Register Login

Site RulesFAQSearchContact
PortalBlogWikiChat





Previous topic | Next topic
Page 2 of 3 [ 31 posts ]
Go to page Previous  1, 2, 3  Next
Print view
Write comments Post new topic


Gry komputerowe - w jakie gracie i jakie macie osiągnięcia?

Post Re: Gry komputerowe - w jakie gracie i jakie macie osiągnięcia? 30 Aug 2013, o 14:16

Male - 60%  Posts/Topics211/103  Reputation point 388 
Offline  Profile 
Windows 7 Chrome
Wielkim miłośnikiem gier komputerowych nie jestem. Sporadycznie grywam w:

- Age of Empires 2 > lubię ogólnie całą serię, ale "dwójkę" najbardziej
- Call of Duty 2 > świetny multiplayer
- Heroes of Might and Magic III > genialna grywalność
- Heroes of Might and Magic IV > genialna grywalność i ścieżka dźwiękowa
- Tzar: Ciężar korony > stara, ale jara

Dawniej:

- Seria Need For Speed > od jakiegoś czasu jednak, konkretniej od starego Most Wanted'a moim zdaniem nie wydali żadnej ciekawszej części
- Age of Mythology > jak Age of Empires, gra z duszą
- Seria Deluxe Ski Jump > grywam sezonowo, bo dłuższa zabawa po prostu się nudzi
- Hedgewars > wspaniały, darmowy klon Worms'ów zarówno pod Windowsa jak i Linuksa - polecam!
- Syberia > nie tylko dla wielbicieli przygodówek, po prostu magiczna gra
- Postal 2 > dla wielbicieli skrajnych emocji, chyba nie wymaga większego komentarza :yeah:
- Teeworlds > mała, dziecinna gierka, ale zabawy na prawdę sporo i graczy online również niemało

Było jeszcze kilka tytułów, które zapadło mi w pamięć. Ale są to gry raczej znane, jak większość tych które wymieniłem wyżej i chyba nie ma sensu podawać ich pełnej listy...

Last post
Reply with quote 


Post Re: Gry komputerowe - w jakie gracie i jakie macie osiągnięcia? 1 Sep 2013, o 14:47

Male - Junior Admin  Posts/Topics4927/227  Reputation point 5466 
Offline  Profile   
Windows XP Opera
Hmm, w jakie gry ja grałem. Z serii Need for Speed: Hot Pursuit 2, Underground, Underground 2, Most Wanted, Carbon, chwilę grałem w Pro Street, World i Undercover. Po za tym Toca Race Driver 2, GTA San Andreas i SAMP, reszty nie pamiętam.

Z moich osiągnięć w grach :E

Image

Image
Reply with quote 


Post Re: Gry komputerowe - w jakie gracie i jakie macie osiągnięcia? 1 Sep 2013, o 15:39

Male - Sponsor  Posts/Topics2914/276  Reputation point 4512 
Offline  Profile  WWW   
Windows 8 Chrome
Ja obecnie mam zainstalowane:
Mass Effect
Mass Effect 2 + DLC
Mass Effect 3 + DLC
Sim City 4 Rush Hour
Reply with quote 


Post Re: Gry komputerowe - w jakie gracie i jakie macie osiągnięcia? 1 Sep 2013, o 16:36

Male - Newsman  Posts/Topics2149/499  Reputation point 2966 
Offline  Profile 
Windows 7 Chrome
w jakie gry ja grałem
cała seria gta, crysis, far cry,
wiekszośc nfs
tomb rider
oby dwie cześci dead island
F.E.A.R
postal 2
cry of fear
bf 3
bioshock
call of duty
sliping dogs
pay day 2
euro track simulator
aliens colonial marines
resident evil 6
sims 2
last of us
dead space 3
sniper ellite
medal of honor
mafia i mafia 2

tyle pamietam,ale napewno cos jeszcze było

jak narazie w nic nie gram :)
Reply with quote 


Post Re: Gry komputerowe - w jakie gracie i jakie macie osiągnięcia? 1 Sep 2013, o 17:37

