Register Login

Site RulesFAQSearchContact
PortalBlogWikiChat



Ogłoszenie


Forum NokiaHacking.pl obchodzi swoje 15. urodziny! Image






Previous topic | Next topic
Page 4 of 5 [ 69 posts ]
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
Print view
Write comments Post new topic


[Pomysł] Blog.NokiaHacking.pl - czas na realizację projektu. :)

Post [Pomysł] Re: Blog.NokiaHacking.pl - wiemy już, że warto - czas na realizację projektu 4 Apr 2010, o 18:06

Male - Friend  Posts/Topics473/17  Reputation point 1117 
Offline  Profile 
Windows XP Chrome
ryba,
Też jestem za tym, ALE czy nie można tego robić równolegle, tu "się robi" blog, a tam jest nabór na redaktorów ;)

Last post
Reply with quote 


Post [Pomysł] Re: Blog.NokiaHacking.pl - wiemy już, że warto - czas na realizację projektu 5 Apr 2010, o 15:04

Male - Administrator  Posts/Topics12082/1215  Reputation point 17485 
Offline  Profile  WWW   
Symbian Safari
Redaktorów to mam już na oku z grubsza, przygotowanie playgroundu jest w tej chwili ważniejsze. Gdybym zrobił nabór, dane osoby mogłyby już myślami wybiegać w przyszłość, a tak kręcąc się ciągle w tej tematyce, może komuś jeszcze coś zaświta. ;)

[ Dodano: 5 kwi 2010, o 14:42 ]
Jak na razie most WP gryzie się z modem do wygaszania postów. Muszę napisać w tej sprawie do autora WP-United. Premiera blogu odsuwa się więc na czas nieokreślony.

[ Dodano: 5 kwi 2010, o 15:04 ]
Dobra. :] Chyba jestem bardziej za***isty niż myślałem. :D Ominąłem jakoś ten error chyba. ;D
Reply with quote 


Post [Pomysł] Re: Blog.NokiaHacking.pl - wiemy już, że warto - czas na realizację projektu 5 Apr 2010, o 16:00

Male - Sponsor  Posts/Topics565/40  Reputation point 641 
Offline  Profile  WWW   
Windows XP Chrome
pawelooss, Pole komentarzy trzeba jeszcze zmniejszyć (szerokość) i poprawić tekst, który się pojawia na forum w Blogosferze ;)
Reply with quote 


Post [Pomysł] Re: Blog.NokiaHacking.pl - wiemy już, że warto - czas na realizację projektu 5 Apr 2010, o 20:40

Male - Administrator  Posts/Topics12082/1215  Reputation point 17485 
Offline  Profile  WWW   
Windows Vista Firefox
OK, chyba ogarnąłem theme. ;)

Code:
Please Login or Register, to see this Content

Code:
Please Login or Register, to see this Content


Pochodźcie też po podstronach i jeśli są jakieś zastrzeżenia czy błędy, to walić od razu! ;D

5h kodowania. :] Ale myślę, że fajnie to wygląda. =D Plusiki? :puppyeyes:
Reply with quote 


Post [Pomysł] Re: Blog.NokiaHacking.pl - wiemy już, że warto - czas na realizację projektu 5 Apr 2010, o 20:50

Male - Friend  Posts/Topics1317/140  Reputation point 3159 
Offline  Profile 
Windows Vista Opera
Teraz jeszcze powołać odpowiednie osoby i dodać jakiś odnośnik na stronę główną forum...
Reply with quote 


Post [Pomysł] Re: Blog.NokiaHacking.pl - wiemy już, że warto - czas na realizację projektu 5 Apr 2010, o 20:54

Male - Administrator  Posts/Topics12082/1215  Reputation point 17485 
Offline  Profile  WWW   
Windows Vista Firefox
Teraz to pododawać odpowiednie uprawnienia, np. by komentarze mogły się wyświetlać, bo teraz mam zaspamowany e-mail przez to, że wszyscy chcą sobie napisać "devil", OMG... :]
Reply with quote 


Post [Pomysł] Re: Blog.NokiaHacking.pl - wiemy już, że warto - czas na realizację projektu 5 Apr 2010, o 21:11

Male - Sponsor  Posts/Topics4081/125  Reputation point 3661 
Offline  Profile  WWW   
Windows XP Chrome
pawelooss wrote:
Teraz to pododawać odpowiednie uprawnienia, np. by komentarze mogły się wyświetlać, bo teraz mam zaspamowany e-mail przez to, że wszyscy chcą sobie napisać "devil", OMG... :]

Ciesz się, że ludzie chcą przetestować i są zainteresowani. ;)
Reply with quote 


Post [Pomysł] Re: Blog.NokiaHacking.pl - wiemy już, że warto - czas na realizację projektu 5 Apr 2010, o 21:23

Male - Sponsor  Posts/Topics565/40  Reputation point 641 
Offline  Profile  WWW   
Windows XP Chrome
pawelooss wrote:
pododawać odpowiednie uprawnienia, np. by komentarze mogły się wyświetlać

to jest chyba do ustawienia z poziomu panelu WP ;)

[ Komentarz dodany przez: pawelooss: 5 kwietnia 2010, o 21:27 ]
Tia, chyba czas go przejrzeć po raz pierwszy. :D
Reply with quote 


Post [Pomysł] Re: Blog.NokiaHacking.pl - wiemy już, że warto - czas na realizację projektu 5 Apr 2010, o 21:33

