Register Login

Site RulesFAQSearchContact
PortalBlogWikiChat



Ogłoszenie


Forum NokiaHacking.pl obchodzi swoje 15. urodziny! Image






Previous topic | Next topic
Page 9 of 11 [ 165 posts ]
Go to page Previous  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Next
Print view
Write comments Post new topic


[<500] Godny następca N5530. Android vs WP7. Najlepiej opłacalna oferta z PlayMix.

Post [<500] Re: Godny następca N5530. Android vs WP7. Najlepiej opłacalna oferta z PlayMix. 15 Aug 2012, o 13:33

Male - Friend  Posts/Topics1111/56  Reputation point 688 
Offline  Profile  WWW   
Windows 7 Firefox
Ernest05 wrote:
Chyba kogoś boli fakt, że mam większą wiedzę na temat androida.


Mam ci już mówić panie inżynierze?

Ernest05 wrote:
Blade fakt faktem ma lepszy wyświetlacz, ale za to praktycznie pod każdym względem jest gorszy


Miałeś go w rękach że pod każdym kątem się o ni wypowiadasz?
Czekam na uzasadnienie czemu "Blade" jest gorszy od LWW. Może dlatego że jest tańszy i mniej reklamowany?

Last post
Reply with quote 


Post [<500] Re: Godny następca N5530. Android vs WP7. Najlepiej opłacalna oferta z PlayMix. 15 Aug 2012, o 13:42

Male - 70%  Posts/Topics286/0  Reputation point 229 
Offline  Profile 
Windows 7 Chrome
Developerem niestety nie mam możliwości być ze względu na słaby internet. Jednak uwierz mi mam sporą wiedzę na temat tego systemu. Po drugie nei trzeba być developerem, by być w temacie.

Wiem, że wielu ludzi tutaj interesuje się telefonami, jednak czytam troszkę wasze forum i jak mówiłem, jeśli chodzi o symbian to dostaję od was, ale wiedzą o androidzie nie grzeszycie. (tzn. nie wszyscy, bo niektórzy mają pojęcie)

Teraz nie rozumiem po co tutaj ciągniesz spam ? Jak chcesz pospamować to przecież jest dział offtopic ewentualnie możesz się ze mną przekomarzać na pw. Jakby na to nie patrzył nie piszesz nic związanego z tematem.

___________________________________

I jak idą poszukiwania LWW ?
Nie dasz się przekonać na jakąś używkę. Ludzie poużywają tel 1 mies. i już sprzedają minimum 100zł taniej. Lepiej byś na tym wyszedł

A dobra co do Blade:
- sporo gorzej gra na słuchawkach i głośniku
- gorsza jakość wykonania
- sporo mniej wydajny stary snapdragon oparty o armv6 + adreno 200 nie wróży nic dobrego w dzisiejszych czasach przy optymalizacji androida. Do tego blade ma wyższą rozdziałkę przez co musi wykonywać cięższe obliczenia. W LWW masz snapdragona w niższym procesie technologicznym opartym o armv7 z gpu adreno 205 co pozwala na większa OC oraz posiada znacznie większą wydajność. W grach różnica jest kolosalna. W użytkowaniu też idzie to odczuć.

Dla tych co kompletnie są laikami to tu nie chodzi o taktowania, ale o samą architekturę procesora
ARMv7 (czyli to, które m.in obsługuje procek w LWW) to po prostu inny typ procesora, obsługuje inne instrukcje, inne biblioteki.
Np. Android ICS oficjalnie w swych wymogach ma właśnie procesor obsługujący ARMv7.
Choć oczywiście możliwość przeportowania go na ARMv6 istnieje czego przykładem jest blade swift x8 ace itd.

Wystarczy ?
Reply with quote 


Post [<500] Re: Godny następca N5530. Android vs WP7. Najlepiej opłacalna oferta z PlayMix. 15 Aug 2012, o 14:04

Male - Friend  Posts/Topics1303/61  Reputation point 1244 
Offline  Profile   
Windows 7 Chrome
Od siebie dodam, że nie ma kodeków OpenMax dla ICS pod armv6. Dlatego większość portów ma problemy z aparatem/kamerą i YT w HQ.
Na szczęście ja nie cykam zdjęć, yt nie potrzebuję :D
Last edited by Vipe on 15 Aug 2012, o 14:07, edited 2 times in total.
Reply with quote 


Post [<500] Re: Godny następca N5530. Android vs WP7. Najlepiej opłacalna oferta z PlayMix. 15 Aug 2012, o 19:51

Male - Sponsor  Posts/Topics4081/125  Reputation point 3661 
Offline  Profile  WWW   
Windows 7 Chrome
adam wrote:
Jesteś deweloperem? Jeżeli nie, to proszę nie wymądrzaj się. Jeżeli jednak jesteś, to od razu przyznaje Ci rację.

