Register Login

Site RulesFAQSearchContact
PortalBlogWikiChat




Używasz equalizera?
No ba, że TAK. 75%  75%  [ 36 ]
acapaca, adrian72411, Aero12, boczkens, danger22, davvid, diri91, dzida_k, emberdo, Help3r, HitFan, hoppek, Inku, IuDeX, jesion, jesion, Krzysiek_PL, LubiaK, Mati91, matszu1234, Maxim128, minac, nemo333, notonlypierogi, puszekkk, Qubi, ramzes234, SileS, skejter00, synchronic95, Vallarez, Vipe, WojtekGr, wook, zibi305, ziutek1212
Owszem, NIE. 19%  19%  [ 9 ]
_NeedSpeed_, Conrado967, Dominik., e52fan, Grot, hubert123454, pawelooss, Romland, ZiomalMarcin
Nie wiem. xD 6%  6%  [ 3 ]
Filip, giekaesiak64, mikas1996
Total votes : 48


Previous topic | Next topic
Page 1 of 3 [ 36 posts ]
Go to page 1, 2, 3  Next
Print view
Write comments Post new topic


Equalizer, czyli korektor graficzny - używacie czy nie?

Post Equalizer, czyli korektor graficzny - używacie czy nie? 3 Feb 2012, o 19:00

Male - Administrator  Posts/Topics12081/1215  Reputation point 17483 
Offline  Profile  WWW   
Windows 7 Firefox
Jak w temacie. Czy equalizer uwydatnia walory muzyki względem gatunku czy zamienia oryginał w kompletną kaszankę? :>

Ready? Steady? Fight! :D

Last post
Reply with quote 


Post Re: Equalizer, czyli korektor graficzny - używacie czy nie? 3 Feb 2012, o 19:08

Male - Friend  Posts/Topics1303/61  Reputation point 1244 
Offline  Profile   
Windows 7 Chrome
Używam w ipodzie na rockboxie, bez niego jakoś płytko gra. Na kompie raczej nie używam :P
Ale, że muzyki słucham głównie z jabłuszka- zaznaczyłem tak.
Reply with quote 


Post Re: Equalizer, czyli korektor graficzny - używacie czy nie? 3 Feb 2012, o 19:14

Male - 30%  Posts/Topics67/1  Reputation point -5 
Offline  Profile  WWW   
Windows XP Chrome
Ja osobiście nie mam możliwości użytkowania tego programu, zatem zaznaczyłem opcję "nie" :)
Reply with quote 


Post Re: Equalizer, czyli korektor graficzny - używacie czy nie? 3 Feb 2012, o 19:17

Male - Friend  Posts/Topics773/90  Reputation point 3054 
Offline  Profile 
Android Opera
Obowiązkowo!Na telefonie mam kilkaset utworów i jakoś dennie brzmią bez korektora
Reply with quote 


Post Re: Equalizer, czyli korektor graficzny - używacie czy nie? 3 Feb 2012, o 19:20

Male - 30%  Posts/Topics67/1  Reputation point -5 
Offline  Profile  WWW   
Windows XP Chrome
minac wrote:
Obowiązkowo!Na telefonie mam kilkaset utworów i jakoś dennie brzmią bez korektora

Jest na prawdę duża różnica bez korektora? Jak tak, to postaram się dzisiaj wgrać :)

[ Komentarz dodany przez: HitFan: 3 lutego 2012, o 18:45 ]
odtwarzacz muzyki>Opcje>Korektor :facepalm:
Reply with quote 


Post Re: Equalizer, czyli korektor graficzny - używacie czy nie? 3 Feb 2012, o 19:24

Male - Friend  Posts/Topics1517/98  Reputation point 733 
Offline  Profile 
Windows XP Firefox
Ja zaznaczyłem opcję nie wiem gdyż na Nokii 5800 na słuchawkach słychać tylko jakąś minimalną różnice ale napewno nie na plus tylko na minus.Według mnie normalne ustawienia korektora są najlepsze.
Reply with quote 


Post Re: Equalizer, czyli korektor graficzny - używacie czy nie? 3 Feb 2012, o 19:41

Male - Friend  Posts/Topics1211/48  Reputation point 801 
Offline  Profile   
Windows 7 Chrome
Tak korzystam. Na iPodzie i na e51 no i na kompie tez.
Reply with quote 


Post Re: Equalizer, czyli korektor graficzny - używacie czy nie? 3 Feb 2012, o 19:47

Male - Expert Mod  Posts/Topics6343/292  Reputation point 4821 
Offline  Profile 
Symbian Opera
ja na kompie też i na telefonach obu :) do tego funkcja wzmacnianie basów i gra jak trza :D
Reply with quote 


Post Re: Equalizer, czyli korektor graficzny - używacie czy nie? 3 Feb 2012, o 19:56

