
Age: 31
Location: Ruda Śląska

Joined: 27 Feb 2009
Online: 665d 14h 20m 5s
Posts: 12081Topics: 1215
Reputation point: 17483
    Windows Vista Firefox

Post by adam111 » 27 kwi 2009, o 00:00

BoTs RoX! :D
adam111 Mężczyzna
Oddajcie mi cześć!
50%

Avatar użytkownika
 
Online
 
Telefon: Nokia 3110c
Soft: v. 05.50
Operator: -----

Joined: 30 mar 2009
Online:
Posts:   •  Topics: 
    Ubuntu  Firefox

Return to Wykonam

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 0 guests