Register Login

Site RulesFAQSearchContact
PortalBlogWikiChat



Ogłoszenie


Forum NokiaHacking.pl obchodzi swoje 15. urodziny! Image





Czy delegalizacja dopalaczy jest dobrym rozwiązaniem?
Tak, to bardzo dobra decyzja rządu, w pełni popieram! Zero przyzwolenia i litości dla "handlarzy śmiercią". 39%  39%  [ 11 ]
Nie jest to najszczęśliwsze rozwiązanie, gdyż analogicznie trzeba byłoby zakazać papierosów i/lub alkoholu. 11%  11%  [ 3 ]
Jest to zdecydowanie złe wyjście. Każdy powinien mieć wybór (bo i tak dostanie), a to do rodziców należy uświadomienie o skutkach. 43%  43%  [ 12 ]
Trudno powiedzieć, pozostawię to bez komentarza... (Choć polecam jednak zostawić komentarz dlaczego.) 7%  7%  [ 2 ]
Total votes : 28


Previous topic | Next topic
Page 6 of 7 [ 100 posts ]
Go to page Previous  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Next
Print view
Write comments Post new topic


Dyskusja o Dopalaczach, dobrze, że zakazali?

Post Re: Dyskusja o Dopalaczach, dobrze, że zakazali? 12 Jan 2012, o 17:26

Male - Administrator  Posts/Topics12082/1215  Reputation point 17483 
Offline  Profile  WWW   
Windows 7 Firefox
Filip, stary, od miesiąca w dawnej oazie wolności, w USA mogą Cię wsadzić do paki bez adwokata na dowolnie długi okres. Wystarczy tylko, że oskarżą o "terroryzm". Więc nie rób oczów jak cojapaczący kot.

Last post
Reply with quote 


Post Re: Dyskusja o Dopalaczach, dobrze, że zakazali? 12 Jan 2012, o 17:34

Male - 40%  Posts/Topics100/9  Reputation point 38 
Offline  Profile 
Windows XP Chrome
Filip wrote:
Mnie ciekawy jak wyłapują ludzi z narkotykami, bo chyba nie mogą przetrzepać kogo chcą na ulicy, tak po prostu bez powodu, albo wejść do domu.


Uwierz mi mogą. Jak wyglądasz na podejrzanego a tym bardziej jak jest wieczór.
Reply with quote 


Post Re: Dyskusja o Dopalaczach, dobrze, że zakazali? 2 Feb 2012, o 17:29

Male - Junior Admin  Posts/Topics4621/121  Reputation point 6384 
Offline  Profile  WWW   
Windows 7 Chrome
Filip wrote:
albo wejść do domu.

Bez nakazu sądowego nie mogą.
Reply with quote 


Post Re: Dyskusja o Dopalaczach, dobrze, że zakazali? 2 Feb 2012, o 18:30

Male - Sponsor  Posts/Topics2168/282  Reputation point 4745 
Offline  Profile 
Windows 7 Firefox
ServuS124 wrote:
Je*ać dopalacze, tylko czyste cw*** to biorą, żrą, piją itp
Trzeba mieć zwichrowany dekiel i krzywe palce u stóp, żeby niszczyć sobie organizm takim gównem.

Trochę prawda ale z drugiej strony co ci z tego że żyjesz szaro 90 lat, inna sprawa z tym, że już lepiej jak sobie niszczy się zdrowie, to dlaczego jakimś legalnym gównem a nie normalnym towarem. Jak ktoś sobie pociągnie raz na miesiąc czy czasem przypali to nie nazywałbym tak, co innego jak to jakiś brudny menel. A te dopalacze to nie do końca był taki syf, bo słyszałem, że tam dawali normalną naturalną szałwie, jak zakazali to teraz już totalny syf rzeczywiście sprzedają.Inna sprawa to też z psychodelikami, dzięki którym można osiągnąć mistyczne przeżycia.
Reply with quote 


Post Re: Dyskusja o Dopalaczach, dobrze, że zakazali? 2 Feb 2012, o 18:38

Male - Sponsor  Posts/Topics4081/125  Reputation point 3661 
Offline  Profile  WWW   
Windows 7 Chrome
Przedawkowanie dopalaczy to selekcja naturalna. Luz.
Reply with quote 


Post Re: Dyskusja o Dopalaczach, dobrze, że zakazali? 3 Feb 2012, o 15:28

Male - Junior Admin  Posts/Topics4621/121  Reputation point 6384 
Offline  Profile  WWW   
Windows 7 Chrome
ServuS124 wrote:
Najśmieszniejsze jest to, że ludzie jeszcze za to płacą

