Register Login

Site RulesFAQSearchContact
PortalBlogWikiChat





Previous topic | Next topic
Page 9 of 9 [ 133 posts ]
Go to page Previous  1 ... 5, 6, 7, 8, 9
Print view
Write comments Post new topic


Crossflashing - wgrywanie oprogramowania z innego modelu.

Post Re: Crossflashing - wgrywanie oprogramowania z innego modelu. 8 Nov 2010, o 17:17

Male - Junior Admin  Posts/Topics4927/227  Reputation point 5466 
Offline  Profile   
Windows XP Opera
bo różnią się suwakiem do włączenia odtwarzacza lub radia? Sprzętowo są podobne, jeśli nie takie same. Lecz szanse są marne że crossflashing się uda.

Last post
Reply with quote 


Post Re: Crossflashing - wgrywanie oprogramowania z innego modelu. 8 Nov 2010, o 22:57

Male - Friend  Posts/Topics1303/61  Reputation point 1244 
Offline  Profile   
Windows XP Chrome
michero wrote:
Ja się zawsze w takich przypadkach zastanawiam po co? Przecież to właściwie nic nie daje, taka sztuka dla sztuki

Racja, o ile w SE daje to jakieś efekty (zyskujemy lepszy sterownik, Walkmana itp.), to w Nokii nie ma to najmniejszego sensu.
Reply with quote 


Post Re: Crossflashing - wgrywanie oprogramowania z innego modelu. 11 Dec 2010, o 12:23

Male - User  Posts/Topics1/0  Reputation point 0 
Offline  Profile 
Windows 7 Safari
witam wszystkich na forum.mam 8600 luna i chcę wgrać oprogramowanie od 8800 arte lub 5310xpressmusic.pytanie czy mogę i czy mi się to uda i nie uwalę phona??.pozdrawiam
Reply with quote 


Post Re: Crossflashing - wgrywanie oprogramowania z innego modelu. 11 Dec 2010, o 15:37

Male - Junior Admin  Posts/Topics4927/227  Reputation point 5466 
Offline  Profile   
Windows XP Opera
szanse marne ale spróbować warto. Jak uwalisz to i postawisz ;D O sofcie 5310 to już w ogóle zapomnij. ;)
Last edited by _NeedSpeed_ on 11 Dec 2010, o 15:38, edited 1 time in total.
Reply with quote 


Post Re: Crossflashing - wgrywanie oprogramowania z innego modelu. 20 Jun 2011, o 09:25

Male - 10%  Posts/Topics10/2  Reputation point 0 
Offline  Profile 
Windows 7 Opera
Witam mam pytanie :)

Jakie softy moge wgrać na moją X2-00?
Czy oprócz symbiana istnieje mozliwość zainstalowania czegoś innego??

[ Komentarz dodany przez: pawelooss: 20 czerwca 2011, o 09:40 ]
Jakiego Symbiana? Nie wyobrażaj sobie zbyt wiele. :P
Reply with quote 


Post Re: Crossflashing - wgrywanie oprogramowania z innego modelu. 20 Jun 2011, o 09:41

Male - Sponsor  Posts/Topics1524/67  Reputation point 3323 
Offline  Profile 
Windows XP Firefox
Nie. Poza tym taki crossflashing to tylko i wyłącznie ciekawostka, nic tym raczej nie osiągniesz. Nawet gdyby się dało
Reply with quote 


Post Re: Crossflashing - wgrywanie oprogramowania z innego modelu. 20 Jun 2011, o 18:04

Male - 10%  Posts/Topics10/2  Reputation point 0 
Offline  Profile 
Windows 7 Opera
A jakiego można wgrać (oprócz standardowego :P ) żeby działała obsługa przycisków multimedialnych tych po bokach obudowy i żeby nie mulił zabardzo :)
Reply with quote 


Post Re: Crossflashing - wgrywanie oprogramowania z innego modelu. 20 Jun 2011, o 18:15

