Register Login

Site RulesFAQSearchContact
PortalBlogWikiChat





Previous topic | Next topic
Page 1 of 5 [ 62 posts ]
Go to page 1, 2, 3, 4, 5  Next
Print view
Write comments Post new topic


Google Chrome, czyli o bugach najlepszej przeglądarki.

Post Google Chrome, czyli o bugach najlepszej przeglądarki. 8 Sep 2010, o 20:48

Male - Sponsor  Posts/Topics2168/282  Reputation point 4745 
Offline  Profile 
Windows XP Chrome
gdy zainstalowałem Chroma, to nie wyobrażam sobie powrotu do Firefoxa. Niestety niektóre strony mi się nie otwierają (np. czasem allegro). Wyskakują jakieś dziwne znaki... Co robić??

Last post
Reply with quote 


Post Re: Google Chrome, czyli o bugach najlepszej przeglądarki. 8 Sep 2010, o 20:50

Male - Redaktor  Posts/Topics1184/276  Reputation point 668 
Offline  Profile   
Windows XP Chrome
Filip, Masz najnowsza wersje? Ja uzywam i jest ok.
Reply with quote 


Post Re: Google Chrome, czyli o bugach najlepszej przeglądarki. 9 Sep 2010, o 15:04

Male - Expert  Posts/Topics4427/480  Reputation point 5230 
Offline  Profile 
Windows 7 Firefox
Ogólnie, to chodzi o interpretację strony pod daną przeglądarką. Najwięcej stron jest pisanych niestety pod gównianą IE xD Ale takie Allegro musi działać poprawnie pod każdą przeglądarką, przynajmniej w najnowszej wersji.

[ Dodano: 9 wrz 2010, o 15:04 ]
Filip wrote:
gdy zainstalowałem Chroma, to nie wyobrażam sobie powrotu do Firefoxa.

Ja tak samo :lol: Czy mi się wydaje, że Chrom ładuje strony 10 razy szybciej od FF? :eek:
Reply with quote 


Post Re: Google Chrome, czyli o bugach najlepszej przeglądarki. 9 Sep 2010, o 15:55

Male - Sponsor  Posts/Topics565/40  Reputation point 641 
Offline  Profile  WWW   
Windows XP Chrome
Czy mi się wydaje, że Chrom ładuje strony 10 razy szybciej od FF?

No czy akurat 10 raz to nie wiem, ale szybciej ładuje strony i sam szybciej działa (mam na myśli opcje, ustawienia itp.).
Reply with quote 


Post Re: Google Chrome, czyli o bugach najlepszej przeglądarki. 9 Sep 2010, o 16:05

Male - Expert  Posts/Topics4427/480  Reputation point 5230 
Offline  Profile 
Windows 7 Chrome
Image

[ Dodano: 9 wrz 2010, o 16:04 ]
Image

[ Dodano: 9 wrz 2010, o 16:05 ]
Niezła różnica :lol:
Reply with quote 


Post Re: Google Chrome, czyli o bugach najlepszej przeglądarki. 9 Sep 2010, o 16:13

Male - Sponsor  Posts/Topics2914/276  Reputation point 4512 
Offline  Profile  WWW   
Windows XP Chrome
Ja również używam Chrome ;)
Ale mam pewien irytujący problem.

Nie zawsze mogę ściągać muzykę z beemp3.com ->odtwarzacz flash mi się wyświetla.
Po kliknięciu na link allegro pokazuje mi się kod html a nie strona z produktem....

Gdy wejdę normalnie tego problemu nie mam.
Reply with quote 


Post Re: Google Chrome, czyli o bugach najlepszej przeglądarki. 9 Sep 2010, o 16:27

Male - Sponsor  Posts/Topics2168/282  Reputation point 4745 
Offline  Profile 
Windows XP Chrome
adam wrote:
Po kliknięciu na link allegro pokazuje mi się kod html a nie strona z produktem....

Gdy wejdę normalnie tego problemu nie mam.

O własnie o coś takiego mi się rozchodzi. Nie da się tego jakoś zgłosić do autorów?? Mam najnowsza wersje.
ogólnie spodobały mi się działania podjęte poprzez tam korporacje, to pomyślałem, czemu by nie zobaczyć tego chroma i teraz już został mi na komputerze.

[ Dodano: 9 wrz 2010, o 16:27 ]
No czy akurat 10 raz to nie wiem, ale szybciej ładuje strony i sam szybciej działa (mam na myśli opcje, ustawienia itp.).

