Register Login

Site RulesFAQSearchContact
PortalBlogWikiChat



Ogłoszenie


Forum NokiaHacking.pl obchodzi swoje 15. urodziny! Image






Previous topic | Next topic
Page 1 of 1 [ 3 posts ]
Print view
Write comments Post new topic


DeadSocial, czyli korzystaj z serwisów społecznościowych także zza grobu

Post DeadSocial, czyli korzystaj z serwisów społecznościowych także zza grobu 23 Feb 2013, o 12:33

Male - Sponsor  Posts/Topics2793/816  Reputation point 4150 
Offline  Profile 
Windows XP Firefox
Image

Zapewne każdy z Was ma wśród znajomych kogoś, kto nie może żyć bez serwisów społecznościowych. A co w wypadku, gdy ktoś nie ma zamiaru rezygnować z korzystania ze społecznościówek także po śmierci? Cóż… there’s an app for that!
Dość często przeglądam zasoby wirtualnych sklepów z aplikacjami i ciągle zdumiewa mnie pomysłowość niektórych deweloperów. Wprawdzie po takich kreatywnych tworach światowej myśli programistycznej jak Gdzie jest moja kupa? czy Najbardziej Bezużyteczna Aplikacja Świata myślałem, że nic nie jest w stanie mnie już zaskoczyć, ale można by powiedzieć, że śmiertelnie się myliłem. Oto nadchodzi DeadSocial.

Aplikacja ta (a właściwie usługa) śledzi aktywność użytkownika na Twitterze oraz uczy się jego stylu pisania i poruszanej przez niego tematyki po to, by zdobytą w ten sposób wiedzę wykorzystać w sytuacji, gdyby mu się zmarło. Wówczas DeadSocial zacznie tweetować w imieniu nieboszczyka, a zaawansowane algorytmy będą dbały o to, by wysyłane wiadomości odpowiadały jego stylowi pisania. Jeśli więc swoich znajomych zna znał on głównie z internetów, to istnieje domniemanie, że ci nawet się nie zorientują, że ich kolega przeniósł się już na łono Abrahama.

Szczerze mówiąc, nie wiem, czy twórców aplikacji DeadSocial uznać za szaleńców czy za geniuszy. Z jednej strony ich pomysł jest niekonwencjonalny, z drugiej – nie sposób odmówić im tego, że udało im się wymyślić usługę, który ma niewyobrażalnie dużo potencjalnych odbiorców. Koniec końców każdy kiedyś umrze (sorki za spoiler), a kto z nas nie chciałby móc po śmierci komunikować się z żyjącymi?

Muszę przyznać, że w tym wszystkim najbardziej urzekło mnie hasło promocyjne aplikacji:
Quote:
Gdy twoje serce przestaje pracować, wciąż możesz tweetować.


Usługa DeadSocial oficjalnie wystartuje dopiero w przyszłym miesiącu. Mam jednak nadzieję, że nikt się nie spieszy do testowania.

źródło: komorkomania.pl

Ps: To zasluguje tylko na jeden komentarz...





... no żeż ku*** ja pi***ole! :facepalm:

Last post
Reply with quote 


Post Re: DeadSocial, czyli korzystaj z serwisów społecznościowych także zza grobu 23 Feb 2013, o 12:55

Male - Newsman  Posts/Topics2149/499  Reputation point 2966 
Offline  Profile 
Android Opera
O boże jak śmiesznie :rotfl:
Reply with quote 


Post Re: DeadSocial, czyli korzystaj z serwisów społecznościowych także zza grobu 25 Feb 2013, o 15:59

Male - Sponsor  Posts/Topics747/142  Reputation point 985 
Offline  Profile  WWW   
Windows XP Firefox
wook wrote:
Usługa DeadSocial oficjalnie wystartuje dopiero w przyszłym miesiącu. Mam jednak nadzieję, że nikt się nie spieszy do testowania


Testujemy :hihi: :hihi: ?

Top
Reply with quote 

Write comments  Post new topic

Page 1 of 1 [ 3 posts ]
Previous topic | Next topic

Search for

Jump to
 


Users browsing this forum: No registered users and 0 guests