Register Login

Site RulesFAQSearchContact
PortalBlogWikiChat





Previous topic | Next topic
Page 2 of 3 [ 32 posts ]
Go to page Previous  1, 2, 3  Next
Print view
Write comments Post new topic


Codzienna Dawka Humoru - Beka z Fanboyów i Hejterów!

Post Re: Codzienna Dawka Humoru - Beka z Fanboyów i Hejterów! 8 Sep 2012, o 22:40

Male - Administrator  Posts/Topics12081/1215  Reputation point 17483 
Offline  Profile  WWW   
Windows 7 Firefox
>> http://forum.windows-phone.pl/threads/5 ... #post47984
Właśnie testowałem Androida 4.1 i niestety działa aż za dobrze. W niczym nie ustępuje płynności WP i nawet sprawia wrażenie szybszego od WP. Mulasty Android przeszedł chyba już do historii.

Andrzej wrote:
Szybkość interfejsu Google Android jest tak na prawdę sztucznie wymuszona przez Project Butter (animacje w 60 kl./s). A dalej zostaje ten sam powolny system ze źle napisanym kodem, który do poprawnego działania potrzebuje przynajmniej dwóch rdzeni i dużo RAMu

Last post
Reply with quote 


Post Re: Codzienna Dawka Humoru - Beka z Fanboyów i Hejterów! 8 Sep 2012, o 23:01

Male - Friend  Posts/Topics625/62  Reputation point 771 
Offline  Profile   
Windows 7 Chrome
Andrzej wrote:
do działania potrzebuje przynajmniej dwóch rdzeni i dużo RAMu

Ahahaha xd ahaha
i nagła zmiana Wodnika :D Ciekawe czy dalej będzie hejcił :D


Ponieważ w takim układzie nie będzie trzeciego gracza na rynku i tym samym BB i WP są definitywnie skazane na porażkę.


łohohoho :rotfl:

WP miał szansę. Była nadzieja w WP8, ale MS ją przekreślił.
Android był kompletnym bedziewiem do wersji 4, a 4.1 zmieniło wszystko. Zdania nigdy nie zmienię, bo to fakty.


Nie kminie już nic xD
Last edited by Qubi on 8 Sep 2012, o 22:57, edited 1 time in total.
Reply with quote 


Post Re: Codzienna Dawka Humoru - Beka z Fanboyów i Hejterów! 8 Sep 2012, o 23:09

Male - Expert  Posts/Topics4427/480  Reputation point 5230 
Offline  Profile 
Windows 8 Firefox
Wydawało mi się, że w gimnazjum już uczą Logiki :hihi: Masz problem ze zrozumieniem kilku fraz? Zgłoś się do nauczyciela.

[ Komentarz dodany przez: pawelooss: 8 września 2012, o 23:18 ]
Nie uczą. A w technikum były bodaj jedna lub dwie lekcje.
Reply with quote 


Post Re: Codzienna Dawka Humoru - Beka z Fanboyów i Hejterów! 11 Sep 2012, o 13:55

Male - Administrator  Posts/Topics12081/1215  Reputation point 17483 
Offline  Profile  WWW   
Windows 7 Firefox
>> http://allegro.pl/apple-macbook-13-alu- ... 96409.html
Quote:
Ogólnie miałem MacBook'a nie sprzedawać ze względu na jego idealny stan no i dlatego że jest to mój pierwszy Laptop Apple. Jedak muszę go oddać nowemu użytkownikowi zewzględów finansowych. UWAGA!!! jeśli nie szanujesz produktów Apple i nie będziesz szanować tego laptopa, PROSZĘ NIE LICYTUJ.
SPRZEDAM TYLKO OSOBIE KTÓRA TRAKTUJE PRODUKTY APPLE Z NALEŻYTYM SZACUNKIEM
Zawsze możesz kupić acera, della lub innej firmy laptopa, po roku bedzie wyglądać jakby go pies zjadł i przejechał po nim samochód - KOLEJNOŚĆ DOWOLNA.
Reply with quote 


Post Re: Codzienna Dawka Humoru - Beka z Fanboyów i Hejterów! 11 Sep 2012, o 14:09

Male - Sponsor  Posts/Topics2793/816  Reputation point 4150 
Offline  Profile 
Symbian Opera
lol xD
trzeba mu dać słowo honoru żeby mnie nie odrzucił z licytacji? :hihi:
widać że jakiś konkretny fanboy srapla :P
Reply with quote 


Post Re: Codzienna Dawka Humoru - Beka z Fanboyów i Hejterów! 11 Sep 2012, o 14:40

Male - Junior Admin  Posts/Topics4621/121  Reputation point 6384 
Offline  Profile  WWW   
Windows 8 Chrome
Ja do dzisiaj nie wiem co ludzie w tym widzą. Trochę amelenium ,trochę czarnej farby, trochę plastiku i kuźwa szał macicy. :)
Reply with quote 