Jeżeli uważasz, że masz większą wiedzę na temat Androida, bo jesteś na forum Nokii, no to sorry, ale czegoś takiego nie zniosę. Tu jest wielu zapaleńców wszelakich nowinek dot. GSM

Lol, nawet ja nie rozumiem o co Ci chodzi. Ogarnij się mały.

Ernest05, wątek według mnie może ciągnąć się nawet jeszcze przez miliard stron i 3 lata. Tu nie ma takiego rygoru jak na facp, gdzie moderatorzy zwykle banują i warnują bez powodu. Bardzo podobnie jak na partnerskim windows-phone.
Stąd też wzięły się te bezpodstawne hejty. (generalizacja)

Nie martw się, ale tutaj jak ktoś ma wiedzę, to się wymądrza, a jak mówi o Androidzie to jest zwykle mieszany z gównem. No chyba, że mówi administrator, to wtedy wszyscy liżą du** ;)

Co do telefonu, to zależy czy wyświetlacz jest warunkiem, czy tylko "dobrze byłoby, gdyby".
Reply with quote 


Post [<500] Re: Godny następca N5530. Android vs WP7. Najlepiej opłacalna oferta z PlayMix. 15 Aug 2012, o 20:00

Male - Sponsor  Posts/Topics2914/276  Reputation point 4512 
Offline  Profile  WWW   
Windows 7 Firefox
IuDeX wrote:
Lol, nawet ja nie rozumiem o co Ci chodzi. Ogarnij się mały.



Ja też nie wiem o co chodzi
Reply with quote 


Post [<500] Re: Godny następca N5530. Android vs WP7. Najlepiej opłacalna oferta z PlayMix. 15 Aug 2012, o 20:33

Male - HydePark Mod  Posts/Topics3755/345  Reputation point 4123 
Offline  Profile   
Windows 7 Opera
Ernest05 wrote:
Dałem nacisk na słowo moderator, dlatego, że osoba pełniąca tę funkcję nie powinna dawać przykładu "jak zawracać ludziom głowę na marne ?".

Na marne? No przecież od początku mówiłem, że telefonu nie kupuję od razu. Na marne? Chciałem poznać ofertę Androida. Na marne? Przecież kupuję telefon, bez względu na wszystko - tak i tak będzie zakupiony. Cały czas uważasz, że na marne? Opinię z tego tematu bardzo mi pomogły w wyborze.

Ernest05 wrote:
Mogłeś przez te 4 miesiące sam się zaznajomić z tematem i 4 dni wcześniej założyć temat.

Wolę poznać opinię użytkowników z tego forum. Ale cały czas nie wiem dlaczego Cie boli fakt, że założyłem temat 4 miesiące wcześniej, domy nie runęły, gałąź się nie załamała, III WŚ nie ma. Mogłem i założyć rok wcześniej, kto mi zabroni? Moja własna wola, która w żaden sposób nie może być zakazana przez aktualny regulamin.

Ernest05 wrote:
Może taki jestem upierdliwy i się czepiam, bo jestem moderatorem na innym forum...

Kompletnie inne realia. Tutaj otwartość i życzliwość, tam rygor i postrach. Dlatego jesteś taki zdziwiony.

Ernest05 wrote:
W ten sposób pokazujesz użytkownikom tylko, że nie opłaca się szukać, tylko lepiej czekać na wszystko podane na tacy.

Głupoty, tylko ty tak sądzisz. Lenistwo to by było, gdybym poprosił Was o linki do allegro i żebym sobie mógł wybrać z pośród pary aukcji. Podanie modelu telefonu + krótkie wytłumaczenie dlaczego akurat on (czyt. telefon) jest bardzo ciężkim orzechem do zgryzienia dla osoby obeznanej? No nie sądzę. Sam wiem podobnie na swojej osobie w innych dziedzinach życia (bo nie koniecznie musi tu chodzić o komórki).

Ernest05, temat i tak przejdzie po kupnie porządne odchudzenie i oczyszczenie ze spamu (nasza dyskusja, fanbojskie wypowiedzi, hejterskie zagrania).

IuDeX wrote:
Mówił, że zależy mu na wyświetlaczu.

Prawda, zależy. 5530XM wydaję się mały. na LWW też.

rybak, spokojnie. Po co się tak rzucać? Nie musisz robić za jakiegoś ochroniarza i jeśli chciałbym to sam by zapytał i poprosił o takie porównanie.