Male - Administrator  Posts/Topics12081/1215  Reputation point 17483 
Offline  Profile  WWW   
Windows XP Firefox
TomekPL, a skąd mamy to wiedzieć? Lista przetestowanych telefonów jest w 1. poście podobnego artykułu. Cudem będzie, jeśli w ogóle jakikolwiek inny soft się uruchomi. To bardziej bajer, niż sprawdzona metoda. ;]
Reply with quote 


Post Re: Crossflashing - wgrywanie oprogramowania z innego modelu. 20 Jun 2011, o 18:19

Male - 10%  Posts/Topics10/2  Reputation point 0 
Offline  Profile 
Windows 7 Opera
Aha "+" idzie ;D
a i nie moge znaleść tego "podobnego artykułu" :/ jak ktoś byłby dobry i podał link :)

[ Komentarz dodany przez: pawelooss: 20 czerwca 2011, o 18:23 ]
A zajrzałeś chociaż do pierwszego postu TEGO artykułu? Obydwa linkują się wzajemnie...
Reply with quote 


Post Re: Crossflashing - wgrywanie oprogramowania z innego modelu. 20 Jun 2011, o 18:20

Male - Expert Mod  Posts/Topics6343/292  Reputation point 4821 
Offline  Profile 
Windows 7 Chrome
pawelooss w pierwszym poście wrote:
Reply with quote 


Post Czy można by zmienić oprogramowanie z Symbiana na S40? 7 Jan 2020, o 15:23

Male - Sponsor  Posts/Topics331/138  Reputation point 233 
Offline  Profile  WWW 
Windows 7 Firefox
Dzień dobry! Mam trochę gupie pytanie czy można było by w symbianowej albo androidowej nokii zmienić system na nokiaOS S40? Nie wydaje mi się to CAŁKOWICIE NIEMOŻLIWE, bo przecież podobno istnieje możliwość zmiany softu w symbianowych nokiach. Podobno, bo symbianowy telefon mojego taty nie ma nawet odpowiedniego trybu USB - tylko tryb modemu, druk i multimedia oraz dostęp do karty SD (ojciec poprosił mnie o reinstalację oprogramowania). Czy jednak nie ma innych problemów (np. sprzętowa niekompatybilność), a jeśli się da to w jaki sposób? Jeżeli ktoś wie jak, dam mu plus.
Reply with quote 


Post Re: Czy można by zmienić oprogramowanie z Symbiana na S40? 8 Jan 2020, o 19:14

Male - Sponsor  Posts/Topics9186/98  Reputation point 6516 
Offline  Profile 
Android Chrome
Gdybyś zainteresował się więcej wartościowymi tematami, a nie śmieciami i zabawami sprzed 10 lat, to znalazłbyś odpowiedzi na swoje pytania. Wielokrotnie odpowiedzi na to co pytasz padły w wielu tematach na forum.
Reply with quote 


Post Re: Czy można by zmienić oprogramowanie z Symbiana na S40? 21 Jan 2020, o 00:34

Male - Administrator  Posts/Topics12081/1215  Reputation point 17483 
Offline  Profile  WWW   
Windows 10 Firefox
Bez sensu. Po co upośledzać sobie telefon? Przecież S40 jest o wiele mniej użyteczny niż S60.

Manna5 wrote:
przecież podobno istnieje możliwość zmiany softu w symbianowych nokiach

No jest, ale nie pomiędzy modelami.

Manna5 wrote:
Czy jednak nie ma innych problemów (np. sprzętowa niekompatybilność)

Oczywiście, że tak, dlatego jakiekolwiek udane próby dotyczyły jedynie bliźniaczych modeli:
>> rozpiska-crossflashera-portowanie-softu-na-inny-model-vt1430.htm

Top
Reply with quote 

Write comments  Post new topic
Go to page Previous  1 ... 5, 6, 7, 8, 9
Page 9 of 9 [ 133 posts ]
Previous topic | Next topic

Search for

Jump to
 


Users browsing this forum: No registered users and 3 guests





cron