Post Re: Codzienna Dawka Humoru - Beka z Fanboyów i Hejterów! 20 Feb 2013, o 17:54

Male - Sponsor  Posts/Topics2793/816  Reputation point 4150 
Offline  Profile 
Symbian Opera
a teraz pora na perełki z forum łindołs fon :D

Kaczor wrote:
Moja panna jest ze mną na Informatyce. :) I tak, kręci ją to, że jestem tu redaktorem. :D

:lol:

phoenix505 wrote:
Zauważcie też że MS bardzo mocno postawił na zamknięcie WP, tak by w jak najlepszym stopniu się zabezpieczyć przed możliwością modowania. Z resztą nie bez powodu WP ogłoszono najbezpieczniejszym systemem

http://ipad-apple.pl/blackberry-i-apple ... znesmenow/

przeczytajcie sobie posty użytkownika arkhan xD

http://forum.windows-phone.pl/threads/7 ... -do-1250-zł

a to jeszcze z innego tematu
antyhaker wrote:
Taa, zacznij piracić, pobieraj płatne gry za darmo - a co się będziesz ograniczać? Idź zacznij kraść w sklepach, miej to co mają inni!

:lol-above:
Reply with quote 


Post Re: Codzienna Dawka Humoru - Beka z Fanboyów i Hejterów! 13 Mar 2013, o 20:39

Male - 20%  Posts/Topics48/2  Reputation point 2 
Offline  Profile   
Windows 7 Firefox
Code:
Please Login or Register, to see this Content
przejrzyjcie komenty tego fanboya a padniecie. :lol:
Reply with quote 


Post Re: Codzienna Dawka Humoru - Beka z Fanboyów i Hejterów! 13 Mar 2013, o 21:16

Male - Uploader Mod  Posts/Topics2783/1425  Reputation point 6311 
Offline  Profile  WWW 
Windows 7 Chrome
bombel201 wrote:
Taa, zacznij piracić, pobieraj płatne gry za darmo - a co się będziesz ograniczać? Idź zacznij kraść w sklepach, miej to co mają inni!

Niestety, wiele w tym racji. Nie ma się nawet z czego śmiać :P
kacper19.pl@op.pl, szkoda mi trochę czasu, ale widzę
Nazir50 wrote:
MeeGo to się nadawał do zabawek dla przedszkolaków i obrazkowy interfejs , nic dziwnego że za nim tęsknisz jak dziewczynka za lalkami
Duzi chłopcy wolą od dawna android lub iOS ew. WP .

Nodebil. Co nuda robi z ludźmi, lepszego hobby nie mógł sobie już znaleźć.
Reply with quote 


Post Re: Codzienna Dawka Humoru - Beka z Fanboyów i Hejterów! 13 Mar 2013, o 22:47

Male - Sponsor  Posts/Topics2793/816  Reputation point 4150 
Offline  Profile 
Symbian Opera
jonny nie przesadzaj, porównywanie pirackich gier itp do kradzieży w sklepach? Według mnie to zasadnicza różnica.
Reply with quote 


Post Re: Codzienna Dawka Humoru - Beka z Fanboyów i Hejterów! 13 Mar 2013, o 22:58

Male - Friend  Posts/Topics1303/61  Reputation point 1244 
Offline  Profile   
Windows 8 Chrome
bombel201 wrote:
jonny nie przesadzaj, porównywanie pirackich gier itp do kradzieży w sklepach? Według mnie to zasadnicza różnica.

Jakby na to nie patrzeć, to i to kradzież.
Reply with quote 


Post Re: Codzienna Dawka Humoru - Beka z Fanboyów i Hejterów! 13 Mar 2013, o 23:11

Male - 20%  Posts/Topics48/2  Reputation point 2 
Offline  Profile   
Windows 7 Firefox
masz racje jonny ale ogólnie nie zawsze pisze fajne posty:
Quote:
Hahaha mam polewkę z takich jak ty specjalistów gimbazy. :D

Dziecko , MeeGo/Symbian właśnie zatopił Nokię i przez ten system bankrutowała upadała i szła na dno wcześniej.

To dzięki pomocy MS i nowego systemu WP wychodzą z dołka a Nokia Lumia się sprzedaje bardzo dobrze po raz pierwszy od roku,jak bubel i badziewie przestało ciążyć jak kotwica u nogi :D
MeeGo to taki sam syf bubel jak Bada lub Tizen , tylko się tym jeszcze jara gimbaza i linuksiarze

Quote:
GNU/linux to taki sam bubel i syf jak Android.
Tylko gimbaza się tym jara ciągle bo skąd mają mohery wiedzieć że to dziurawe dziadostwo jak ser szwajcarski.

