Register Login

Site RulesFAQSearchContact
PortalBlogWikiChat





Previous topic | Next topic
Page 2 of 2 [ 26 posts ]
Go to page Previous  1, 2
Print view
Write comments Post new topic


[NSS] Co zrobić w przypadku błędu Scan for product... Error!

Post Re: [NSS] Co zrobić w przypadku błędu Scan for product... Error! 2 Aug 2012, o 12:12

Female - User  Posts/Topics2/0  Reputation point 0 
Offline  Profile 
Windows Vista Firefox
Witam

mam starą Nokię ale chcę korzystać z innej karty sim, niestety inny Operator. Po wpisaniu Pinu, który tel akceptuje pojawia się komunikat "wprowadź kod ograniczeń", wpisałam ich od groma, pewnie zablokowałam sobie możliwość wpisania ich z klawiatury (wychodzi na to, że to bardziej skomplikowana sprawa). Zainstalowałam program Nemesis, nie mam innych programów do tego telefonu. Po przejściu dokładnie wg Waszej instrukcji pojawia sie komunikat:

Reading Eeprom Area... Error!

Zainstalowałam sterowniki do kabla USB, przy instalacji programu Nemesis zapytał się mnie o rodzaj połączenia z jakiego będę korzystać, zostawiłam pierwsze, czy muszę tam coś konkretnego zaznaczyć?

Z góry dziękuje za pomoc.
Last edited by BlackMamba on 2 Aug 2012, o 12:28, edited 1 time in total.

Last post
Reply with quote 


Post Re: [NSS] Co zrobić w przypadku błędu Scan for product... Error! 2 Aug 2012, o 12:15

Male - Expert Mod  Posts/Topics6343/292  Reputation point 4821 
Offline  Profile 
Windows 7 Firefox
BlackMamba wrote:
'wprowadź kod ograniczeń"

To oznacza, że telefon ma SimLocka, a nie jest zablokowany kodem zabezpieczeń
Reply with quote 


Post Re: [NSS] Co zrobić w przypadku błędu Scan for product... Error! 2 Aug 2012, o 12:33

Female - User  Posts/Topics2/0  Reputation point 0 
Offline  Profile 
Windows Vista Firefox
Ok, tego się właśnie bałam. Nigdy nie "grzebałam" w telefonie i kompletnie jestem zielona.

Czy jest jednak szansa bym mogła zdjąć sama simlock?
Jeżeli tak to byłabym wdzięczna za pomoc.
Oczywiście mogę pójść do punktu na ulicy ale wolałabym, z pewnych przyczyn tego nie robić :)

W każdym razie dziękuje za szybką odpowiedź,
pozdrawiam



EDIT: już nie chcę kolejnego postu pisać, HitFan bardzo Ci dziękuje za naprowadzenie a przede wszystkim za szybka odpowiedź, masz punkcik ode mnie, pozdrawiam.
Last edited by BlackMamba on 2 Aug 2012, o 12:52, edited 1 time in total.
Reply with quote 


Post Re: [NSS] Co zrobić w przypadku błędu Scan for product... Error! 2 Aug 2012, o 12:37

Male - Expert Mod  Posts/Topics6343/292  Reputation point 4821 
Offline  Profile 
Windows 7 Firefox
BlackMamba, jeśli mowa o 5310, którą masz w profilu, to sama nie ściągniesz. Musisz się skoczyć do serwisu. Zazwyczaj cena się waha między 15-30zł ;)
Reply with quote 


Post Re: [NSS] Co zrobić w przypadku błędu Scan for product... Error! 7 Oct 2012, o 20:02

Male - User  Posts/Topics1/0  Reputation point 0 
Offline  Profile 
Windows XP Firefox
u mnie pomogło wybranie trybu Nokia Suite
Reply with quote 


Post Re: [NSS] Co zrobić w przypadku błędu Scan for product... Error! 17 Apr 2013, o 10:48

Male - User  Posts/Topics3/0  Reputation point 0 
Offline  Profile 
Windows 7 Chrome
Próbuje walkę ze zmiana kodu w e72 ale program nie chce mi jej wykryć. Moja wersja to 1 0 38.14 Sam już nie wiem co robić.
Reply with quote 


Post Re: [NSS] Co zrobić w przypadku błędu Scan for product... Error! 14 Sep 2013, o 23:17

Male - User  Posts/Topics3/1  Reputation point 19 
Offline  Profile   
Windows 7 Chrome
jeśli dalej szukasz rozwiązania, to spróbuj nss z innego źródła - u mnie przeszło, bo wątpie, że to zbieg okoliczności :)
Reply with quote 


Post Re: [NSS] Co zrobić w przypadku błędu Scan for product... Error! 8 Jan 2014, o 01:55

Male - User  Posts/Topics1/0  Reputation point 0 
Offline  Profile 
Windows 8.1 Chrome
witam zastosowałem się do wszelkiego rodzaju porad i sugestii lecz żaden program mojej nokii 515 nie wykrywa wyskakują błędy przy podłączaniu próbowałem nss i phoenixa i nic a zależy mi na de-brandingu softu w noki 302 poszło jak po maśle a tu lipa pomocy !!!
Reply with quote 


Post Re: [NSS] Co zrobić w przypadku błędu Scan for product... Error! 8 Jan 2014, o 08:33

Male - Patcher  Posts/Topics2810/173  Reputation point 1827 
Offline  Profile 
Symbian Opera
Może ten model jest za nowy na ten program. Proponuje byś wgrał czysty nie brandowany soft phoenixem w trybie refurbish.
Reply with quote 


Post Re: [NSS] Co zrobić w przypadku błędu Scan for product... Error! 12 Feb 2014, o 11:17

Male - User  Posts/Topics1/0  Reputation point 0 
Offline  Profile 
Windows XP Chrome
potwierdzam i ja zmiana portu usb i telefon widoczny ;D
Reply with quote 


Post Re: [NSS] Co zrobić w przypadku błędu Scan for product... Error! 16 Jan 2016, o 21:20

Male - User  Posts/Topics1/0  Reputation point 0 
Offline  Profile 
Windows 7 Firefox
uruchomienie z prawami administratora może pomóc. mi pomogło.

Top
Reply with quote 

Write comments  Post new topic
Go to page Previous  1, 2
Page 2 of 2 [ 26 posts ]
Previous topic | Next topic

Search for

Jump to
 


Users browsing this forum: No registered users and 0 guests