![]() |
| Register | Login |
|
Site Rules
• FAQ
• Search • Contact
Portal • Blog • Wiki • Chat |
| Board index » Strefa Nokia OS S40 » Pomoc Techniczna » [S40] Software |
| Previous topic | Next topic Page 1 of 1 [ 4 posts ] |
| Print view |
| Write comments | Post new topic |
| [C3-00] Filmiki z YouTube |
|---|
| 1 May 2012, o 11:55 |
Paul_ ![]() |
|
Witajcie !
Nie wiem czemu, ale moja C3 nie odtwarza filmików z YouTube. Próbowałem przez Opere Mini i przez Orange World przez m.youtube.com, ale dalej nic z tego. Co musiał bym zrobić, żeby chodziło ? |
|
Last post |
|
| 1 May 2012, o 12:01 |
Help3r ![]() |
|
Jeśli przez Wi-Fi:
http://www.my-mobile.com.pl/index.php/2 ... -nokii-c3/ lub normalnie : http://nokiasupport.pinger.pl/m/5268076 |
|
|
| 1 May 2012, o 14:05 |
zibi305 ![]() |
|
Ściągnij konfiguracje transmisji strumieniowej. Na operze nie oglądniesz. Musisz przez systemową przeglądarkę ale i tak jakość będzie słaba.
|
|
|
| 6 May 2012, o 19:32 |
danaga1 ![]() |
|
Hej. Ja ostatnio też maiłem tak na C3, ktoś mi napisał żeby spróbować na systemowej przeglądarce i poszło... Ale tak naprawdę chyba się samo naprawiło, bo potem na Operze też poszło- wcześniej praktycznie nic się nie dało oglądnąć bo wywalało że jakość plików za duża i nie można wyświetlić- ale jak pisałem samo potem wszystko samo poszło
Więc może wystarczy poczekać Pozdrawiam! |
|
Top |
|
| Write comments | Post new topic |
|
Page 1 of 1 [ 4 posts ] Previous topic | Next topic |
|
|
| Related topics |
|---|
| problem z youtube |
|
Views: 1556 • Replies: 2 Last post: user2354 (9 Feb 2014, o 23:32) |
| problem z youtube |
|
Views: 1453 • Replies: 2 Last post: Dezu (18 Dec 2012, o 01:36) |
| Problem z youtube |
|
Views: 2443 • Replies: 2 Last post: kisnol (28 Jul 2011, o 22:11) |
| Youtube i HeyahGG |
|
Views: 1424 • Replies: 2 Last post: blaankaa (19 Sep 2012, o 00:31) |
Users browsing this forum: No registered users and 1 guest |
| Board index » Strefa Nokia OS S40 » Pomoc Techniczna » [S40] Software |
|
© 2009-2026 Forum NokiaHacking.pl • Full version of site (Hi-Fi)
Powered by phpBB & phpBB3.PL & phpBB SEO modified by Pawelooss Time : 0.334s | 54 Queries | GZIP : Off |