Male - Friend  Posts/Topics2604/346  Reputation point 1585 
Offline  Profile  WWW   
Symbian Opera
ja gram aktualnie praktycznie tylko w Anno Online, a tak poza tym to na Windowsie:
GTS SA,
STALKER cień czarnobyla,
vBus,
ETS 2,
MM 2,
Mafia,
MoW W,
jakiś Tom Clancy,
Sniper Ghost Recorn (czy jakoś tak),
Maszyna 2007
Reply with quote 


Post Re: Gry komputerowe - w jakie gracie i jakie macie osiągnięcia? 1 Sep 2013, o 18:17

Male - Friend  Posts/Topics997/266  Reputation point 2689 
Offline  Profile   
Windows 7 Firefox
Battlefield 3
Far Cry 3
League of Legends
DotA 2
World of Tanks/Warplanes
Prince of Persia
McPixel
Reply with quote 


Post Re: Gry komputerowe - w jakie gracie i jakie macie osiągnięcia? 1 Sep 2013, o 20:37

Male - Sponsor  Posts/Topics2793/816  Reputation point 4150 
Offline  Profile 
Symbian Opera
ja gram w pasjans, pasjans-pająk oraz sapera ;D
to są prawdziwie wciągające i za***iste gry :E
Reply with quote 


Post Re: Gry komputerowe - w jakie gracie i jakie macie osiągnięcia? 21 Sep 2013, o 21:35

Male - Friend  Posts/Topics768/110  Reputation point 758 
Offline  Profile   
Windows XP Chrome
Lola1357, tam samo jak ty także grywam w csa (może się kiedy zgramy :)) w wolnych chwilach a tak teraz na ps2 w fife pocinam 13

[ Komentarz dodany przez: pawelooss: 21 września 2013, o 22:03 ]
Jo cie prosza... :D
Toż to kolejne spamkonto jakiegoś idioty, który nie zauważył, że wszystkie jego próby są na bieżąco kasowane. :D

hehe spoko nie zauważyłem :)
Last edited by LubiaK on 21 Sep 2013, o 22:13, edited 1 time in total.
Reply with quote 


Post Re: Gry komputerowe - w jakie gracie i jakie macie osiągnięcia? 14 Dec 2013, o 18:40

Male - Junior Admin  Posts/Topics4927/227  Reputation point 5466 
Offline  Profile   
Windows XP Opera
Image Image

Poziom Hard jest za łatwy już dla mnie :(
Reply with quote 


Post Re: Gry komputerowe - w jakie gracie i jakie macie osiągnięcia? 15 Feb 2014, o 01:34

Male - Friend  Posts/Topics1303/61  Reputation point 1244 
Offline  Profile   
Windows 8 Chrome
Image
Nie wiedziałem, gdzie wrzucić.
kto lepszy? :D
Reply with quote 


Post Re: Gry komputerowe - w jakie gracie i jakie macie osiągnięcia? 15 Feb 2014, o 01:46

