Register Login

Site RulesFAQSearchContact
PortalBlogWikiChat



Ogłoszenie


Forum NokiaHacking.pl obchodzi swoje 15. urodziny! Image






Previous topic | Next topic
Page 10 of 11 [ 165 posts ]
Go to page Previous  1 ... 7, 8, 9, 10, 11  Next
Print view
Write comments Post new topic


[<500] Godny następca N5530. Android vs WP7. Najlepiej opłacalna oferta z PlayMix.

Post [<500] Re: Godny następca N5530. Android vs WP7. Najlepiej opłacalna oferta z PlayMix. 15 Aug 2012, o 22:42

Male - Sponsor  Posts/Topics9188/98  Reputation point 6525 
Offline  Profile 
Android Opera
nie. ale kazdy moderator na tym forum jest taki sam i ma takie same zwyczaje :D

Last post
Reply with quote 


Post [<500] Re: Godny następca N5530. Android vs WP7. Najlepiej opłacalna oferta z PlayMix. 15 Aug 2012, o 22:43

Male - Sponsor  Posts/Topics2914/276  Reputation point 4512 
Offline  Profile  WWW   
Windows 7 Firefox
Ernest05 wrote:
Adam chyba ranga Ci się zmieniła.


Nie. Ranga dalej jest, tylko inna grupa. ;]

[ Komentarz dodany przez: pawelooss: 15 sierpnia 2012, o 22:57 ]
Na odwrót. :]

Ernest05 wrote:
Pierwszy zaatakowałeś mnie. I to Twój post w tym przypadku był kompletnym spamem


Nigdy nie atakuje pierwszy, to Ty zaatakowałeś pierwszy Adriana, czyli po części i mnie.
Ernest05 wrote:
Dobra proponuję już zakończyć te sprzeczki i zaczekać na to co napisze autor tematu.

Luzik.
Reply with quote 


Post [<500] Re: Godny następca N5530. Android vs WP7. Najlepiej opłacalna oferta z PlayMix. 15 Aug 2012, o 22:46

Male - Moderator  Posts/Topics4661/415  Reputation point 3242 
Offline  Profile   
Windows 7 Chrome
nemo333 wrote:
nie. ale kazdy moderator na tym forum jest taki sam i ma takie same zwyczaje
Ja najwięcej dostałem od djtimona, jeszcze kazali mi zajrzeć do FAQ przy wyborze nowego telefonu, a temat wyrzucili, bardzo mądre. :thumbup:
Reply with quote 


Post [<500] Re: Godny następca N5530. Android vs WP7. Najlepiej opłacalna oferta z PlayMix. 15 Aug 2012, o 23:01

Male - Junior Admin  Posts/Topics4621/121  Reputation point 6384 
Offline  Profile  WWW   
Windows 7 Chrome
Ernest05 wrote:
Dobra co do mojego czepiania się do daty założenia tematu, to w sumie trochę moja wina, bo nie znam obyczajów panujących na tym forum. Już się przyzwyczaiłem po ponad roku modowania na facp do czego innego.

Jeżeli na facp dałbyś za to warna to polecam znalezienie jakiegoś luzującego zajęcia. :) Bądźcie u siebie "ludźmi" to i atmosfera na forum się polepszy. :)

Dobra ucinamy dyskusję.
Reply with quote 


Post [<500] Re: Godny następca N5530. Android vs WP7. Najlepiej opłacalna oferta z PlayMix. 21 Aug 2012, o 16:55

Male - HydePark Mod  Posts/Topics3755/345  Reputation point 4123 
Offline  Profile   
Windows 7 Opera
Mati91 wrote:
A ja polecam HTC CHA CHA!

Nie, dzięki. Już ktoś mnie wyręczył w wyjaśnieniu.

Ernest05 wrote:
Dobra co do mojego czepiania się do daty założenia tematu, to w sumie trochę moja wina, bo nie znam obyczajów panujących na tym forum. Już się przyzwyczaiłem po ponad roku modowania na facp do czego innego.

Możesz mi nie wierzyć, ale ja też podobną sytuację kiedyś przeżyłem. :P

Ernest05 wrote:
Dobra proponuję już zakończyć te sprzeczki i zaczekać na to co napisze autor tematu.

