Register Login

Site RulesFAQSearchContact
PortalBlogWikiChat





Previous topic | Next topic
Page 1 of 3 [ 31 posts ]
Go to page 1, 2, 3  Next
Print view
Write comments Post new topic


iMobile - sposób na zdobycie cetyfikatu - alternatywa OPDA!

Post iMobile - sposób na zdobycie cetyfikatu - alternatywa OPDA! 5 Jul 2009, o 12:10

Male - Administrator  Posts/Topics12081/1215  Reputation point 17483 
Offline  Profile  WWW   
Windows Vista Firefox
iMobile - prosty sposób na zdobycie cetyfikatu

Strona iMobile proponuje prosty sposób na zdobycie certyfikatu.
Wystarczy: zarejestrować się, złożyć prośbę o certyfikat, pobrać go po kilkunastu godzinach!

Sposób podobny do OPDA, ale tutaj nie musimy się wysilać z pisaniem postów i zdobywaniem punktów. ;]


1. Wejdź na stronę iMobile.
Code:
Please Login or Register, to see this Content



2. Kliknij na miejsce zaznaczone na screenie.

Image


3. Rejestrujemy się:
  • user name - czyli nick,
  • email - prawidłowy adres poczty elektronicznej,
  • email address, correct - potwierdzenie adresu email,
  • password - hasło,
  • confirm password - potwierdzenie hasła,
  • verfify code letter - wpisz kod z obrazka,
  • click button to complete - potwierdź rejestrację niebieskim przyciskiem.

Image


4. Po udanej rejestracji kliknij na zielony przycisk.

Image


5. Następnie w pierwsze okienko wpisz numer IMEI swojego telefonu i potwierdź go poniżej. Na końcu kliknij zielony przycisk.

Image


5. System poinformuje o prawidłowym załączeniu prośby o certyfikat.

Image


6. Po kilku, kilkunastu godzinach zaloguj się ponownie.

Image


7. Sprawdź, czy certyfikat jest już gotowy. Jeżeli został wygenerowany, pojawi się okienko (screen poniżej). Klikamy, a następnie pobieramy nasz certyfikat i klucz (Click here to download).

Image


Tutorial by SABAHAN

Last post
Reply with quote 


Post Re: iMobile - sposób na zdobycie cetyfikatu - alternatywa OPDA! 30 Aug 2009, o 13:01

Male - 10%  Posts/Topics10/3  Reputation point 61 
Offline  Profile 
Windows XP Chrome
Lecz..gdy pokaże nam zamiast linku do pobrania listę z 2 opcjami i przycisk(To są ich programy do podpisywania)..
Image
Klikamy w 5 opcje od lewej (Tą zaznaczoną kółeczkiem) i pokaże nam się takie coś..
Image
Klikamy w przycisk wyboru pliku i wskazujemy nasz niepodpisany plik. Następnie proponuje zaznaczyć ptaszkiem nasze pole wyboru i wpisać tam cokolwiek (gdyż mi bez tego plik nie trybił - w moim wypadku wpisałem N97) i klikamy w zielony przycisk obok.
Image
W tej chwili pozostaje już tylko pobrać nasz plik, który powinien być podpisany. W tym celu klikamy w szlaczki zaznaczone okręgiem.
Image
Ja w ten sposób podpisałem HelloOX2. Należy pamiętać tylko o fakcie iż nasz certyfikat musi być wyrobiony!
Powodzenia ;)
Reply with quote 


Post Re: iMobile - sposób na zdobycie cetyfikatu - alternatywa OPDA! 31 Aug 2009, o 21:51

Male - 30%  Posts/Topics55/18  Reputation point 49 
Offline  Profile   
Windows XP Opera
Da się pobrać pliki cer i key bo mi wyskakuje zebym wrzucił do nich na strone a gdy wrzucam to wywala blad polaczenia
Reply with quote 


Post Re: iMobile - sposób na zdobycie cetyfikatu - alternatywa OPDA! 1 Sep 2009, o 15:26

Male - 10%  Posts/Topics10/3  Reputation point 61 
Offline  Profile 
Windows XP Chrome
Po kilku wnerwiających godzinach poszukiwania mi się nie udało znaleźć takiej możliwości. Możesz spróbować z innego kompa albo wysłać mi na e-mail aplikację wraz loginem i passem do konta. Mogę ja spróbować coś zdziałać.

Tyle.
Reply with quote 


Post Re: iMobile - sposób na zdobycie cetyfikatu - alternatywa OPDA! 11 Sep 2009, o 17:14

Male - Friend  Posts/Topics423/50  Reputation point 1211 
Offline  Profile   
Windows XP Firefox
mi też się tak stało jak Iliaden, i co mam zrobić bo potrzebuje cer i key żeby zhackować n73
Reply with quote 


Post Re: iMobile - sposób na zdobycie cetyfikatu - alternatywa OPDA! 11 Sep 2009, o 17:35

Male - Administrator  Posts/Topics12081/1215  Reputation point 17483 
Offline  Profile  WWW   
Windows XP Firefox
lore3ek, nie dostaniesz ich, musisz podpisywać każdą aplikację (np. HelloOX2) on-line.
Reply with quote 


Post Re: iMobile - sposób na zdobycie cetyfikatu - alternatywa OPDA! 11 Sep 2009, o 17:54

