Register Login

Site RulesFAQSearchContact
PortalBlogWikiChat





Previous topic | Next topic
Page 5 of 5 [ 68 posts ]
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5
Print view
Write comments Post new topic


Google Chrome - muza się zacina,kursor się spowalnia podczas otwierania kart

Post Re: Google Chrome - muza się zacina,kursor się spowalnia podczas otwierania kart 12 May 2012, o 08:11

Male - Expert Mod  Posts/Topics6343/292  Reputation point 4821 
Offline  Profile 
Symbian Opera
to pobieraj stery ze strony nVidii i na ich stronie ustaw, żeby powiadamiali o nowych sterach. Ja tak mam ustawione ;)

Last post
Reply with quote 


Post Re: Google Chrome - muza się zacina,kursor się spowalnia podczas otwierania kart 12 May 2012, o 08:49

Male - HydePark Mod  Posts/Topics3755/345  Reputation point 4123 
Offline  Profile   
Windows Vista Chrome
Jak coś kombinowałeś w podkręcanie to wiele wyjaśnia. W BIOSie ustawienia podstawowe, system nowy, ze sterownika z stron producenta - obalimy usterkę software.
Reply with quote 


Post Re: Google Chrome - muza się zacina,kursor się spowalnia podczas otwierania kart 12 May 2012, o 10:48

Male - Friend  Posts/Topics1573/235  Reputation point 1321 
Offline  Profile   
Windows 7 Opera
adrian219 wrote:
Jak coś kombinowałeś w podkręcanie to wiele wyjaśnia.

nie,procesor sam się skręca do 800mhz w trybie oszczędzania energii,w wysokiej wydajności znów wraca na 2900/3400
Reply with quote 


Post Re: Google Chrome - muza się zacina,kursor się spowalnia podczas otwierania kart 12 May 2012, o 13:48

Male - Junior Admin  Posts/Topics4927/227  Reputation point 5466 
Offline  Profile   
Windows XP Opera
Aero12, a skąd wie kiedy ma oszczędzać energię, a kiedy ma być wysokowydajny? ;>
Reply with quote 


Post Re: Google Chrome - muza się zacina,kursor się spowalnia podczas otwierania kart 12 May 2012, o 13:51

Male - Friend  Posts/Topics1573/235  Reputation point 1321 
Offline  Profile   
Windows 7 Opera
_NeedSpeed_,ja mu to ustawiam.Jak wiem,że rano nie będę przy biurku grał to ustawiam na oczędzanie,bo jutro zapomnę,a jak zamierzam grać to wysoką wydajność ustawiam ;D
Reply with quote 


Post Re: Google Chrome - muza się zacina,kursor się spowalnia podczas otwierania kart 12 May 2012, o 13:52

Male - Sponsor  Posts/Topics4081/125  Reputation point 3661 
Offline  Profile  WWW   
Windows 7 Chrome
Aero12, a skąd wie kiedy ma oszczędzać energię, a kiedy ma być wysokowydajny?

W zależności od zapotrzebowania systemu. U mnie zjeżdża do 1200 :)
Reply with quote 


Post Re: Google Chrome - muza się zacina,kursor się spowalnia podczas otwierania kart 12 May 2012, o 13:55

Male - Expert Mod  Posts/Topics6343/292  Reputation point 4821 
Offline  Profile 
Windows 7 Firefox
To jest i7, stawiam, że jest w nim "rdzeń centralny", czyli taki o niskim taktowaniu, który służy do szacowania jakie jest zapotrzebowanie procesora i zarządza nimi. Podobne rozwiązanie jest w procesorach mobilnych Tegra 3, gdzie piąty rdzeń centralny zarządza pozostałymi czterema i w zależności od wymagań, włącza, lub odcina zasilanie poszczególnym rdzeniom.
Reply with quote 


Post Re: Google Chrome - muza się zacina,kursor się spowalnia podczas otwierania kart 9 Jul 2012, o 01:43

Male - Friend  Posts/Topics1573/235  Reputation point 1321 
Offline  Profile   
Windows 7 Opera
Witam ponownie,historia się powtarza na Operze 12 ;( Jak oglądam film na YT to na pasku mam ''Opera - brak odpowiedzi''
Parametry nir zmieniane.
Poleci ktoś coś? Safafari? OgniowyLis?

[ Komentarz dodany przez: pawelooss: 9 lipca 2012, o 01:49 ]
Flash?

Top
Reply with quote 

Write comments  Post new topic
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5
Page 5 of 5 [ 68 posts ]
Previous topic | Next topic

Search for

Jump to
 


Users browsing this forum: No registered users and 9 guests





cron