Szybkość ładowania stron nieznacznie zależy od przeglądarki.
Reply with quote 


Post Re: Google Chrome, czyli o bugach najlepszej przeglądarki. 9 Sep 2010, o 18:17

Male - Expert  Posts/Topics4427/480  Reputation point 5230 
Offline  Profile 
Windows 7 Chrome
Jedna rzecz mi się nie podoba w Chrome. Brak możliwości wyłączenia na stałe historii stron.
Reply with quote 


Post Re: Google Chrome, czyli o bugach najlepszej przeglądarki. 9 Sep 2010, o 18:49

Male - Sponsor  Posts/Topics2914/276  Reputation point 4512 
Offline  Profile  WWW   
Windows XP Chrome
Ale jest coś takiego jak tryb Incognito ;)
Chyba można ustawić coś takiego.
Reply with quote 


Post Re: Google Chrome, czyli o bugach najlepszej przeglądarki. 9 Sep 2010, o 19:13

Male - Expert  Posts/Topics4427/480  Reputation point 5230 
Offline  Profile 
Windows 7 Chrome
Jest coś takiego, tylko jak to ustawić na stałe, tzn. żeby po uruchomieniu przeglądarki od razu ładowało się to okno. Nie widzę tego w opcjach.

[ Dodano: 9 wrz 2010, o 19:13 ]
Chyba się nie da. Trzeba najpierw prawym kliknąć na skrót przeglądarki i wybrać "nowe okno incognito" lub "Ctrl+Shift+N". Upierdliwe :(
Reply with quote 


Post Re: Google Chrome, czyli o bugach najlepszej przeglądarki. 10 Sep 2010, o 06:37

Male - Sponsor  Posts/Topics2914/276  Reputation point 4512 
Offline  Profile  WWW   
Windows XP Chrome
Specjalnie dla Ciebie Wodniku zapytałem na PEBie ;)
Odpowiedź nadeszła błyskawicznie
Code:
Please Login or Register, to see this Content

Musisz to wpisać i zastosować
Reply with quote 


Post Re: Google Chrome, czyli o bugach najlepszej przeglądarki. 10 Sep 2010, o 11:33

Male - Expert  Posts/Topics4427/480  Reputation point 5230 
Offline  Profile 
Windows 7 Chrome
Dzięki :)

[ Dodano: 10 wrz 2010, o 11:33 ]
Dopisałem -incognito w elemencie docelowym i wszystko śmiga, co nie zmienia faktu, że powinna być taka możliwość w opcjach przeglądarki, ale może kiedyś to zrobią :)
Reply with quote 


Post Re: Google Chrome, czyli o bugach najlepszej przeglądarki. 10 Sep 2010, o 15:28

Male - Sponsor  Posts/Topics2168/282  Reputation point 4745 
Offline  Profile 
Windows XP Chrome
Adam, na MySpace tez występuje ten błąd... Nie dało by rady zrobić tak, żeby Chrome przedstawiał się jako Firefox??

[ Dodano: 10 wrz 2010, o 15:28 ]
i następne... miniaturki z hostingu grafiki fotoo.pl nie ładują się (np. w patchu załadowały się tylko 3 a było coś koło 50).
Reply with quote 


Post Re: Google Chrome, czyli o bugach najlepszej przeglądarki. 10 Sep 2010, o 20:34

Male - Expert  Posts/Topics4427/480  Reputation point 5230 
Offline  Profile 
Windows 7 Chrome
Wracam do FF, bo przed chwilą na Chrome wystawiałem aukcję na Allegro i był taki cyrk, że szkoda gadać. Ten Chrome chyba jest dopiero w wersji alfa.
Reply with quote 


Post Re: Google Chrome, czyli o bugach najlepszej przeglądarki. 10 Sep 2010, o 21:54

Male - Sponsor  Posts/Topics778/33  Reputation point 1510 
Offline  Profile   
Windows XP Firefox
A ja wam powiem tak: Od zawsze miałem FF, niedawno zainstalowałem Google Chrome i powiem szczerze, że wrażenia to na mnie nie zrobiło. Poza czasem uruchamiania, jest to dość prymitywna przeglądarka i niedopracowana. Tutaj działa tylko dobra reklama ze strony Google. Sensacji nie ma. Wolę swój dobry i sprawdzony FF, który jest stabilniejszy i ma więcej przydatnych funkcji. Spójrzcie chociażby na wtyczki, ich rodzaje oraz funkcje. Do FF jest wiele sprawdzonych, a Google Chrome jakoś ich mało ma. Jak na razie zostaje przy Firefoxie bo jest po prostu lepszy.
Zresztą, myślę, że wiele osób się ze mną zgodzi.
Last edited by Agentix on 10 Sep 2010, o 21:54, edited 1 time in total.

Top
Reply with quote 

Write comments  Post new topic
Go to page 1, 2, 3, 4, 5  Next
Page 1 of 5 [ 62 posts ]
Previous topic | Next topic

Search for

Jump to
 


Users browsing this forum: No registered users and 11 guests