Register Login

Site RulesFAQSearchContact
PortalBlogWikiChat





Previous topic | Next topic
Page 2 of 5 [ 71 posts ]
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
Print view
Write comments Post new topic


GSMCenter.pl - Wyrabiamy certyfikaty - Reaktywacja

Post Re: GSMCenter.pl - Wyrabiamy certyfikaty - Reaktywacja 29 Jan 2011, o 13:58

Male - Sponsor  Posts/Topics1351/95  Reputation point 1711 
Offline  Profile 
Windows 7 Firefox
adrian219 wrote:
Deryl, certyfikaty są wyrabiane tak jak wcześniej, czyli 1 cert = wiele IMEI? :)


Deryl wrote:
W bazie posiadamy gotowe certyfikaty do ponad 4 000 000 numerów imei

Last post


Post Re: GSMCenter.pl - Wyrabiamy certyfikaty - Reaktywacja 29 Jan 2011, o 14:14

Male - 30%  Posts/Topics85/1  Reputation point 365 
Offline  Profile  WWW 
Windows XP Opera
adrian219 wrote:
Deryl, certyfikaty są wyrabiane tak jak wcześniej, czyli 1 cert = wiele IMEI? :) W poprzedniej edycji do "paczki" był dodawany program do podpisywania, teraz też tak jest? ;]

Co do certów to jeden może być przypisany do 1000 numerów imei
Tak jak już pisałem w bazie mamy już dużo gotowych certów wygenerowanych przez nas w poprzedniej edycji lub zebranych ,znalezionych w sieci,przyda się to tym którzy kupili używane telefony dla których wcześniej już powstał certyfikat w ten sposób mogą mieć szczęście i otrzymać go natychmiast , resztę generujemy na bieżąco
Programu do podpisywania narazie nie dołączamy ale mamy taki zamiar , strona z generatorem jeszcze się zmieni graficznie i będzie dostępna w kilku językach ....nawet w chińskim :P


Post Re: GSMCenter.pl - Wyrabiamy certyfikaty - Reaktywacja 29 Jan 2011, o 17:00

Male - 50%  Posts/Topics159/11  Reputation point 119 
Offline  Profile  WWW 
Windows 7 Firefox
Deryl wrote:
Podpisywanie aplikacji w każdym przypadku wygląda tak samo, czyli musisz mieć klucz , certyfikat i aplikację/program do podpisywania i tyle :)

Czyli nie można podpisać bezpośrednio na stronie, tak jak to było w przypadku OPDA?


Post Re: GSMCenter.pl - Wyrabiamy certyfikaty - Reaktywacja 29 Jan 2011, o 20:23

Male - 30%  Posts/Topics85/1  Reputation point 365 
Offline  Profile  WWW 
Windows XP Opera
mar99 wrote:
Czyli nie można podpisać bezpośrednio na stronie, tak jak to było w przypadku OPDA?

Niestety nie ,przyznam że o tym nie pomyślałem ,muszę sprawdzić czy jest to do zrobienia w naszym przypadku


Post Re: GSMCenter.pl - Wyrabiamy certyfikaty - Reaktywacja 30 Jan 2011, o 09:33

Male - 50%  Posts/Topics159/11  Reputation point 119 
Offline  Profile  WWW 
Windows 7 Firefox
No sprawdź, bo byłoby to bardzo wygodne :)


Post Re: GSMCenter.pl - Wyrabiamy certyfikaty - Reaktywacja 30 Jan 2011, o 11:39

Male - Expert Mod  Posts/Topics6343/292  Reputation point 4821 
Offline  Profile 
Windows Vista Chrome
mar99 wrote:
No sprawdź, bo byłoby to bardzo wygodne :)

Żeś taki wygodny - ciężko SigSIS'a wrzucić? Ja mam na kompie jeszcze ten program od BazyTelefonów.pl xD
On się EasySign nazywał
Last edited by HitFan on 30 Jan 2011, o 11:40, edited 1 time in total.