Nie mam co napisać. :D Forum.android.com.pl nie oceniam, bo nie korzystam.

adam wrote:
Nigdy nie atakuje pierwszy, to Ty zaatakowałeś pierwszy Adriana, czyli po części i mnie.

Support musi być! xD

Może dla niektórych co są niezadowoleni z wyboru przeze mnie Blade sytuacja, która mnie spotkała może być zadowalająca - Blade mogę dopiero kupić w poniedziałek, a tak to nie jest pewne.

Jutro jadę do centrum Warszawy i oblukam wszystkie okoliczne komisy. :) Moim zainteresowaniem będzie się cieszył najprawdopodobniej jedynie LWW i Blade. Chyba, że macie coś jeszcze innego do dodania, to cały czas zapraszam. Oczywiście nie zapomnę o skorzystaniu z super okazji jaka może mi się nadarzyć w przypadku Defy, neo V...? Jeśli będzie w za***istym stanie (igła) to możeeeeeeee wezmę używany. Biorę 450zł.

[ Dodano: 17 sie 2012, o 19:19 ]
Jestem po podróży po Warszawsko Śródmiejskich komisach. Był SE LWW za 380zł, wszystko fajnie, klapkę jak bym wymienił z tyłu to jak nowy. :D Ale simlock orange... Nemo333 mi podpowiadał, żeby nie brać, bo tam bootloadera nie odblokuje i w ogóle jest jednym słowem "ch***wo". Zrobiłem sobie też hand-on ZTE Blade. Wynik? Bardziej mi się podoba LWW (i nawet wyświetlacz nie robi mi się taki mały w rękach). Jednak jego nie znajdę prędko, więc najprawdopodobniej zamawiam Blade.

Takich telefonów jak Neo V i motorola defy nawet na stanie nie mają.

[ Dodano: 21 sie 2012, o 16:55 ]
Nastąpił duży przewrót w mojej sprawie. Dostałem zastrzyk gotówki (100zł) i kwota zsumowana wynosiła 550zł. LWW szukałem, nie znalazłem nowego. Neo V szukałem używanego - nie znalazłem. I wreszcie sobie przypomniałem, że starczy mi na Lumię 710. :D Patrzę na allegro i z pośród mnóstwa ofert znalazłem ofertę nowej (z salonu Plusa) za 550zł. I wziąłem. ;D

Temat, jak będę mieć czas, przejdzie remoncik. Pozdrawiam. :dance:
Reply with quote 


Post [<500] Re: Godny następca N5530. Android vs WP7. Najlepiej opłacalna oferta z PlayMix. 21 Aug 2012, o 22:12

Male - Friend  Posts/Topics937/52  Reputation point 762 
Offline  Profile 
Windows Vista Firefox
Nie ma to jak szukać "tylko Androida" i kupić Lumię z WP :hmm:
Last edited by Obeebok on 21 Aug 2012, o 22:13, edited 1 time in total.
Reply with quote 


Post [<500] Re: Godny następca N5530. Android vs WP7. Najlepiej opłacalna oferta z PlayMix. 22 Aug 2012, o 00:18

Male - Junior Admin  Posts/Topics4621/121  Reputation point 6384 
Offline  Profile  WWW   
Windows 7 Chrome
wook wrote:
bo się chłop opamiętał i nie popełnił błędu w postaci kupna fona na andro

Nie wiem co może być błędem w postaci kupna telefonu z Androidem.
Reply with quote 


Post [<500] Re: Godny następca N5530. Android vs WP7. Najlepiej opłacalna oferta z PlayMix. 22 Aug 2012, o 00:50

Male - Uploader Mod  Posts/Topics2783/1425  Reputation point 6311 
Offline  Profile  WWW 
Windows 8 Chrome
O, może w końcu działy dla WP zaczną być zauważalne. :)
Reply with quote 


Post [<500] Re: Godny następca N5530. Android vs WP7. Najlepiej opłacalna oferta z PlayMix. 22 Aug 2012, o 07:47

Male - Friend  Posts/Topics937/52  Reputation point 762 
Offline  Profile 
Windows Vista Firefox
Ta, jasne, prędzej będzie emigracja na inny portal, bo tutaj się niczego nie da dowiedzieć na ten temat :yes:
Reply with quote 


Post [<500] Re: Godny następca N5530. Android vs WP7. Najlepiej opłacalna oferta z PlayMix. 22 Aug 2012, o 11:25

Male - HydePark Mod  Posts/Topics3755/345  Reputation point 4123 
Offline  Profile   
Windows 7 Opera
Obeebok wrote:
Nie ma to jak szukać "tylko Androida" i kupić Lumię z WP

adrian219 wrote:
Nastąpił duży przewrót w mojej sprawie. Dostałem zastrzyk gotówki (100zł) i kwota zsumowana wynosiła 550zł.