Ja też płacę, za fajki. Nie mogę sam sobie tytoniu wyhodować, bo skarb państwa traci, pomimo tego, że to poszłoby na własny użytek... Kocham polskie prawo. ;D
Reply with quote 


Post Re: Dyskusja o Dopalaczach, dobrze, że zakazali? 3 Feb 2012, o 19:02

Male - 30%  Posts/Topics67/1  Reputation point -5 
Offline  Profile  WWW   
Windows XP Chrome
ServuS124 wrote:
Kocham polskie prawo. ;D


Nie wierzę, że to napisałeś... Ja osobiście jestem za decyzją rządu. Nie powinno się sprzedawać tych "gówien". Nie rozumiem jednego, od tego syfu zginęło wiele osób, a od zielska nikt i czemu też jest zakazane? Niby, że to narkotyk - gówno prawda, to wręcz leczy :D
Reply with quote 


Post Re: Dyskusja o Dopalaczach, dobrze, że zakazali? 3 Feb 2012, o 19:07

Male - Administrator  Posts/Topics12082/1215  Reputation point 17483 
Offline  Profile  WWW   
Windows 7 Firefox
Dominik. wrote:
Ja osobiście jestem za decyzją rządu. Nie powinno się sprzedawać tych "gówien".

A ja zacytuję takiego gościa:
Quote:
Nie zgadzam się z tym co mówisz, ale oddam życie, abyś miał prawo to powiedzieć.

;)

To gówna, ale jak ktoś chce, to jego życie.


Nie wiem, skąd wiara, że jak rząd czegoś zakaże, to problem automatycznie znika. Nie ma go, bo wszedł jakiś dekret. No cud normalnie.

Doświadczenie i historia wykazują jednakże coś zupełnie przeciwnego. Nielegalne dalej jest dostępne, tylko w dużo gorszej jakości i o wiele droższe. A "różnice w cenie" zgarniają sobie mafie. Vide casus prohibicji w USA.

Durnie zawsze znajdą sposób, żeby się potruć. Chociażby przedawkowywaniem soli czy obżeraniem się hamburgerami. To też należy zakazać? W NYC już się do tego przymierzali. :D
Reply with quote 


Post Re: Dyskusja o Dopalaczach, dobrze, że zakazali? 3 Feb 2012, o 19:10

Male - 30%  Posts/Topics67/1  Reputation point -5 
Offline  Profile  WWW   
Windows XP Chrome
Problem nie zniknął. Masz rację, ale decyzja została poprawnie podjęta, przynajmniej ja tak uważam.
PS teraz poprawnie stosuję użytkowanie tego słowa Pawełku :D?

[ Komentarz dodany przez: pawelooss: 3 lutego 2012, o 18:10 ]
Wzorowo. Choć z Twoim stanowiskiem bynajmniej się nie zgadzam. :D
Reply with quote 


Post Re: Dyskusja o Dopalaczach, dobrze, że zakazali? 3 Feb 2012, o 19:10

Male - Junior Admin  Posts/Topics4621/121  Reputation point 6384 
Offline  Profile  WWW   
Windows 7 Chrome
Dominik. wrote:
Nie wierzę, że to napisałeś...

To była ironia. :) W naszym kraju, poszkodowany może dostać wyrok za to, że położył dwóch dresów, którzy chcieli go skroić z kasy i komórki. :D Jedynie możesz 2 razy pogrozić palcem, że nie wolno. :lol-above:

Dominik. wrote:
Ja osobiście jestem za decyzją rządu.

Ja nie do końca. Sądzę, że każdy powinien sam decydować o swoim życiu. Ale zamiast pakować ludzi do pudła, za to że raz sobie coś wziął (potem ofc, płacz, że ZK przepełnione), powinni jakieś kursy kręcić jak to działa, czym co grozi. Kary więzienia jakoś nie odstraszają - patrz przypadek pijanych kierowców. Kara jest jebitna, ale i tak statystyki na tym samym poziomie...