Male - Friend  Posts/Topics466/67  Reputation point 1047 
Offline  Profile  WWW   
Windows 7 Opera
Od kiedy tylko miałem styczność z komputerami moja ulubioną grą było GTA. Seria ta strasznie mnie ujęła możliwościami i klimatem, a także jej czarnym humorem. Pierwszym GTA w które zagrałem było GTA III, które na początku nie doceniłem, bo cięło się u mnie jako cholera i grafika mnie nie zadowalała, a później dorwałem Vice City i to była miłość od pierwszego zagrania :). Świetna fabuła, lata 80, genialny klimat i jeszcze lepszy soundtrack. Dzięki tej grze poznałem mnóstwo świetnych kawałków z lat 80 i wcześniejszych, które do dziś bardzo lubię posłuchać. San Andreas nigdy nie lubiłem za fabułę i trochę monotonię, a zarazem za bardzo udziwnioną rozgrywkę o te różne salony fryzjerskie, siłownie itd... Mi to nie jest potrzebne w grze akcji. GTA IV urzekła mnie grafiką i przez nią też w sumie nigdy nie mogłem pograć sobie w tą część jakoś więcej, bo komputera nigdy nie miałem dobrego i chyba już tak zostanie ;p. W tej części GTA bardzo mi przypadło do gustu powrót do minimalizmu ze starszych części, który był raczej spowodowany ograniczeniami silnika niżeli zamysłem twórców, ale tak czy inaczej nie uświadczyliśmy tu jakichś nie wiadomo jakich zagrań w stylu The Sims: GTA. Fabuła bardzo fajna i wciągająca oraz postać Niko Belica, który ma swoje zasady i nie daje sobie w kasze dmuchać :D. W dodatki nigdy nie grałem. GTA V w pierwszym momencie wywarło na mnie mieszane uczucia, bo z jeden strony świetna grafika, a z drugiej strony dość dziwny model prowadzenia aut, który w połączeniu z moim brakiem umiejętności grania na padzie wypadał jeszcze gorzej. Ale zaraz, bo przecież gry komputerowe to przede wszystkim fabuła gdzie tutaj spece z R* odwalili kawał konkretnej roboty. trochę się bałem postaci Franklina, który wydawał mi się takim typowym Siżejem, a tymczasem on ośmieszał grupę taką jaką reprezentował Lamar. Pewnie i tak nikt tego całego nie przeczyta... Wracając do GTA III, które doceniłem dopiero wtedy gdy zrozumiałem, ze nie liczy się grafika, a grywalność i fabuła. postać Clauda bardzo mnie zainteresowała, bo cichy, trochę chłopiec na posyłki,a le dążący do celu zabójca to fajny typ bohatera, który w GTA zapewnię jeszcze kiedyś się pojawi :). W części 2D nie przyszło mi nigdy jakoś dłużej zagrać- nie mój klimat kompletnie, ale kto wie może naprawię ten błąd kiedyś ;p. W Storiesy także nie grałem zbyt dużo, z przyczyny braku konsoli,a le w dobie emulatorów ppsspp muszę sobie tylko skombinować pada.
Generalnie serie GTA można podsumować: świetny klimat i fabuła, a do tego jeszcze lepszy soundtrack z genialnym humorem R* w dialogach :).
Vice City -100%
III- 93%
San Andreas- 85%

Poza tym teraz z rzadka gram także w Soldata, a raczej bardziej lamię, ale jak mi się uda to na koniec rundy nie będę ostatni w statach :P. Na pewno fajnymi grami był Re-Volt, Wolfenstein Return to Castle (którego kiedyś muszę powtórzyć), NFS Underground i Most Wanted, a także lubiłem Xpand Rally Extream ;).

Pewnie sporo gier pominąłem, ale to tak z grubsza, bo i tak głównie w to co grałem to było GTA :P.
Reply with quote 


Post Re: Gry komputerowe - w jakie gracie i jakie macie osiągnięcia? 15 Feb 2014, o 08:37

Male - Expert Mod  Posts/Topics6343/292  Reputation point 4821 
Offline  Profile 
Android Opera
Vipe wrote:
Obrazek
Nie wiedziałem, gdzie wrzucić.
kto lepszy? :D

U mnie w klasie już trzy osoby przekroczyły 100, w tym jedna ma 113
Reply with quote 


Post Re: Gry komputerowe - w jakie gracie i jakie macie osiągnięcia? 15 Feb 2014, o 12:00

Male - Administrator  Posts/Topics12081/1215  Reputation point 17483 
Offline  Profile  WWW   
Windows 7 Firefox
Eee tam, ta gra to popierdółka. xD

Spróbujcie swoich sił w tej: http://terrycavanaghgames.com/maverickbird/ :letssin:

Mi już przeszło po 12 słupkach. xD
Reply with quote 


Post Re: Gry komputerowe - w jakie gracie i jakie macie osiągnięcia? 15 Feb 2014, o 12:38

Male - 90%  Posts/Topics401/39  Reputation point 863 
Offline  Profile 
Windows 7 Chrome
pawelooss, 13 punktów, ale szkoda mojej klawiatury na to :D.
Reply with quote 


Post Re: Gry komputerowe - w jakie gracie i jakie macie osiągnięcia? 20 Feb 2014, o 19:52

Male - Friend  Posts/Topics1303/61  Reputation point 1244 
Offline  Profile   
Android Safari
Image
#szkola

[ Dodano: 20 lut 2014, o 18:52 ]
day 2
Image

Top
Reply with quote 

Write comments  Post new topic
Go to page Previous  1, 2, 3  Next
Page 2 of 3 [ 31 posts ]
Previous topic | Next topic

Search for

Jump to
 


Users browsing this forum: No registered users and 1 guest