Register Login

Site RulesFAQSearchContact
PortalBlogWikiChat



Ogłoszenie


Forum NokiaHacking.pl obchodzi swoje 15. urodziny! Image






Previous topic | Next topic
Page 5 of 5 [ 69 posts ]
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5
Print view
Write comments Post new topic


[Pomysł] Blog.NokiaHacking.pl - czas na realizację projektu. :)

Post [Pomysł] Re: Blog.NokiaHacking.pl - czas na realizację projektu. :) 7 Sep 2010, o 18:50

Male - Administrator  Posts/Topics12082/1215  Reputation point 17485 
Offline  Profile  WWW   
Windows Vista Firefox
michero wrote:
Na końcu notki dawałoby się link do odpowiedniego tematu z komentarzami na forum

Niestety z automatu nie jest to możliwe. Po rozdzieleniu oba skrypty nie będą już ze sobą związane, logiczne. Bot będzie mógł zatem wklejać niusy z RSS bloga, ale blog nie będzie wiedział, jaki jest adres powstałego na forum tematu z komentarzami. Ewentualnie można ręcznie wklejać taki link, ale zawsze znajdzie się ktoś, kto po opublikowaniu notki zapomni sprawdzić adres tematu na forum (nie wiem też, w jakich odstępach czasu bot odczytywałby źródło RSS). Dlatego też napisałem o linku do całego działu Blogosfery, co jest dość średnie. Chyba że ktoś poratuje kreatywnością. :D

Last post
Reply with quote 


Post [Pomysł] Re: Blog.NokiaHacking.pl - czas na realizację projektu. :) 25 Oct 2010, o 22:53

Male - Expert  Posts/Topics4427/480  Reputation point 5230 
Offline  Profile 
Windows 7 Firefox
Siedmiu redaktorów i coś ubogi ten Blog. Widzę kategorie "Newsy GSM" i "Newsy Nokia", co najmniej jedno info dziennie powinno być.

[ Komentarz dodany przez: pawelooss: 25 października 2010, o 22:51 ]
Blog jeszcze przez parę dni technicznie w ogóle nie działa.

[ Dodano: 25 paź 2010, o 22:53 ]
Co nie zmienia faktu, że wcześniej też nic się nie działo od samego początku :P
Reply with quote 


Post [Pomysł] Re: Blog.NokiaHacking.pl - czas na realizację projektu. :) 26 Oct 2010, o 16:07

Male - Redaktor  Posts/Topics1184/276  Reputation point 668 
Offline  Profile   
Windows 7 Chrome
Wodnik Szuwarek, Nic nie stanowi przeszkody byś się nie mógł zgłosić i pisać na blogu ;)
Reply with quote 


Post [Pomysł] Re: Blog.NokiaHacking.pl - czas na realizację projektu. :) 26 Oct 2010, o 16:12

Male - Expert  Posts/Topics4427/480  Reputation point 5230 
Offline  Profile 
Windows 7 Firefox
Ta, jakbym nie miał nic innego do roboty. Ty jesteś redaktor i to twoje zadanie.
Reply with quote 


Post [Pomysł] Re: Blog.NokiaHacking.pl - czas na realizację projektu. :) 26 Oct 2010, o 16:59

Male - Redaktor  Posts/Topics736/109  Reputation point 1589 
Offline  Profile  WWW 
Macintosh Firefox
Ty jesteś redaktor i to twoje zadanie.

Robię co mogę żeby zmotywować innych do działania. Niestety wygląda jak wygląda a najskuteczniejszego motywatora na świecie nie posiadam, mówię tutaj o pieniądzach. Jest to w pełni dobrowolne a ja nie mam zamiaru nikogo ścigać żeby zajął się pisaniem.
Reply with quote 


Post [Pomysł] Re: Blog.NokiaHacking.pl - czas na realizację projektu. :) 27 Dec 2010, o 22:32

Male - Administrator  Posts/Topics12082/1215  Reputation point 17485 
Offline  Profile  WWW   
Windows 7 Firefox
No więc raporcik: okazało się, że most między phpBB3 a WordPressem się wysypał, więc już dawno go usunąłem. Myślałem, że w zamian da się wrzucić na forum jakiegoś autorespodnera RSS, ale wypróbowałem 2 modyfikacje i nic z nich wyszło. Od ponad pół roku autor WP-United tworzy nowy, rzekomo już bezproblemowy most, ale chyba się na to nie doczekamy. ;] Pozostaje więc jedyne wyjście, dostępne dla wszystkich Redaktorów. Obecnie owszem da się wstawiać niusy, ale trzeba wstawiać je na blog, a potem ręcznie kopiować na forumową Blogosferę. Kto jednak chce pisać, serdecznie zapraszam. ;)
Reply with quote 


Post [Pomysł] Re: Blog.NokiaHacking.pl - czas na realizację projektu. :) 28 Dec 2010, o 00:52

Male - Sponsor  Posts/Topics4081/125  Reputation point 3661 
Offline  Profile  WWW   
Windows 7 Firefox
A IuDeX wraca na forum w tym akurat momencie! ;)
Reply with quote 


Post [Pomysł] Re: Blog.NokiaHacking.pl - czas na realizację projektu. :) 28 Dec 2010, o 15:18

Male - Sponsor  Posts/Topics565/40  Reputation point 641 
Offline  Profile  WWW   
Windows 7 Chrome
pawelooss, a nie można by było spróbować tworzyć bloga z brandem NH, ale bez żadnego kopiowania niusów? Na forum pozostawić Blogosferę, ale w pod forach wstawić odnośnik o nazwie "Posty", który odsyłałby do bloga. Co Wy na to? ;)
Reply with quote 


Post [Pomysł] Re: Blog.NokiaHacking.pl - czas na realizację projektu. :) 28 Dec 2010, o 16:06

Male - Administrator  Posts/Topics12082/1215  Reputation point 17485 
Offline  Profile  WWW   
Windows 7 Firefox
bastard3son, jestem realistą i wiem, że wtedy nikt nie będzie tego czytał. ;)

Top
Reply with quote 

Write comments  Post new topic
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5
Page 5 of 5 [ 69 posts ]
Previous topic | Next topic

Search for

Jump to
 


Users browsing this forum: No registered users and 14 guests