Register Login

Site RulesFAQSearchContact
PortalBlogWikiChat





Previous topic | Next topic
Page 1 of 1 [ 5 posts ]
Print view
Write comments Post new topic


Dodawanie plików do osobnych archiwów - jaka alternatywa dla WinRara?

Post Dodawanie plików do osobnych archiwów - jaka alternatywa dla WinRara? 22 Jan 2011, o 00:42

Male - Uploader Mod  Posts/Topics2783/1425  Reputation point 6311 
Offline  Profile  WWW 
Windows 7 Chrome
Jedną z najbardziej denerwujących sytuacji które mi się przydarzają na linuxie, to brak możliwości skompresowania za jednym zamachem wszystkie zaznaczone pliki do osobnych archiwów (albo jestem mało kumaty), na Win jest na szczęście WinRar który ma taką opcję. Zastanawia mnie jednak czy jest jakiś alternatywny program do kompresji danych, najlepiej darmowy, który również mógłby się pochwalić taką możliwością na Windowsie?

Screen z okienka WinRara, jeżeli ktoś nie wie o co mi chodzi. :arrow: http://i.imgur.com/F2vK8.png

Last post


Post Re: Dodawanie plików do osobnych archiwów - jaka alternatywa dla WinRara? 22 Jan 2011, o 15:38

Male - Friend  Posts/Topics1113/192  Reputation point 2644 
Offline  Profile 
Windows XP Opera
7zip?


Post Re: Dodawanie plików do osobnych archiwów - jaka alternatywa dla WinRara? 22 Jan 2011, o 16:00

Male - Uploader Mod  Posts/Topics2783/1425  Reputation point 6311 
Offline  Profile  WWW 
Windows 7 Chrome
To właśnie ja pytam was... Nie mam ochoty testować różnych programów tego typu;)

Miałem kiedyś 7-zipa i nie przypominam sobie takiej opcji.


Post Re: Dodawanie plików do osobnych archiwów - jaka alternatywa dla WinRara? 22 Jan 2011, o 18:23

Male - Sponsor  Posts/Topics643/227  Reputation point 817 
Offline  Profile 
Windows XP Firefox
Wypróbowałem:
- 7zip
- IZArc
- PowerArchiver 2010

W żadnym nie spotkałem się z tą opcją. Może to jakiś patent WinRara :crazy:

[ Dodano: 22 sty 2011, o 17:11 ]
Sorry, pośpieszyłem się trochę z odpowiedzią.. przetestowałem jeszcze jeden program i mam:

- PeaZip (Program na windowsa, ale są też jakieś wersje linuxowe)

Image


Post Re: Dodawanie plików do osobnych archiwów - jaka alternatywa dla WinRara? 22 Jan 2011, o 22:02

Male - Uploader Mod  Posts/Topics2783/1425  Reputation point 6311 
Offline  Profile  WWW 
Windows 7 Opera
O i jest nawet wersja Linuxowa:)

Po krótkim testach stwierdzam, że programik zdecydowanie wart polecenie, chociaż może trochę boleć brak możliwości skompresowania pliku do *.rar, jednak dla mnie nie jest to jeden z najważniejszych elementów. Najważniejsze, że darmowy. ;]

Dzięki wielkie, można zamknąć.

Top

Write comments  Post new topic

Page 1 of 1 [ 5 posts ]
Previous topic | Next topic

Search for

Jump to
 


Users browsing this forum: No registered users and 3 guests