Male - Redaktor  Posts/Topics1184/276  Reputation point 668 
Offline  Profile   
Windows 7 Chrome
Jak można nie używać eq? :O
Reply with quote 


Post Re: Equalizer, czyli korektor graficzny - używacie czy nie? 3 Feb 2012, o 20:15

Male - Friend  Posts/Topics1259/61  Reputation point 2512 
Offline  Profile 
Windows 7 Firefox
Używam, aczkolwiek jest to skomplikowane w moim przypadku. Mój gust muzyczny jest eklektyczny, tym samym dobranie doskonałej korekcji graficznej, która będzie odpowiednia dla każdej piosenki z mojej playlisty jest niewykonalne. Musiałbym zmieniać ustawienie średnio co dwie piosenki. Zazwyczaj ustawiony mam "Rock" lub "Hype".
Reply with quote 


Post Re: Equalizer, czyli korektor graficzny - używacie czy nie? 3 Feb 2012, o 20:25

Male - Moderator  Posts/Topics4661/415  Reputation point 3242 
Offline  Profile   
Windows 7 Chrome
boczkens wrote:
eklektyczny
Czyli jaki?
Ja korektora jak najbardziej używam, w rockboxie i na komputerze. W Rockboxie korektor jest tak rozbudowany, że aż się prosi, żeby go użyć. No i oczywiście odpowiednie ustawienie kompensacji poziomu też musi być. Ale z tym korektorem to różnie, jak trzeba, żeby zagrało głośno, to korektor wyłączam.
Reply with quote 


Post Re: Equalizer, czyli korektor graficzny - używacie czy nie? 3 Feb 2012, o 20:45

Male - 30%  Posts/Topics67/1  Reputation point -5 
Offline  Profile  WWW   
Windows XP Chrome
minac wrote:
odtwarzacz muzyki>Opcje>Korektor :facepalm:


Czy Ty wiesz co mi napisałeś? Ja się spytałem tylko czy ten korektor na prawdę zmienia w znaczny sposób jakość odtwarzanych plików, a Ty wstawiasz mi tutaj poradnik, jak dojść do korektora...

[ Komentarz dodany przez: HitFan: 3 lutego 2012, o 20:09 ]
Dominik. wrote:
Jak tak, to postaram się dzisiaj wgrać :)
... Wygląda na to,
że skoro chcesz dogrywać korektor to nie wiesz, że go masz, więc tłumaczę, gdzie go znajdziesz
Reply with quote 


Post Re: Equalizer, czyli korektor graficzny - używacie czy nie? 3 Feb 2012, o 20:56

Male - Patcher  Posts/Topics2810/173  Reputation point 1827 
Offline  Profile 
Symbian Opera
Używać używam ale ja tam na jakości dźwięku się nie znam :) .
Reply with quote 


Post Re: Equalizer, czyli korektor graficzny - używacie czy nie? 3 Feb 2012, o 21:07

Male - Friend  Posts/Topics1517/98  Reputation point 733 
Offline  Profile 
Windows XP Firefox
Dominik. wrote:
minac wrote:
Obowiązkowo!Na telefonie mam kilkaset utworów i jakoś dennie brzmią bez korektora

Jest na prawdę duża różnica bez korektora? Jak tak, to postaram się dzisiaj wgrać :)

[ Komentarz dodany przez: HitFan: 3 lutego 2012, o 18:45 ]
odtwarzacz muzyki>Opcje>Korektor :facepalm:



A ja za cytuje całośc i sam przeczytaj co napisałeś!! I przeczytaj to co jest pogrubioną czcionką.Tak ty to pisałeś!
Reply with quote 


Post Re: Equalizer, czyli korektor graficzny - używacie czy nie? 3 Feb 2012, o 21:09

Male - 30%  Posts/Topics67/1  Reputation point -5 
Offline  Profile  WWW   
Windows XP Chrome
majsterbdg wrote:
Dominik. wrote:
minac wrote:
Obowiązkowo!Na telefonie mam kilkaset utworów i jakoś dennie brzmią bez korektora

Jest na prawdę duża różnica bez korektora? Jak tak, to postaram się dzisiaj wgrać :)

[ Komentarz dodany przez: HitFan: 3 lutego 2012, o 18:45 ]
odtwarzacz muzyki>Opcje>Korektor :facepalm:



A ja za cytuje całośc i sam przeczytaj co napisałeś!! I przeczytaj to co jest pogrubioną czcionką.Tak ty to pisałeś!

<facepalm>!! Sory panowie, jestem po paru piwkach dzisiaj, zatem te posty, które napisałem - nie czytajcie ich nawet :D

Top
Reply with quote 

Write comments  Post new topic
Go to page 1, 2, 3  Next
Page 1 of 3 [ 36 posts ]
Previous topic | Next topic

Search for

Jump to
 


Users browsing this forum: No registered users and 1 guest





cron