Ernest05 wrote:
Wiem, że wielu ludzi tutaj interesuje się telefonami, jednak czytam troszkę wasze forum i jak mówiłem, jeśli chodzi o symbian to dostaję od was, ale wiedzą o androidzie nie grzeszycie. (tzn. nie wszyscy, bo niektórzy mają pojęcie)

Nie musimy być we wszystkim ekspertami. :E

Ernest05 wrote:
I jak idą poszukiwania LWW ?

Siedzę często w pracy albo nie ma mnie w domu i nie mam możliwości śledzenia allegro 24/7, niestety. Dzisiaj dopiero pierwszy raz o godz. 20 zobaczyłem to forum na oczy.

Ernest05 wrote:
A dobra co do Blade:
- sporo gorzej gra na słuchawkach i głośniku
- gorsza jakość wykonania
- sporo mniej wydajny stary snapdragon oparty o armv6 + adreno 200 nie wróży nic dobrego w dzisiejszych czasach przy optymalizacji androida. Do tego blade ma wyższą rozdziałkę przez co musi wykonywać cięższe obliczenia. W LWW masz snapdragona w niższym procesie technologicznym opartym o armv7 z gpu adreno 205 co pozwala na większa OC oraz posiada znacznie większą wydajność. W grach różnica jest kolosalna. W użytkowaniu też idzie to odczuć.

Z całym szacunkiem, ale w liczby to ja nie wierzę. :D Ale dzięki za informacje (żeby nie było, że szukam wszystkiego na tacy - o większości rzeczach zamieszczonych tutaj dowiedziałem się już dawno na własną rękę... :nerd: ).

Ernest05 wrote:
Wystarczy ?

Mam nadzieję, że to nie do mnie pytanie. :lol-sweat:

Ja mam tylko jedną nadzieję, że Android w moim przypadku (najprawdopodobniej Blade) nie pobiję Symbiana w lagach. xD
Reply with quote 


Post [<500] Re: Godny następca N5530. Android vs WP7. Najlepiej opłacalna oferta z PlayMix. 15 Aug 2012, o 20:40

Male - Sponsor  Posts/Topics4081/125  Reputation point 3661 
Offline  Profile  WWW   
Windows 7 Chrome
adrian219 wrote:
Nie musimy być we wszystkim ekspertami.

Akurat tutaj jeśli chodzi o Androida jest. "NIE WIEM ALE SIĘ WYPOWIEM" :D
adrian219 wrote:
Z całym szacunkiem, ale w liczby to ja nie wierzę. Ale dzięki za informacje (żeby nie było, że szukam wszystkiego na tacy - o większości rzeczach zamieszczonych tutaj dowiedziałem się już dawno na własną rękę... ).

To olej numerki i pamiętaj, że to są fakty :)
Reply with quote 


Post [<500] Re: Godny następca N5530. Android vs WP7. Najlepiej opłacalna oferta z PlayMix. 15 Aug 2012, o 21:24

Male - 70%  Posts/Topics286/0  Reputation point 229 
Offline  Profile 
Windows 7 Chrome
Adrian: to nie są cyferki z benchmarków tylko nazwy soc, które mają znaczenie w przypadku androida. Ja zostaję wciąż przy LWW ;)

luDeX: Dzięki za wsparcie. Widzę chociaż, że ty trochę wiesz o co chodzi. Hejtu jeśli chodzi o androida trochę jest ;)

Do sposobu moderacji na facp nie będę się rozpisywał. Moduję po swojemu i staram się użytkowników trzymać sztywno. Niestety, ale naszę forum jest trochę większe i uwierzcie mi, że tak po prostu trzeba.

Jeszcze tak napomnę. "Ja żałuję, że na tym forum pojawiają się gimby z facp." Nie wiem kto Cię wybrał na admina, ale to nie moja sprawa. jednak jeżeli już masz tą rangę to chociaż pokaż, że na nią zasługujesz i zachowuj się jak na tą posadę przystało.
Reply with quote 


Post [<500] Re: Godny następca N5530. Android vs WP7. Najlepiej opłacalna oferta z PlayMix. 15 Aug 2012, o 21:55

Male - Junior Admin  Posts/Topics4621/121  Reputation point 6384 
Offline  Profile  WWW   
Windows 7 Chrome
Kurde i weź tu wyjedź na latanie i zostaw forum na kilka godzin...

Stwierdzam tak.

Ernest05 wrote:
Dałem nacisk na słowo moderator, dlatego, że osoba pełniąca tę funkcję nie powinna dawać przykładu "jak zawracać ludziom głowę na marne ?".


