C7-00: ekran przy połączeniu przychodzącym, książka adresowa.

Ankiety i dyskusje nt. używania różnych funkcji i akcesoriów.

Post by miau » 11 Sep 2011, o 00:51

Witam!

Jeszcze nie korzystałem z Symbiana (używam jeszcze Windows Mobile), dlatego pytania mogą się wydać niektórym podstawowe.

Czy C-7 wyświetla na ekranie przy połączeniu przychodzącym tylko imię i nazwisko osoby dzwoniącej, czy także nazwę firmy, stanowisko, miasto? Jeśli tego nie wyświetla, to czy jest na to jakaś aplikacja?

Czy przeglądając kontakty w książce adresowej można wyświetlać je z podziałem według nazw firm, a następnie nazwisk?

Czy ktoś ma doświadczenie z tym telefonem mając wpisanych w książce adresowej z 500-700 kontaktów z pełnym opisem (nazwiska, nazwy firm, stanowiska, po kilka tel., e-maile, adresy, ...)? Jak ten telefon zachowuje się z takim bagażem? Czy nie przymula (tak jak mój stary Windows Mobile 6.1 prof. na HTC Touch Diamond / MDA Compact IV)?

Czy przy synchronizacji książki adresowej z MS Outlookiem uzyskujemy kopię 1:1, bez utraty żadnej pozycji kontaktu?
miau Male
User
 
Offline
 
Telefon: MDA Compact IV
Operator: T-Mobile

Joined: 11 Sep 2011
Online: 57m 10s
Posts: 3Topics: 1
Reputation point: 0
    Windows Vista Firefox

Post by adam111 » 27 kwi 2009, o 00:00

BoTs RoX! :D
adam111 Mężczyzna
Oddajcie mi cześć!
50%

Avatar użytkownika
 
Online
 
Telefon: Nokia 3110c
Soft: v. 05.50
Operator: -----

Joined: 30 mar 2009
Online:
Posts:   •  Topics: 
    Ubuntu  Firefox

Post by miau » 11 Sep 2011, o 01:22

Witam,
Jak działa w C-7 funkcja kopiuj-wklej? Czy podobnie jak w Androidzie zaznaczanie tekstu odbywa się poprzez przytrzymanie palca na nim i wówczas pojawia się podręczne menu? Czy jak w Windows Mobile? Czy działają tu skróty klawiszowe Ctrl+C, Ctrl+V, Ctrl+A, Ctrl+Z (analogicznie jak w desktopowym Windows i jak w Windows Mobile)?
Czy funkcja kopiuj-wklej obejmuje kopiowanie pomiędzy różnymi aplikacjami, np. z e-maila do SMSa?
miau Male
User
 
Offline
 
Telefon: MDA Compact IV
Operator: T-Mobile

Joined: 11 Sep 2011
Online: 57m 10s
Posts: 3Topics: 1
Reputation point: 0
    Windows Vista Firefox

Post by miau » 11 Sep 2011, o 01:29

Czy w aplikacji do SMS i e-maila jest funkcja na wstawianie do tekstu ułożonych wcześniej tekstów (np. stopki), aby nie wpisywać ich za każdym razem ręcznie?

[ Komentarz dodany przez: pawelooss: 11 września 2011, o 01:34 ]
Bez przesady, jeden temat na jeden model wystarczy. <_<
miau Male
User
 
Offline
 
Telefon: MDA Compact IV
Operator: T-Mobile

Joined: 11 Sep 2011
Online: 57m 10s
Posts: 3Topics: 1
Reputation point: 0
    Windows Vista Firefox


Return to Sondaże użytkowe

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest