Register Login

Site RulesFAQSearchContact
PortalBlogWikiChat



Ogłoszenie


Forum NokiaHacking.pl obchodzi swoje 15. urodziny! Image






Previous topic | Next topic
Page 2 of 5 [ 69 posts ]
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
Print view
Write comments Post new topic


[Pomysł] Blog.NokiaHacking.pl - czas na realizację projektu. :)

Post [Pomysł] Re: Blog.NokiaHacking.pl - czy warto oraz jaką tematykę miałby prezentować? 20 Mar 2010, o 19:45

Male - Sponsor  Posts/Topics565/40  Reputation point 641 
Offline  Profile  WWW   
Windows XP Chrome
Code:
Please Login or Register, to see this Content

Ten wydaje mi się, że też by pasował ;)

Last post
Reply with quote 


Post [Pomysł] Re: Blog.NokiaHacking.pl - czy warto oraz jaką tematykę miałby prezentować? 20 Mar 2010, o 20:03

Male - Friend  Posts/Topics1113/192  Reputation point 2644 
Offline  Profile 
Windows XP Firefox
Jak dla mnie powinieneś się wstrzymać z realizacją tego projektu. Jak dla mnie, forum jest zbyt mało rozwinięte pod względem użytkowników. Po prostu, oprócz nas nikt by tego nie przeglądał.
Reply with quote 


Post [Pomysł] Re: Blog.NokiaHacking.pl - czy warto oraz jaką tematykę miałby prezentować? 20 Mar 2010, o 20:23

Male - Redaktor  Posts/Topics736/109  Reputation point 1589 
Offline  Profile  WWW 
Macintosh Firefox
Quote:
Jak dla mnie powinieneś się wstrzymać z realizacją tego projektu. Jak dla mnie, forum jest zbyt mało rozwinięte pod względem użytkowników. Po prostu, oprócz nas nikt by tego nie przeglądał.

A mi się wydaje, że właśnie taki blog może przysporzyć forum użytkowników. Łatwiej jest trafić w googlu na forum+blog niż na samo forum ;)
Reply with quote 


Post [Pomysł] Re: Blog.NokiaHacking.pl - czy warto oraz jaką tematykę miałby prezentować? 20 Mar 2010, o 20:27

Male - Friend  Posts/Topics1113/192  Reputation point 2644 
Offline  Profile 
Windows XP Firefox
ryba, większość użytkowników tego forum to pijawki - wchodzą biorą co chcą i idą tam gdzie raki zimują.
Jeżeli teraz tak robią, to dlaczego niby po uruchomieniu blogu mieliby zmienić swoje nastawienie ?

A co do samego faktu powstawania blogu - jestem obojętny, musiałbym zobaczyć jakąś betę.
Reply with quote 


Post [Pomysł] Re: Blog.NokiaHacking.pl - czy warto oraz jaką tematykę miałby prezentować? 20 Mar 2010, o 20:41

Male - Sponsor  Posts/Topics4081/125  Reputation point 3661 
Offline  Profile  WWW   
Windows XP Chrome
kurupt wrote:
A co do samego faktu powstawania blogu - jestem obojętny, musiałbym zobaczyć jakąś betę.

Kwestia techniczna moim zdaniem jest tu mniej ważna...
Reply with quote 


Post [Pomysł] Re: Blog.NokiaHacking.pl - czy warto oraz jaką tematykę miałby prezentować? 20 Mar 2010, o 20:48

Male - Friend  Posts/Topics1317/140  Reputation point 3159 
Offline  Profile 
Windows Vista Opera
kurupt wrote:
większość użytkowników tego forum to pijawki


Tego nie zmienisz, nie tylko na tym forum są pijawki. Nie ukrywam że sam dzisiaj zarejestrowałem się na jednym forum tylko po to żeby pobrać jeden plik, a teraz nawet nie pamiętam jakie to było forum... Ale to nie znaczy że nie trzeba w jakiś sposób zachęcać nowych użytkowników.

kurupt wrote:
musiałbym zobaczyć jakąś betę


No ale nawet żeby zrobić betę trzeba poświęcić trochę czasu, dlatego lepiej wcześniej przemyśleć czy warto.

Ja od siebie dodam, że myślałem o zrobieniu ankiet na forum (najmniej awaryjny telefon, najchętniej kupowany telefon, albo inne nie koniecznie związane z tematyką forum) i na blogu pokazać wyniki razem z jakimś komentarzem.
Reply with quote 


Post [Pomysł] Re: Blog.NokiaHacking.pl - czy warto oraz jaką tematykę miałby prezentować? 20 Mar 2010, o 21:04

Male - Administrator  Posts/Topics12082/1215  Reputation point 17485 
Offline  Profile  WWW   
Windows XP Firefox
Ja od siebie dodam, że myślałem o zrobieniu ankiet na forum (najmniej awaryjny telefon, najchętniej kupowany telefon, albo inne nie koniecznie związane z tematyką forum) i na blogu pokazać wyniki razem z jakimś komentarzem.

Super, możesz nawet już zakładać. Idealnie będzie w tym celu służył nowy poddział, który wczoraj utworzyłem -> sondaze-uzytkowe-vf262.htm (jeśli ktoś ma pomysł na inną jego nazwę, to bardzo chętnie, bo ta miała być robocza). ;D
Reply with quote 


Post [Pomysł] Re: Blog.NokiaHacking.pl - czy warto oraz jaką tematykę miałby prezentować? 20 Mar 2010, o 22:00

Male - Sponsor  Posts/Topics565/40  Reputation point 641 
Offline  Profile  WWW   
Windows XP Chrome
Kolejne propozycje:
Code:
Please Login or Register, to see this Content
- jeśli się nie mylę to top, można wrzucić własny ;)

Code:
Please Login or Register, to see this Content
- taki troszkę ciemniejszy.

