Register Login

Site RulesFAQSearchContact
PortalBlogWikiChat





Previous topic | Next topic
Page 2 of 2 [ 24 posts ]
Go to page Previous  1, 2
Print view
Write comments Post new topic


[X2-00] Czy to może być włamanie? Nokia.

Post [X2-00] Re: FTP Bluetooth - program, dzięki któremu możemy się włamać komuś na telefon! 19 Mar 2013, o 19:26

Male - Administrator  Posts/Topics12082/1215  Reputation point 17485 
Offline  Profile  WWW   
Windows 7 Firefox
No mi głośniki też czasem turkotały od komórki, a nikt aktualnie nie próbował się dodzwaniać czy wysyłać SMS-a.

n77p wrote:
Przecież słyszy się czasem, że ktoś śledził ofiarę za pomocą komórki.

A to można sobie kupić jakiś spreparowany model SpyPhone: http://allegro.pl/listing.php/search?ca ... g=spyphone :)

Last post
Reply with quote 


Post [X2-00] Re: FTP Bluetooth - program, dzięki któremu możemy się włamać komuś na telefon! 19 Mar 2013, o 19:54

Female - User  Posts/Topics8/1  Reputation point 2 
Offline  Profile 
Windows XP Firefox
Dodam tylko że nie jestem w sieci orange - jeśli to miałby jakiekolwiek znaczenie.
Reply with quote 


Post [X2-00] Re: FTP Bluetooth - program, dzięki któremu możemy się włamać komuś na telefon! 19 Mar 2013, o 20:53

Male - Sponsor  Posts/Topics9190/98  Reputation point 6525 
Offline  Profile 
Windows 7 Firefox
Telefon co jakiś czas komunikuje się z siecią przecież. Więc od tego jest zakłócenie w głośnikach.
Reply with quote 


Post [X2-00] Re: FTP Bluetooth - program, dzięki któremu możemy się włamać komuś na telefon! 19 Mar 2013, o 23:23

Male - Friend  Posts/Topics116/9  Reputation point 256 
Offline  Profile 
Windows 7 Chrome
Zakłócenia w radiu występują przy odbierze SMS/MMS, zmianie BTS (nadajnika GSM), transmisji pakietowej (GPRS lub EDGE) lub przy połączeniu głosowym.
Co ciekawe nie zaobserwowałem tego na UMTS (3G).
Reply with quote 


Post [X2-00] Re: FTP Bluetooth - program, dzięki któremu możemy się włamać komuś na telefon! 21 Mar 2013, o 19:28

Female - User  Posts/Topics8/1  Reputation point 2 
Offline  Profile 
Windows XP Firefox
hmm...pytanie brzmi, czy jest możliwe włamanie na Nokie X2-00, w sposób fizyczny bądź zdalny i można mieć dzięki temu zdalny kontakt z komórką ofiary.
Gdyby pojawił się na tym forum, ktoś kto rzeczywiście posiada na ten temat wiedzę, byłabym wdzięczna za odpowiedź.
Reply with quote 


Post [X2-00] Re: FTP Bluetooth - program, dzięki któremu możemy się włamać komuś na telefon! 22 Mar 2013, o 01:12

Male - Administrator  Posts/Topics12082/1215  Reputation point 17485 
Offline  Profile  WWW   
Windows 7 Firefox
n77p wrote:
ktoś kto rzeczywiście posiada na ten temat wiedzę

Czyli wyłącznie ten będzie zasługiwał na miano eksperta, kto potwierdzi paranoję nt. śledzenia przez tę nieszczęsną X2.
Mimo iż kilkanaście osób już się wypowiadało i obstawali przy całkowicie przeciwnych opiniach. Spoko. Można i tak. ;D

Dobra, a teraz na serio. Zapewne rządy czy inne policje mają takie środki i możliwości, by śledzić i inwigilować. Na to jednak nie za bardzo umiem już poradzić. Inne „hacki” via BT to zabawki. X2 nie ma na tyle zaawansowanego systemu operacyjnego, by móc spreparować jakąś programową pluskwę. Ale oczywiście mogę się mylić, bo pewnie wszystko się da zrobić... :)
Reply with quote 


Post [X2-00] Re: FTP Bluetooth - program, dzięki któremu możemy się włamać komuś na telefon! 26 Mar 2013, o 19:57

Female - User  Posts/Topics8/1  Reputation point 2 
Offline  Profile 
Windows XP Firefox
pawelooss
"Mimo iż kilkanaście osób już się wypowiadało i obstawali przy całkowicie przeciwnych opiniach"

Jasne, gdzie średnia wieku użytkowników tego forum wynosi prawdopodobnie -naście lat, hehe.

"Czyli wyłącznie ten będzie zasługiwał na miano eksperta, kto potwierdzi paranoję nt. śledzenia przez tę nieszczęsną X2."

Ekspert to osoba która posiada dużą wiedzę i wieloletnie doświadczenie, nie każdy informatyk potrafi włamać się na czyjś komputer - analogicznie jest z telefonem komórkowym.

Poza tym wątpię, by tu siedział i udzielał bezpłatnych odpowiedzi, ekspert, który potrafi i wie więcej niż przeciętny specjalista z tego forum - wiedza kosztuje.

