Register Login

Site RulesFAQSearchContact
PortalBlogWikiChat




Używasz equalizera?
No ba, że TAK. 75%  75%  [ 36 ]
acapaca, adrian72411, Aero12, boczkens, danger22, davvid, diri91, dzida_k, emberdo, Help3r, HitFan, hoppek, Inku, IuDeX, jesion, jesion, Krzysiek_PL, LubiaK, Mati91, matszu1234, Maxim128, minac, nemo333, notonlypierogi, puszekkk, Qubi, ramzes234, SileS, skejter00, synchronic95, Vallarez, Vipe, WojtekGr, wook, zibi305, ziutek1212
Owszem, NIE. 19%  19%  [ 9 ]
_NeedSpeed_, Conrado967, Dominik., e52fan, Grot, hubert123454, pawelooss, Romland, ZiomalMarcin
Nie wiem. xD 6%  6%  [ 3 ]
Filip, giekaesiak64, mikas1996
Total votes : 48


Previous topic | Next topic
Page 3 of 3 [ 36 posts ]
Go to page Previous  1, 2, 3
Print view
Write comments Post new topic


Equalizer, czyli korektor graficzny - używacie czy nie?

Post Re: Equalizer, czyli korektor graficzny - używacie czy nie? 6 Feb 2014, o 23:49

Male - Friend  Posts/Topics2604/346  Reputation point 1585 
Offline  Profile  WWW   
Android Opera
Korektor wiele zmienia, bez korektora dźwięk jest płaski, z robi się bardziej zaakcentowany.

Last post
Reply with quote 


Post Re: Equalizer, czyli korektor graficzny - używacie czy nie? 7 Feb 2014, o 09:48

Male - Friend  Posts/Topics1154/47  Reputation point 591 
Offline  Profile 
Windows 7 Firefox
nemo333, SGS to napewno lepiej skoro ma chip muzyczny ;P
Reply with quote 


Post Re: Equalizer, czyli korektor graficzny - używacie czy nie? 14 Feb 2014, o 23:52

Male - Friend  Posts/Topics466/67  Reputation point 1047 
Offline  Profile  WWW   
Windows 7 Opera
Ja nie używam, bo nie jestem jakimś specjalnym audiofilem, poza tym nie wiem czy na standardowych słuchawkach Nokii WH-102 to ma sens skoro i tak mi wystarczają. Kiedyś się jarało takim trickiem, że głośniej gra jak się przestawi na POP, albo skonfiguruje, a teraz to według mnie ma przede wszystkim grać i w miarę czysto :).
Reply with quote 


Post Re: Equalizer, czyli korektor graficzny - używacie czy nie? 14 Apr 2015, o 19:05

Male - 10%  Posts/Topics23/1  Reputation point 90 
Offline  Profile 
Windows 7 Chrome
JA tam używam equalizera.Dużo lepszy dźwięk.
Reply with quote 


Post Re: Equalizer, czyli korektor graficzny - używacie czy nie? 26 Aug 2015, o 02:29

Male - User  Posts/Topics7/3  Reputation point 0 
Offline  Profile 
Windows 8.1 Chrome
Ja tam mam słuch dobry i nie potrzebuję podbijać basów i sopranów, żeby je słyszeć. Za każdym razem odpowiadam sobie na pytanie, czy to brzmiałoby tak samo, gdyby muzycy stali na żywo przede mną. Okazuje się, że — o dziwo — inżynierowie dźwięku w studiach nagraniowych robią swoją robotę tak, aby dźwięk był maksymalnie naturalny.

Taniego popu, disco itp. nie słucham, ale wiem, że tam żadna korekcja nie pomoże. Kto widział na własne oczy kształt fali dźwiękowej z takich nagrań, wie, o czym mówię (masakryczna kompresja, na niektórych kawałkach wręcz przesterowanie).
Reply with quote 


Post Re: Equalizer, czyli korektor graficzny - używacie czy nie? 26 Dec 2015, o 22:58

Male - 10%  Posts/Topics17/5  Reputation point 0 
Offline  Profile 
Windows 7 Chrome
Czy używam? Ja potrafię pół godziny ustawiać EQ żeby mi brzmiało jak chcę :thumbup:

Dla mnie utwory bez EQ są takie... płaskie, bez głębi. Takie jakbym je odtwarzał z głośnika taniego telefonu. I gdy ustawiam EQ to nigdy w żadne figury geometryczne tylko każdy suwak sprawdzam za co odpowiada i dokładnie przesuwam tak by dźwięk był jak najlepszy.

Top
Reply with quote 

Write comments  Post new topic
Go to page Previous  1, 2, 3
Page 3 of 3 [ 36 posts ]
Previous topic | Next topic

Search for

Jump to
 


Users browsing this forum: No registered users and 3 guests