Male - Friend  Posts/Topics706/36  Reputation point 2325 
Offline  Profile   
Windows XP Firefox
mogliście szybciej się tam zarejestrować i wyrobić certyfikat bo ja swój dostałem i teraz nie muszę podpisywać aplikacji on-line
Reply with quote 


Post Re: iMobile - sposób na zdobycie cetyfikatu - alternatywa OPDA! 9 Oct 2009, o 16:10

Male - 20%  Posts/Topics29/8  Reputation point 13 
Offline  Profile   
Windows XP Firefox
E tam, ale można sobie spokojnie online zrobić i podpisać tylko hellooX i shackować telefon bez problemu :). A aplikacje podpisaną tylko zrobić kopie zapasową w razie formatu :D mi pomogło dzięki N95 śmiga świetnie.
Reply with quote 


Post Re: iMobile - sposób na zdobycie cetyfikatu - alternatywa OPDA! 1 Nov 2009, o 15:40

Male - User  Posts/Topics5/0  Reputation point 0 
Offline  Profile 
Windows Vista Opera
Witam, zalogowałem się według wskazówek na stronce http://isign.imobile.com.cn. Wszystko wg wskazówek zrobiłem, i mam już tego całego SignSisa, helloOX i przez Signsisa wyznaczyłem nowy plik. Tylko co z nim zrobić? Bo jak go wgrywam do telefonu to pisze mi "instalacja w toku" a później, że brak certyfikatu... I na tym się kończy moja instalacja... Pomoże ktoś, krok po kroku?
Dodam jeszcze że po zalogowaniu się już po określonym czasie na tej stronce, pojawiła mi się ta druga z opcji (czyli wybór 2 opcji), i postępowałem zgodnie z info powyżej...
Reply with quote 


Post Re: iMobile - sposób na zdobycie cetyfikatu - alternatywa OPDA! 1 Nov 2009, o 15:45

Male - Administrator  Posts/Topics12081/1215  Reputation point 17483 
Offline  Profile  WWW   
Windows XP Firefox
wda31, nie można już ściągać certyfikatów, tylko trzeba podpisywać aplikacje on-line. Instrukcja jest w drugim poście.
Reply with quote 


Post Re: iMobile - sposób na zdobycie cetyfikatu - alternatywa OPDA! 1 Nov 2009, o 15:54

Male - User  Posts/Topics5/0  Reputation point 0 
Offline  Profile 
Windows Vista Opera
można prosić link? bo nie moge sie doszukać...

[ Komentarz dodany przez: pawelooss: 2009-11-01, 14:59 ]
Nie wytrzymam. Drugi post TEGO TEMATU... :/

[ Dodano: 2009-11-01, 15:16 ]
no to przecież wszystko zrobiłem wg postu nr 2... I nie działa...

[ Dodano: 2009-11-01, 15:18 ]
nie czaje... Bo przecież musze mieć certyfikat pisze, a dalej nie wiem jak go ściągnąć... Próbowałem 2 razy i za każdym razem mi mówiłeś że coś nie działa...

[ Dodano: 2009-11-01, 15:25 ]
Przypisuje jakiś plik i dalej pisze że certyfikatu nie można sprawdzić z trybem online...

[ Komentarz dodany przez: pawelooss: 2009-11-01, 15:26 ]
Nie można ściągnąć certyfikatów. Musisz wg instrukcji pod moim postem wgrać na ich serwer aplikację, którą chcesz podpisać, skrypt ich strony ją podpisze i wtedy będziesz mógł ją ściągnąć podpisaną.
Reply with quote 


Post Re: iMobile - sposób na zdobycie cetyfikatu - alternatywa OPDA! 2 Nov 2009, o 16:27

Male - User  Posts/Topics1/0  Reputation point 0 
Offline  Profile 
Windows XP Opera
Czekam już prawie dzień i jeszcze nie ma nic :wall:

[ Komentarz dodany przez: pawelooss: 2009-11-02, 15:29 ]
Do 2 dni robią, czasem dłużej niestety.
Reply with quote 


Post Re: iMobile - sposób na zdobycie cetyfikatu - alternatywa OPDA! 25 Dec 2009, o 15:25

Male - 30%  Posts/Topics62/34  Reputation point 38 
Offline  Profile  WWW   
Windows XP Chrome
Wpisałem IMEI, mam certyfikat, nadpisałem Hellooxa 1.5 i 1.2, żaden nie działa. Tak są .sisx i IMEI na pewno jest dobry, bo 3 razy nadpisywałem i był taki sam.
Reply with quote 


Post Re: iMobile - sposób na zdobycie cetyfikatu - alternatywa OPDA! 13 Jan 2010, o 16:54

Male - Friend  Posts/Topics743/151  Reputation point 3643 
Offline  Profile   
Windows XP Firefox
Układ strony już się trochę zmienił, więc opis jest nieaktualny.
Reply with quote 


Post Re: iMobile - sposób na zdobycie cetyfikatu - alternatywa OPDA! 3 Feb 2010, o 14:23

Male - 30%  Posts/Topics80/16  Reputation point 46 
Offline  Profile 
Windows XP Firefox
Witam. Mam 6730c na certyfikat czekalem 20 minut!!

Top
Reply with quote 

Write comments  Post new topic
Go to page 1, 2, 3  Next
Page 1 of 3 [ 31 posts ]
Previous topic | Next topic

Search for

Jump to
 


Users browsing this forum: No registered users and 5 guests