Niepotrzebnie poruszyłam ten temat, powinnam domyślić się reakcji. Dziękuje za odpowiedzi i zainteresowanie. Jeśli ktoś chciałby do mnie napisać "na temat", proszę na priv.

[ Komentarz dodany przez: pawelooss: 26 marca 2013, o 20:51 ]
To zapłać. No, hehe. Nie wiem, po co te złośliwości. Ale człowiek to potrafi sobie wszystko wkręcić.
Reply with quote 


Post [X2-00] Re: FTP Bluetooth - program, dzięki któremu możemy się włamać komuś na telefon! 26 Mar 2013, o 22:20

Male - Friend  Posts/Topics2604/346  Reputation point 1585 
Offline  Profile  WWW   
Symbian Opera
emberdo wrote:
n77p wrote:
Jasne, gdzie średnia wieku użytkowników tego forum wynosi prawdopodobnie -naście lat, hehe.

No i? Niektórzy na forum mają wiedzę jak serwisanci :D

albo większą, przynajmniej od części i lepszy sprzęt (serwis GSM bez wanienki ultradźwiękowej? Normalka, chcą wysyłać do jakiś głównych serwisów i koszty takie jak zakup wanienki i płynu na allegro)
Reply with quote 


Post [X2-00] Re: FTP Bluetooth - program, dzięki któremu możemy się włamać komuś na telefon! 2 Apr 2013, o 18:58

Female - User  Posts/Topics8/1  Reputation point 2 
Offline  Profile 
Windows XP Firefox
"Nie wiem, po co te złośliwości."
Chciałam Ci przypomnieć pawelooss, że te złośliwości od Ciebie pierwszego usłyszałam - więc daruj sobie te komentarze.

"Skoro według Ciebie nikt tutaj nie pomoże, to po co piszesz?"
Chyba jasne, że nie napisałabym tego wątku, gdybym nie liczyła na pomoc, ale po sposobie podejścia do mojej osoby przez niektórych użytkowników tego forum (zwłaszcza "pan wszechwiedzący admin"), doszłam do wniosku, że niepotrzebnie zaczęłam wątek.
Poprosiłam tylko o odpowiedź na proste pytanie... a spotkałam się ... z negatywnym nastawieniem do mojej osoby. Niektórzy zamiast pisać "na temat" zaczynają oceniać moją osobę (pan admin, na pewno wie co mam na myśli).

"No i?"
No i trudno traktować poważnie wypowiedzi trzynastolatka.

"Niektórzy na forum mają wiedzę jak serwisanci albo większą..."
Może trafia się tu czasem ktoś taki...właśnie dlatego wcześniej napisałam posta ("Gdyby pojawił się na tym forum, ktoś kto rzeczywiście posiada na ten temat wiedzę, byłabym wdzięczna za odpowiedź."), który został natychmiast przez "pana admina" odpowiednio oceniony!

Wchodząc na to forum, nie zamierzałam nikogo krytykować i tego samego oczekiwałam od innych, niestety zawiodłam się, dlatego nie zamierzam dłużej prowadzić tej dyskusji, tak jak już wielokrotnie pisałam, jeśli jest ktoś, kto chciałby odpowiedzieć NA TEMAT, zapraszam na priv. Ocenę mojej osoby proszę zachować dla siebie ale jeśli jest ktoś, kto nie potrafi się powstrzymać, służą do tego prywatne wiadomości.

Drogi panie "pawelooss", jeśli ponownie chciałby mnie pan skrytykować, proszę to zrobić na priv a nie na forum, gdzie inni użytkownicy mogą zostać niesłusznie obrażeni moimi wypowiedziami, które były odpowiedzią na pana atak.

[ Komentarz dodany przez: pawelooss: 28 marca 2013, o 21:02 ]
Również pozdrawiam. :)

Z naszej strony więcej raczej nie potrafimy pomóc, skoro i tak z racji wieku, a nie wiedzy, jesteśmy niepoważni, cokolwiek byśmy nie napisali. ;)

Ukłony.


[ Dodano: 2 kwi 2013, o 18:58 ]
Widzę panie adminie, że bez złośliwości nie jest pan w stanie funkcjonować. Proszę się już nie trudzić, nie zamierzam dłużej śledzić pańskich wypowiedzi.

Top
Reply with quote 

Write comments  Post new topic
Go to page Previous  1, 2
Page 2 of 2 [ 24 posts ]
Previous topic | Next topic

Search for

Jump to
 



Related topics

07.21 Nie może połączyć się do EDGE w orange

Author: RicoElectrico (3 Mar 2010, o 12:30)

Views: 917  •  Replies: 2

Last post: RicoElectrico (4 Mar 2010, o 15:31) View the latest post



Żaden soft nie może się właściwie zainstalować!

Author: loufei (21 Dec 2011, o 17:09)

Views: 1795  •  Replies: 11

Last post: nemo333 (22 Dec 2011, o 15:15) View the latest post



Telefon nie może się załadować, ciągle się restartuje.

Author: BelHeI (15 Sep 2012, o 16:47)

Views: 1648  •  Replies: 5

Last post: BelHeI (18 Sep 2012, o 11:07) View the latest post



Czy simlock może wrócić po zmianie softu?

Author: carlo1986 (17 Apr 2011, o 10:26)

Views: 3863  •  Replies: 10

Last post: LubiaK (2 May 2011, o 11:41) View the latest post




Users browsing this forum: No registered users and 54 guests





cron