Człowiekowi to wszystko trzeba dać do ręki, inaczej go ukatrupi.

wook wrote:
bo się chłop opamiętał i nie popełnił błędu w postaci kupna fona na andro wybrał szybkość działania zamiast miliona aplikacji

Mi się po prostu WP7 podoba. A najpotrzebniejsze aplikacje znajdę na Lumii.

wook wrote:
ja bym nie wziął Lumii 710 ze względu na stylistyke ale to kwestja gustu

Widzę, że masz kompletnie odmienny gust, ale de gustibus non est disputandum. :)

Nie wiem co może być błędem w postaci kupna telefonu z Androidem.

Ja też nie wiem. =D

jonny wrote:
O, może w końcu działy dla WP zaczną być zauważalne.

Pewnie tak. :P

Obeebok wrote:
Ta, jasne, prędzej będzie emigracja na inny portal, bo tutaj się niczego nie da dowiedzieć na ten temat

Z NH na pewno nie wyemigruję. O to można być spokojnym. xP
Reply with quote 


Post [<500] Re: Godny następca N5530. Android vs WP7. Najlepiej opłacalna oferta z PlayMix. 22 Aug 2012, o 11:46

Male - Friend  Posts/Topics937/52  Reputation point 762 
Offline  Profile 
Windows Vista Firefox
adrian219 wrote:
Obeebok wrote:
Nie ma to jak szukać "tylko Androida" i kupić Lumię z WP

adrian219 wrote:
Nastąpił duży przewrót w mojej sprawie. Dostałem zastrzyk gotówki (100zł) i kwota zsumowana wynosiła 550zł.

Człowiekowi to wszystko trzeba dać do ręki, inaczej go ukatrupi.


Ja tam nie wiem, może mi się tematy popieprzyły, ale chyba pisałeś, że więcej nie dasz za telefon nie dlatego, że nie masz, ale dlatego, że w głupi telefon nie władujesz kupy kasy xP Poza tym wcześniej byłeś zdecydowany na LWW, tyle że za droga Ci była :) Tak czy siak gratuluję jedynego słusznego wyboru :letssin:

Ernesta za to tak zatkałeś, że już nic nie mówi i pewnie się na ciebie obraził, że tak się produkował nt. Androida, a tu taki hedszot :rotfl:
Last edited by Obeebok on 22 Aug 2012, o 11:49, edited 2 times in total.
Reply with quote 


Post [<500] Re: Godny następca N5530. Android vs WP7. Najlepiej opłacalna oferta z PlayMix. 22 Aug 2012, o 12:10

Male - HydePark Mod  Posts/Topics3755/345  Reputation point 4123 
Offline  Profile   
Windows 7 Opera
Obeebok wrote:
Ja tam nie wiem, może mi się tematy popieprzyły, ale chyba pisałeś, że więcej nie dasz za telefon nie dlatego, że nie masz, ale dlatego, że w głupi telefon nie władujesz kupy kasy

adrian219 wrote:
Nastąpił duży przewrót w mojej sprawie. Dostałem zastrzyk gotówki (100zł) i kwota zsumowana wynosiła 550zł.

Teraz rozumiesz? xD Te 100zł nie jest moje, a przeznaczone z konkretnego źródła jedynie na cel kupienia telefonu. Dlatego ten przewrót jest duży.

Obeebok wrote:
Poza tym wcześniej byłeś zdecydowany na LWW, tyle że za droga Ci była

Tych LWW na allegro to jak szukać igły w stogu siana. Większość z simlockiem Orange (chyba jedyny operator ją posiada), a to biała (nie podoba mi się), a to "lekko używana" a cena gówno adekwatna do produktu. A lumię znalazłem "za zawołanie".