Ernest05, nie wiem po co marudzisz do Adriana, że założył temat 4 miesiące przed umową. Nie ma w regulaminie takiego zapisu, że "Tematy odnośnie propozycji zakładaj kilka dni przed końcem umowy". Co nie jest zabronione to jest dozwolone. Adrian chciał dowiedzieć się co nieco i dokładnie przemyśleć sprawę. Naprawdę nie wiem po co to marudzenie. Nie dziwię się teraz, że takie są opinie o facp jakie są, jak można do***przać się o byle pierdołę, byle dać warna i z tego się cieszyć.
Zresztą, jak ten temat zawraca Ci głowę to po prostu go nie czytaj. Kuźwa, to szukanie zaczepki, żeby nas sprowokować do wojny, potem polecą ostrzeżenia i potem będą lamenty jaka to moderacja jest zła.

Ernest05 wrote:
Jednak uwierz mi mam sporą wiedzę na temat tego systemu.

My też wiemy o XDA i znamy język angielski w stopniu wystarczającym do zrozumienia co tam piszą. :)

Ernest05 wrote:
Do sposobu moderacji na facp nie będę się rozpisywał. Moduję po swojemu i staram się użytkowników trzymać sztywno. Niestety, ale naszę forum jest trochę większe i uwierzcie mi, że tak po prostu trzeba.

Niektórzy moi znajomi narzekali bardzo. Kiedyś dostałem link do tematu za co poleciało ostrzeżenie, a temat był dokładnie opisany, a z jego zrozumieniem nie było problemu. Forum ma służyć do pomocy a nie do pisania w dylemacie, czy moderator ma dziś akurat zły dzień. Kuźwa, trzeba mieć trochę dystansu.

Ernest05 wrote:
Jeszcze tak napomnę. "Ja żałuję, że na tym forum pojawiają się gimby z facp." Nie wiem kto Cię wybrał na admina, ale to nie moja sprawa. jednak jeżeli już masz tą rangę to chociaż pokaż, że na nią zasługujesz i zachowuj się jak na tą posadę przystało.

"Prawda w oczy kole..."
Reply with quote 


Post [<500] Re: Godny następca N5530. Android vs WP7. Najlepiej opłacalna oferta z PlayMix. 15 Aug 2012, o 21:59

Male - Sponsor  Posts/Topics2914/276  Reputation point 4512 
Offline  Profile  WWW   
Windows 7 Firefox
Ernest05 wrote:
Dzięki za wsparcie

Support musi być!

Ernest05 wrote:
Widzę chociaż, że ty trochę wiesz o co chodzi. Hejtu jeśli chodzi o androida trochę jest


A o co ma chodzić? Człowieku. Przeczytaj cały temat od początku. Zobacz, że praktycznie cały czas jest tu polecany ANDROID. Gdzie Ty widzisz hejt?

A po drugie. Dlaczego wpierdzielasz się w ten temat? Odpowiadasz na temat? OK. Tu nie mam zastrzeżeń, ale po jakiego grzyba piszesz posty, które nic nie wnoszą do tematu?
adrian219 wrote:
Dałem nacisk na słowo moderator, dlatego, że osoba pełniąca tę funkcję nie powinna dawać przykładu "jak zawracać ludziom głowę na marne ?".


DO JASNEJ CHOLERY. CO TO MA WSPÓLNEGO Z TYM TEMATEM?

GDYBYŚ zajarzył, to zacząłem pisać tak jak TY, bo to właśnie TY zacząłeś schodzić z wątku i przypierdzielać się o byle GÓWNO.

Jeżeli chcesz, to specjalnie dla Ciebie, mogę tu zrobić FACP - NokiaHacking edyszyn.
Reply with quote 


Post [<500] Re: Godny następca N5530. Android vs WP7. Najlepiej opłacalna oferta z PlayMix. 15 Aug 2012, o 22:01

Male - Redaktor  Posts/Topics2312/361  Reputation point 11286 
Offline  Profile 
Windows 7 Firefox
A ja polecam HTC CHA CHA! Rewelacyjny telefon! Kumpel go ma i jest naprawdę dobrym smartphonem :)
Reply with quote 


Post [<500] Re: Godny następca N5530. Android vs WP7. Najlepiej opłacalna oferta z PlayMix. 15 Aug 2012, o 22:05

Male - Sponsor  Posts/Topics9188/98  Reputation point 6525 
Offline  Profile 
Android Opera
kontynuujac offtop - dostalem warna na facp za zalozenie tematu w zlym dziale. bo napisalem pytania dotyczace telefonu i wymiany na niego w jego dziale... przeniosl do dzialu wybor telefonu gdzie na 3 strony postow bylo max 5 postow od uzytkownikow modelu o ktory pytalem a glownie o to mi chodzilo.