Code:
Please Login or Register, to see this Content
- powinno się dać zmienić top.

Code:
Please Login or Register, to see this Content
- ten mi jakoś tak przypadł do gustu.

Code:
Please Login or Register, to see this Content
- ten jest całkiem, całkiem gdyby tylko wykopać tą korone i napis 'royale blue'
Last edited by bastard3son on 20 Mar 2010, o 22:01, edited 1 time in total.
Reply with quote 


Post [Pomysł] Re: Blog.NokiaHacking.pl - czy warto oraz jaką tematykę miałby prezentować? 21 Mar 2010, o 01:14

Male - Sponsor  Posts/Topics1524/67  Reputation point 3323 
Offline  Profile 
Java Opera
Sam pomysł bloga jest fajne, wszystkie propozycje też. Może się powtórzę, ale nie ma się co zamykać tylko na rzeczy stricte dotyczące telefonów. Ktoś rzucił pomysł, żeby pokazać jakieś rzeczy od kuchni. Bez głębszego zastanowienia jeszcze nie wiem co miałoby tam być, ale ja np jak czytuję jakieś magazyny to bardzo lubię takie artykuły. Tutaj też ktoś pisał, żeby pisać o tym co się dzieje na forum, też fajna rzecz. Choćby o tych forumowych oskarach (w sumie fajna rzecz, można robić takie coś co jakiś czas. I pomyśleć nad oryginalniejszą nazwą), o konkursach, czy patchach. Albo artykuł o tym, skąd pomysł na forum, jak zbieraliście ekipę itp. No i oczywiście 'standardowe' artykuły o telefonach i luźniejsze lifestylowe.
Sam kiedyś napisałem parę tekstów (możecie ocenić;) http://trzynastka.freehost.pl/archiwum/ ... szcie.html, http://trzynastka.freehost.pl/archiwum/ ... y_sen.html), więc jak tylko przyszedłby mi jakiś pomysł do głowy to dodałbym i coś od siebie:)
Reply with quote 


Post [Pomysł] Re: Blog.NokiaHacking.pl - czy warto oraz jaką tematykę miałby prezentować? 21 Mar 2010, o 01:22

Male - Friend  Posts/Topics1002/268  Reputation point 2559 
Offline  Profile  WWW   
Windows XP Firefox
Jestem za :)
Mogę zasponsorwać serwer na blog'a i zainstalować slinik itd :)
Mogę się tym zająć :)
Reply with quote 


Post [Pomysł] Re: Blog.NokiaHacking.pl - czy warto oraz jaką tematykę miałby prezentować? 21 Mar 2010, o 01:27

Male - Administrator  Posts/Topics12082/1215  Reputation point 17485 
Offline  Profile  WWW   
Windows Vista Firefox
Mogę zasponsorwać serwer na blog'a i zainstalować slinik itd :)

Przecież mamy, a subdomena już zarezerwowana. ;)

Mogę się tym zająć :)

To poszukaj jakichś fajnych styli w tej kolorystyce. ;D
Reply with quote 


Post [Pomysł] Re: Blog.NokiaHacking.pl - czy warto oraz jaką tematykę miałby prezentować? 21 Mar 2010, o 01:31

Male - Friend  Posts/Topics1002/268  Reputation point 2559 
Offline  Profile  WWW   
Windows XP Firefox
Code:
Please Login or Register, to see this Content
<edytować tylko i jak znalazł :)
Reply with quote 


Post [Pomysł] Re: Blog.NokiaHacking.pl - czy warto oraz jaką tematykę miałby prezentować? 21 Mar 2010, o 01:34

Male - Administrator  Posts/Topics12082/1215  Reputation point 17485 
Offline  Profile  WWW   
Windows Vista Firefox
adrianus931, eee, nie zrozumieliśmy się. ;] "Ta kolorystyka" oznacza kolorystykę forum, czyli biało-niebieską. Obie strony muszą być przecież spójne.

Nie musisz na już szukać jakiegoś stylu, najlepiej na spokojnie zrób jakąś listę kilku(nastu) themesów, by było w czym wybierać. ;)
Reply with quote 


Post [Pomysł] Re: Blog.NokiaHacking.pl - czy warto oraz jaką tematykę miałby prezentować? 21 Mar 2010, o 01:48

Male - Friend  Posts/Topics1002/268  Reputation point 2559 
Offline  Profile  WWW   
Windows XP Firefox
pawelooss, a jeżeli bym edytował czyli zmienił go całego wraz z kolorystyką na identyczną jaka jest na forum??
Reply with quote 


Post [Pomysł] Re: Blog.NokiaHacking.pl - czy warto oraz jaką tematykę miałby prezentować? 21 Mar 2010, o 01:51

Male - Expert  Posts/Topics1576/61  Reputation point 3148 
Offline  Profile   
Windows XP Firefox
a ja bym zrobił portal taki jak jest na pasji...

Top
Reply with quote 

Write comments  Post new topic
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
Page 2 of 5 [ 69 posts ]
Previous topic | Next topic

Search for

Jump to
 


Users browsing this forum: No registered users and 14 guests