Male - 50%  Posts/Topics197/29  Reputation point 239 
Offline  Profile 
Windows XP Chrome
Kiedy ogłoszenie naboru na redaktorów > ( :lol-sweat: }
Reply with quote 


Post [Pomysł] Re: Blog.NokiaHacking.pl - wiemy już, że warto - czas na realizację projektu 5 Apr 2010, o 21:35

Male - Sponsor  Posts/Topics4081/125  Reputation point 3661 
Offline  Profile  WWW   
Windows XP Chrome
kacper5,
Code:
Please Login or Register, to see this Content
Reply with quote 


Post [Pomysł] Re: Blog.NokiaHacking.pl - wiemy już, że warto - czas na realizację projektu 5 Apr 2010, o 21:38

Male - 50%  Posts/Topics197/29  Reputation point 239 
Offline  Profile 
Windows XP Chrome
No wiem ale ja chcę już wyniki xD.

[ Komentarz dodany przez: pawelooss: 5 kwietnia 2010, o 22:00 ]
Pracuję nad blogiem chyba już 12h, a i tak mam jeszcze dość pracy.
Masz pojęcie, jak takie komentarze człowieka wk***iają?


Acha :).
Last edited by kacper5 on 6 Apr 2010, o 11:45, edited 1 time in total.
Reply with quote 


Post [Pomysł] Re: Blog.NokiaHacking.pl - wiemy już, że warto - czas na realizację projektu 7 Sep 2010, o 15:51

Male - Administrator  Posts/Topics12082/1215  Reputation point 17485 
Offline  Profile  WWW   
Windows Vista Firefox
Kopiowanie newsów z blogu niby działa, ale komentarze jeszcze się nie kopiują na forum. :/

[ Dodano: 7 kwi 2010, o 18:06 ]
Mam nadzieję, że blog ruszy do tygodnia czasu. ;)

[ Dodano: 27 kwi 2010, o 00:38 ]
Blog w wersji beta właśnie ruszył! ;D

[ Dodano: 7 wrz 2010, o 15:51 ]
Po ponad 4 miesiącach przyszedł czas na ocenę projektu. O ile zgodnie z przewidywaniami na początku notatki rozwijały się prężnie, o tyle w wakacje praktycznie całkowicie wymarły. Dodatkowo połączenie skryptu forum z blogiem powoduje masę różnych problemów i błędów technicznych. Co robimy z tym dalej? Ja myślałem nad rozłączeniem tego, tak jak jest rozłączone Wiki (w sensie, że treści z niej nie są zapisywane nigdzie na forum) i rozwijaniem jako osobną podstronę.
Reply with quote 


Post [Pomysł] Re: Blog.NokiaHacking.pl - czas na realizację projektu. :) 7 Sep 2010, o 15:57

Male - Friend  Posts/Topics1317/140  Reputation point 3159 
Offline  Profile 
Windows Vista Opera
pawelooss wrote:
Ja myślałem nad rozłączeniem tego, tak jak jest rozłączone Wiki (w sensie, że treści z niej nie są zapisywane nigdzie na forum) i rozwijaniem jako osobną podstronę.

A może by tak rozłączyć obie stronki (żeby nie było kopiowania), a na portalu NH dodać coś podobnego do "Najnowsze patche" i dać tam linki do najnowszych wpisów na blogu?
Reply with quote 


Post [Pomysł] Re: Blog.NokiaHacking.pl - czas na realizację projektu. :) 7 Sep 2010, o 16:08

Male - Administrator  Posts/Topics12082/1215  Reputation point 17485 
Offline  Profile  WWW   
Windows Vista Firefox
kosmita1993, bardzo podoba mi się ten pomysł. WordPress wykorzystuje RSS-y, więc jeśli tylko da się zaimplementować taki czytnik na portalu, to jestem jak najbardziej za. To samo można przy okazji poszukać dla MediaWiki. Portal nabierze dzięki temu większego znaczenia jako centrum serwisu. :)

Poruszając kwestię RSS, przypomniałem sobie o prostej modyfikacji LastRSS autoposing bot, która mogłaby rozwiązać problem dowiadywania się o wpisach, jeśli ktoś nie zamierza specjalnie czytać bloga, a czyta forum. Pozostaje jednak problem podwójnych komentarzy. Tu na forum były od zawsze i tu pozostaną po rozdzieleniu. Więc jak? Wtedy wypadałoby chyba wyłączyć możliwość pisania komentarzy na WordPressie i przekierowywać do działu na forum? Bo nie mam innej koncepcji.
Reply with quote 


Post [Pomysł] Re: Blog.NokiaHacking.pl - czas na realizację projektu. :) 7 Sep 2010, o 18:03

Male - Sponsor  Posts/Topics1524/67  Reputation point 3323 
Offline  Profile 
Java Opera
Nie jest to taki głupi pomysł. Na końcu notki dawałoby się link do odpowiedniego tematu z komentarzami na forum, może przy okazji ktoś zainteresuje się właśnie samym forum

[ Dodano: 7 wrz 2010, o 16:03 ]
Nie jest to taki głupi pomysł. Na końcu notki dawałoby się link do odpowiedniego tematu z komentarzami na forum, może przy okazji ktoś zainteresuje się właśnie samym forum

Top
Reply with quote 

Write comments  Post new topic
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
Page 4 of 5 [ 69 posts ]
Previous topic | Next topic

Search for

Jump to
 


Users browsing this forum: No registered users and 13 guests