Post Re: GSMCenter.pl - Wyrabiamy certyfikaty - Reaktywacja 30 Jan 2011, o 12:16

Male - HydePark Mod  Posts/Topics3755/345  Reputation point 4123 
Offline  Profile   
Windows 7 Opera
HitFan, tu nie chodzi o to, że program ciężko ściągnąć, po prostu dajemy pomysły jak można wzbogacić ten projekt, żeby był bardziej przyjazny. :)

Pozdrawiam
adrian219


Post Re: GSMCenter.pl - Wyrabiamy certyfikaty - Reaktywacja 31 Jan 2011, o 07:49

Male - 50%  Posts/Topics159/11  Reputation point 119 
Offline  Profile  WWW 
Windows 7 Firefox
Deryl, 29 założyłem konto w celu otrzymania certyfikatu. Dodałem telefon wraz z numerem imei i do tej pory nic się nie pojawiło, a miało w ciągu 12/24 godzin.


Post Re: GSMCenter.pl - Wyrabiamy certyfikaty - Reaktywacja 31 Jan 2011, o 14:15

Male - Friend  Posts/Topics797/74  Reputation point 1467 
Offline  Profile  WWW 
Windows XP Opera
mar99, u mnie jest to samo. Pewnego dnia (chyba przedwczoraj) ok. 20 złożyłem prośbę o 2 certyfikaty. Do tej pory nie mam ani jednego. Mniej więcej o tej samej godzinie tego samego dnia złożyłem prośbę o 1 certyfikat na OPDA. Sprawdziłem o 1 w nocy i już był dostępny. Żeby Wasz serwis wyrabiał certyfikaty w takim tempie to od razu na dobre opuścił bym OPDA.


Post Re: GSMCenter.pl - Wyrabiamy certyfikaty - Reaktywacja 31 Jan 2011, o 14:51

Male - 50%  Posts/Topics159/11  Reputation point 119 
Offline  Profile  WWW 
Windows 7 Firefox
Racja, na OPDA certyfikat był szybciutko, po jakiś paru godzinach, a może szybciej nawet, nie pamiętam dokładnie.


Post Re: GSMCenter.pl - Wyrabiamy certyfikaty - Reaktywacja 31 Jan 2011, o 20:37

Male - 30%  Posts/Topics85/1  Reputation point 365 
Offline  Profile  WWW 
Windows XP Opera
Był weekend to i serwer zrobił sobie wolne :P
...a tak na poważnie to sam nie wiem dlaczego tak się stało , strona jest jeszcze w fazie testów i ma wiele błędów :(
mam nadzieję że szybko się z tym uporamy , przepraszam za opóźnienia
Rozmawiałem kiedyś z gościem z OPDA ,do obsługi i dozoru certów mają 20 osób , u nas są tylko dwie więc nawet nie próbuje się do Nich porównywać ..my narazie raczkujemy
Przez weekend było bardzo dużo zgłoszeń i może generator zgłupiał ...zaraz to sprawdzę


Post Re: GSMCenter.pl - Wyrabiamy certyfikaty - Reaktywacja 31 Jan 2011, o 21:00

Male - 50%  Posts/Topics159/11  Reputation point 119 
Offline  Profile  WWW 
Windows 7 Firefox
Ok, u mnie certyfikat już się pojawił.
Dzięki bardzo i plus oczywiście.


Post Re: GSMCenter.pl - Wyrabiamy certyfikaty - Reaktywacja 31 Jan 2011, o 21:05

Male - Friend  Posts/Topics656/33  Reputation point 810 
Offline  Profile   
Windows XP Firefox
Po długim oczekiwaniu mój certyfikat też jest już do pobrania...


Post Re: GSMCenter.pl - Wyrabiamy certyfikaty - Reaktywacja 12 Feb 2011, o 19:39

Male - Moderator  Posts/Topics4661/415  Reputation point 3242 
Offline  Profile   
Windows 7 Chrome
samara, ile czekałeś? Ja wysłałem zgłoszenie o cercie dla 6720c, wysłałem je 9 lutego i do dzisiaj nie dostałem certa...


Post Re: GSMCenter.pl - Wyrabiamy certyfikaty - Reaktywacja 12 Feb 2011, o 19:45

Male - Friend  Posts/Topics656/33  Reputation point 810 
Offline  Profile   
Windows XP Firefox
hoppek, nie pamiętam już... :D ale parę dni było... :P

Top

Write comments  Post new topic
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
Page 2 of 5 [ 71 posts ]
Previous topic | Next topic

Search for

Jump to
 


Users browsing this forum: No registered users and 0 guests