Register Login

Site RulesFAQSearchContact
PortalBlogWikiChat



Ogłoszenie


Forum NokiaHacking.pl obchodzi swoje 15. urodziny! Image






Previous topic | Next topic
Page 1 of 1 [ 4 posts ]
Print view
Write comments Post new topic


HP G72 z Mobility Radeon HD5470 a Win8.1

Post HP G72 z Mobility Radeon HD5470 a Win8.1 19 Feb 2014, o 19:16

Male - Expert Mod  Posts/Topics6343/292  Reputation point 4821 
Offline  Profile 
Android Opera
Witam! u ojca na lapku postawiłem Win8. Pobrałem sterowniki i wszystko. jednak zobaczyłem, że system się dławi. jak się okazało cały czas jechał na grafice Intel HD. po przełączeniu na Radeona przestawał działać. Poczytałem, że potrzebne są sterowniki beta, żeby działało. pobrałem i jest okej. działa, ale po to zamknięciu i otwarciu pokrywy robi się czarny ekran i słychać dźwięk odłączenia urządzenia w Windowsie. gdy jest przełączony na intela nie ma takich cyrków. tak samo jak jest ustawiony na radeonie czasem po włączeniu laptopa, jak skończy Windows kręcić i powinien pojawić się ekran logowania również pojawia się czarny ekran. Ma ktoś jakiś pomysł co zrobić, żeby działało na AMD? to jest tak wkurzające, że masakra... A bez sensu siedzieć na Intel HD, mając 512-tke dedykowaną. Chciałem wrócić na siódemkę, ale tata się nie zgodził, bo na 7 nie ma takiego fajnego Mahjonga, jak ten na W8.1

[ Dodano: 19 lut 2014, o 18:16 ]
Dobra. zauważyłem, że przy przełączeniu na Radeona gaśnie podświetlenie. ale obraz jest. jak poświecisz latarką, to widać. nie mam pojęcia co jest...

Last post
Reply with quote 


Post Re: HP G72 z Mobility Radeon HD5470 a Win8.1 19 Feb 2014, o 21:16

Male - Patcher Mod  Posts/Topics695/71  Reputation point 1664 
Offline  Profile 
Symbian Opera
Pierwsze co mi przychodzi do głowy to wyłączenie intela w managerze urządzeń [disable]. Drugie to zmiana zachowania przy zamykaniu pokrywy laptopa [szukaj w ustawieniach zasilania]
Reply with quote 


Post Re: HP G72 z Mobility Radeon HD5470 a Win8.1 19 Feb 2014, o 23:45

Male - Expert Mod  Posts/Topics6343/292  Reputation point 4821 
Offline  Profile 
Android Opera
Wyłączenie powoduje Jeszcze większe problemy. a ustawienia pokrywy są okej. po prostu po zamknięciu i otwarciu nie ma podświetlenia, ale komputer działa normalnie.
Reply with quote 


Post Re: HP G72 z Mobility Radeon HD5470 a Win8.1 20 Feb 2014, o 15:40

Male - Patcher Mod  Posts/Topics695/71  Reputation point 1664 
Offline  Profile 
Linux Firefox
Spróbuj reinstalować sterowniki do chipsetu.

Top
Reply with quote 

Write comments  Post new topic

Page 1 of 1 [ 4 posts ]
Previous topic | Next topic

Search for

Jump to
 


Users browsing this forum: No registered users and 0 guests