Obeebok wrote:
Ernesta za to tak zatkałeś, że już nic nie mówi i pewnie się na ciebie obraził, że tak się produkował nt. Androida, a tu taki hedszot

No tego komentować nie będę. Ale mam nadzieję, że tak tego nie odebrałeś Ernest. :)

Obeebok wrote:
Tak czy siak gratuluję jedynego słusznego wyboru

Pod względem designu jestem pewny. Zobaczymy później. :)
Reply with quote 


Post [<500] Re: Godny następca N5530. Android vs WP7. Najlepiej opłacalna oferta z PlayMix. 22 Aug 2012, o 12:35

Male - Sponsor  Posts/Topics9188/98  Reputation point 6525 
Offline  Profile 
Windows 7 Chrome
LwW jest u każdego operatora. Ale najwięcej jest z Orange nówek bo reszta już wyprzedała całkowicie :P
Reply with quote 


Post [<500] Re: Godny następca N5530. Android vs WP7. Najlepiej opłacalna oferta z PlayMix. 22 Aug 2012, o 12:38

Male - Redaktor  Posts/Topics2312/361  Reputation point 11286 
Offline  Profile 
Windows 7 Firefox
Adrian, czekamy na Twoje opinie jak dostaniesz telefon. Liczymy na recenzję i porównanie WM z Androidem... Każdy system ma wady i zalety... Przestańcie już pisać takie głupoty, że Android najlepszy, a Nokia Lumia z WM to gówno. Poczekajmy i niech sam Adik powie co myśli o tym i owym...

Ja osobiście kupiłbym na pewno Lumie niż telefon z Androidem
Reply with quote 


Post [<500] Re: Godny następca N5530. Android vs WP7. Najlepiej opłacalna oferta z PlayMix. 22 Aug 2012, o 13:37

Male - 70%  Posts/Topics286/0  Reputation point 229 
Offline  Profile 
Windows 7 Chrome
Na wstępie:

http://allegro.pl/sony-ericsson-wt19i-l ... 98917.html
http://allegro.pl/sony-ericson-live-whi ... 70240.html - wiem, że orange, ale sądząc po pudełku może nie mieć simlocka, ani brandu

http://allegro.pl/sony-ericsson-xperia- ... 70963.html
http://allegro.pl/sony-ericsson-xpiera- ... 36424.html

http://allegro.pl/motorola-defy-bez-loc ... 85083.html
http://allegro.pl/motorola-mb525-defy-g ... 73842.html

I wiele innych.

Co do wp7 używałem go przez 3 dni ubiegłego tygodnia i w porównaniu do moich androidów, uważam go za system bardzo zamknięty i strasznie nudny. Nie wspominając o interfejsie z lat 90. Co do zamknięcia systemu to był największy zonk. Już ip bez jb jest bardziej otwarty.

Podłączam telefon z wp7 do kompa z win 7 i mi go nie widzi. WTF ? Dowiaduję się, że potrzebne jest jakieś gówniane zune, które przy itunes wysiada. Żeby zmienić dzwonek musisz wykonać kilka czynności, bo trzeba przyciąć piosenkę i coś tam jeszcze.

Mimo wszystko ważne, żebyś Ty był zadowolony, bo przecież ja z tego korzystać nie będę.
Last edited by Ernest05 on 22 Aug 2012, o 13:38, edited 1 time in total.

Top
Reply with quote 

Write comments  Post new topic
Go to page Previous  1 ... 7, 8, 9, 10, 11  Next
Page 10 of 11 [ 165 posts ]
Previous topic | Next topic

Search for

Jump to
 



Related topics

Godny następca 6300

[ Go to pageGo to page: 1, 2 ]

Author: mikas1996 (28 Sep 2011, o 09:44)

Views: 3245  •  Replies: 26

Last post: hideharu (1 Oct 2011, o 11:23) View the latest post



Godny następca Nokii 6730c ...

[ Go to pageGo to page: 1, 2 ]

Author: czaro1514 (20 Aug 2012, o 09:10)

Views: 4895  •  Replies: 20

Last post: czaro1514 (27 Aug 2012, o 14:26) View the latest post



Klasyczny telefon, godny następca Nokii 6300.

Author: pawelooss (24 Aug 2017, o 10:45)

Views: 5685  •  Replies: 9

Last post: BoBek28 (16 Sep 2017, o 14:02) View the latest post



Zamiana czy opłacalna

Author: LubiaK (5 Nov 2011, o 15:59)

Views: 945  •  Replies: 0

Last post: LubiaK (5 Nov 2011, o 15:59) View the latest post




Users browsing this forum: No registered users and 12 guests