[ Dodano: 15 sierpnia 2012, o 22:05 ]
chacha? to gowno. slaby ekran, procek, brzydki. pozatym adrian nie potrzebuje qwerty fizycznej tylko duzy ekran. czyli chacha sie tutaj nie wpisuje bo tam jest 2.5 cala na 320x240 jesli dobrze pamietam.
Reply with quote 


Post [<500] Re: Godny następca N5530. Android vs WP7. Najlepiej opłacalna oferta z PlayMix. 15 Aug 2012, o 22:06

Male - Administrator  Posts/Topics12082/1215  Reputation point 17483 
Offline  Profile  WWW   
Windows 7 Firefox
Cóż... Jako szefo liczę, że adrian219 wyczyści ten temat nie zaraz po zakupie, ale w trybie ekspresowym.

Buziaczki. :)

[ Komentarz dodany przez: adrian219: 16 sierpnia 2012, o 17:21 ]
adrian219 wrote:
Ernest05, temat i tak przejdzie po kupnie porządne odchudzenie i oczyszczenie ze spamu (nasza dyskusja, fanbojskie wypowiedzi, hejterskie zagrania).

Nie spamuj.

Sorry, ale musiałem. xD
Reply with quote 


Post [<500] Re: Godny następca N5530. Android vs WP7. Najlepiej opłacalna oferta z PlayMix. 15 Aug 2012, o 22:07

Male - Sponsor  Posts/Topics2914/276  Reputation point 4512 
Offline  Profile  WWW   
Windows 7 Firefox
Mati91 wrote:
naprawdę dobrym smartphonem

Nie jest. ;]

Bardzo mały ekran, mała klawiatura qwerty, i zamulające Sense. Do tego może dojść wysoka wręcz zaporowa cena...
Reply with quote 


Post [<500] Re: Godny następca N5530. Android vs WP7. Najlepiej opłacalna oferta z PlayMix. 15 Aug 2012, o 22:28

Male - 70%  Posts/Topics286/0  Reputation point 229 
Offline  Profile 
Windows 7 Chrome
Adam chyba ranga Ci się zmieniła.
Ja spamuje ? W każdym poście też znajduje się część na temat. Proszę spójrz na pierwszy post 9 str. Pierwszy zaatakowałeś mnie. I to Twój post w tym przypadku był kompletnym spamem

Dobra co do mojego czepiania się do daty założenia tematu, to w sumie trochę moja wina, bo nie znam obyczajów panujących na tym forum. Już się przyzwyczaiłem po ponad roku modowania na facp do czego innego.

"kontynuujac offtop - dostalem warna na facp za zalozenie tematu w zlym dziale. bo napisalem pytania dotyczace telefonu i wymiany na niego w jego dziale... przeniosl do dzialu wybor telefonu gdzie na 3 strony postow bylo max 5 postow od uzytkownikow modelu o ktory pytalem a glownie o to mi chodzilo." - ciekawe czy to czasem nie było ode mnie :lol:

Dobra proponuję już zakończyć te sprzeczki i zaczekać na to co napisze autor tematu.

[ Komentarz dodany przez: pawelooss: 15 sierpnia 2012, o 22:34 ]
Polecam tag...
Code:
Please Login or Register, to see this Content

:)

Top
Reply with quote 

Write comments  Post new topic
Go to page Previous  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Next
Page 9 of 11 [ 165 posts ]
Previous topic | Next topic

Search for

Jump to
 



Related topics

Godny następca 6300

[ Go to pageGo to page: 1, 2 ]

Author: mikas1996 (28 Sep 2011, o 09:44)

Views: 3246  •  Replies: 26

Last post: hideharu (1 Oct 2011, o 11:23) View the latest post



Godny następca Nokii 6730c ...

[ Go to pageGo to page: 1, 2 ]

Author: czaro1514 (20 Aug 2012, o 09:10)

Views: 4895  •  Replies: 20

Last post: czaro1514 (27 Aug 2012, o 14:26) View the latest post



Klasyczny telefon, godny następca Nokii 6300.

Author: pawelooss (24 Aug 2017, o 10:45)

Views: 5686  •  Replies: 9

Last post: BoBek28 (16 Sep 2017, o 14:02) View the latest post



Zamiana czy opłacalna

Author: LubiaK (5 Nov 2011, o 15:59)

Views: 945  •  Replies: 0

Last post: LubiaK (5 Nov 2011, o 15:59) View the latest post




Users browsing this forum: No registered users and 9 guests