Quote:
Najwięcej znów marudzą linuksiarze i piraciarze

Quote:
Android to bubel i trojan sam w sobie przy tak skandalicznej fragmentacji z braku poprawek aktualizacji, to co się dziwić że cały syf wchodzi jak w masło jak gimbaza to idealna pożywka aby dziadostwo zainstalować każde na ten swój stary szmelc "Zetafon" i dziurawy jak sito android lub gorsze knoty od CM/xda
Co jak co,ale przegiął pałe,chłopcy z xda są extra.
Quote:
Haha znów najwięcej maja do powiedzenia gamonie z gimbazy :D
Żal wam dupsko ściska że mam lepszy smartfon od was i jestem gość , a wy stare graty kradzione z allegro lub zetafon i musicie kombinować z CM/xda aby sie pokazać że macie a'la JB.
Ja mam orginalny stabilny od Samsung XEO JB a nie syf z Rosji który jak wiadomo ma bugi i wady aż huczy w necie ale co wam gamonie jak każdy syf trojan sobie musicie zainstalować bo matka nowego smartfonu nie kupi przez 2 lata

Jednak ma tego duuuuuuużo więcej. :lol-above:
opętał go bóg Gates z 5-calowym smartphonem z androidem dla gimbazy jak to sam mówi. :wall:
Reply with quote 


Post Re: Codzienna Dawka Humoru - Beka z Fanboyów i Hejterów! 14 Mar 2013, o 00:40

Male - Expert  Posts/Topics4427/480  Reputation point 5230 
Offline  Profile 
Windows 7 Firefox
O ku*** cicho, bo Nazir jeszcze tutaj przyjdzie :hihi:
Reply with quote 


Post Re: Codzienna Dawka Humoru - Beka z Fanboyów i Hejterów! 11 Apr 2013, o 16:04

Male - Administrator  Posts/Topics12081/1215  Reputation point 17483 
Offline  Profile  WWW   
Windows 7 Firefox
Heh, nono, jaki bulwers na fejsiku. ;_; Ktoś się foszy... :letssin:

Image
Reply with quote 


Post Re: Codzienna Dawka Humoru - Beka z Fanboyów i Hejterów! 6 Aug 2014, o 14:50

Male - Uploader Mod  Posts/Topics2783/1425  Reputation point 6311 
Offline  Profile  WWW 
Macintosh Safari
W kontekście tego newsa: Lipiec rekordowym miesiącem dla App Store

wroneczki4 wrote:
derwenoper wrote:
Niech teraz ktoś się pochwali przychodami na androidzie :) Znając życie to windows phony z udziałem 1% na rynku wyciągają więcej hajsu ze sklepu z aplikacjami niż te zielone kopie iosa.
Czym maja sie chwalic? Przeciez uzytkownicy androida nie maja pieniedzy na takie luksusy jak aplikacje za pieniadze( to dla nich stworzono gry za free). Wszyscy wiedza, ze ludzie wysoko w spoleczenstwie maja iPhony i sa podziwiani przez innych... a wlasciciele androida? wstydza sie wyciagac telefony kiedy widza nie trzeszczacy, synonim slowa luksus- tj. iPhone.

Porownywanie iPhone i telefonu na androidzie to jak porownanie tych 2 facetow:
1. Prosty facet z wioski. W garazu ma starego ursusa ktorym ora pole i jezdzi do wioski obok po piwo. Do zestawu ma golfa3- oczywiscie go podkrecil zeby wszystkue siksy pod remiza byly jego i znajomi podziwiali jego fure. W kieszeni zawsze trzeszczy mu kiepsko wykonany telefon, ktory sie wiesza. Nie ma perspektyw na przyszlosc poza uzywaniem 20 letniego ciagnika przed kolejne 60lat.
2. Wielki zwyciezca, oczytany, inteligentny, atrakcyjny... mieszkajacy w wielkim apartamencie, lub poza miastem. W garazu ma sportowy samochod, SUVa, starego Mustanga i motor. Ma najlepsze kobiety, a w jego kieszeni telefon nie trzeszczy. Jest wrecz swietnie wykonany i ma miliony aplikacji w sklepie. Jego zycie to 1 wielki sukces.
Oczywiscie wiadomo, ze ten 1 to typowy wlasciciel Androida, a ten 2 iOS. Dlatego nie ma co sie dziwic skad ta roznica w zakupionych apkach.


:rotfl:
Last edited by jonny on 6 Aug 2014, o 14:50, edited 1 time in total.

Top
Reply with quote 

Write comments  Post new topic
Go to page Previous  1, 2, 3  Next
Page 2 of 3 [ 32 posts ]
Previous topic | Next topic

Search for

Jump to
 


Users browsing this forum: No registered users and 0 guests