[ Komentarz dodany przez: pawelooss: 3 lutego 2012, o 18:15 ]
"patrz przypadek" - och, pisz jak ja: vide casus. To samo znaczy, a jak mądrze od razu w dyskusji wypada. xD

Dominik. wrote:
Niby, że to narkotyk - gówno prawda, to wręcz leczy

No jak sobie przyjarasz, to chillout złapiesz - czyli działanie narkotyczne. :) Jakby wcale nie działała, to nikt by tego nie jarał. Człowiek tak właśnie z natury ma, że lubi odlecieć. Ale co za dużo, to nie zdrowo, notabene, nawet wodą idzie sie zatruć (przewodnienie organizmu). :)

[ Komentarz dodany przez: pawelooss: 3 lutego 2012, o 18:15 ]
Już Grecy mieszali winko z grzybkami halucynkami, nazywając to ambrozją, a wizje po niej - filozofiami. Soł... :D
Reply with quote 


Post Re: Dyskusja o Dopalaczach, dobrze, że zakazali? 3 Feb 2012, o 20:15

Male - Administrator  Posts/Topics12082/1215  Reputation point 17483 
Offline  Profile  WWW   
Windows 7 Firefox
Ja to tam jestem ogólnie przeciwko tym narkotykom i innym dupalaczom. Najlepiej byłoby je zlikwidować. :dziad:











___
A najprościej zmniejszać ich ilość właśnie poprzez konsumpcję. Aż do całkowitego zlikwidowania problemu. xD
Reply with quote 


Post Re: Dyskusja o Dopalaczach, dobrze, że zakazali? 3 Feb 2012, o 20:46

Male - 30%  Posts/Topics67/1  Reputation point -5 
Offline  Profile  WWW   
Windows XP Chrome
pawelooss wrote:
Najlepiej byłoby je zlikwidować. :dziad:


Haha:D Rozbawiłeś mnie tym, niby jak chciałbyś tego dokonać?

[ Komentarz dodany przez: pawelooss: 3 lutego 2012, o 19:58 ]
Toć podałem skuteczny sposób w stopce poprzedniego postu. :D
Reply with quote 


Post Re: Dyskusja o Dopalaczach, dobrze, że zakazali? 18 Mar 2012, o 22:29

Male - Administrator  Posts/Topics12082/1215  Reputation point 17483 
Offline  Profile  WWW   
Windows 7 Firefox
Dopalacze. Młodzi zatruci płynami czyszczącymi do metali.

Quote:
Młodzi ludzie szukają coraz to nowych sposobów na odurzenie się, sięgają po płyny do spryskiwaczy lub czyszczenia metalu. Eksperymentują z piciem płynów do pielęgnacji rzęs, a nawet do higieny intymnej.

VS.
Quote:
Donald Tusk powiedział, że wygraliśmy wojnę z dopalaczami: - Uzyskaliśmy efekt najważniejszy z naszego punktu widzenia. Polacy, w tym bardzo często dzieciaki przestały chorować i umierać z powodu zażywania dopalaczy

Quote:
Dla ekspertów jest jasne: zamknięcie sklepów z dopalaczami było dobre, bo utrudniło dostęp do nich młodych ludzi.

Czy tylko ja uważam, że ktoś tu jest zupełnie kompletnie oderwany od rzeczywistości?
Co z tego, że w statystykach spadła jedna konkretna rubryka, skoro powiększa się inna?

Quote:
Dr Burda mówi, że teraz takie przypadki zdarzają się rzadziej, także dlatego że ludzie ''nauczyli się'' jak je brać. Wiedzą, jaka dawka od razu nie zaszkodzi.

No, selekcja naturalna i spoko. Tylko, że zamiast wdychać dawkowane ziółka młodzi (debile, bo debile) piją teraz Kreta.
To lepiej?

Quote:
Premier dodał, że jeśli ktoś ma wątpliwości, czy dopalacze są szkodliwe, to nich sam sprobuje.

Brawa i pozdrowienia dla wszystkich "dobrych ludzi", którzy zakazaliby każdej ZUEJ substancji. Możecie pogratulować swojej wykształconej umiejętności uciszania własnych sumień. Tylko że zakrycie oczu nie sprawia, że problemy znikają...
Reply with quote 


Post Re: Dyskusja o Dopalaczach, dobrze, że zakazali? 19 Mar 2012, o 13:43

Male - Sponsor  Posts/Topics2168/282  Reputation point 4745 
Offline  Profile 
Windows 7 Firefox
właściwie to legalnie jest masa środków odurzających i to bardziej szkodliwych od tych nielegalnych. Wystarczy poczytać.
Reply with quote 


Post Re: Dyskusja o Dopalaczach, dobrze, że zakazali? 19 Mar 2012, o 14:25

Male - Friend  Posts/Topics1154/47  Reputation point 591 
Offline  Profile 
Windows 7 Firefox
jak ktoś jest normalny to się nie zaćpa a jak ma nie równo pod kopułą to wiadomo że zawsze znajdzie coś co go zabije prędzej cz później jak ćpa i tyle.

Top
Reply with quote 

Write comments  Post new topic
Go to page Previous  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Next
Page 6 of 7 [ 100 posts ]
Previous topic | Next topic

Search for

Jump to
 


Users browsing this forum: No registered users and 0 guests