Register Login

Site RulesFAQSearchContact
PortalBlogWikiChat





Previous topic | Next topic
Page 1 of 1 [ 3 posts ]
Print view
Write comments Post new topic


Incepcja

Post Incepcja 3 Aug 2010, o 02:01

Male - 30%  Posts/Topics62/34  Reputation point 38 
Offline  Profile  WWW   
Windows XP Chrome
Co sądzicie o filmie "Incepcja" reżyserii Christophera Nolana? Świetne role Leonarda DiCaprio, Josepha Gordon-Levitta i Toma Hardego. Wybrałem się do kina oczekując dobrego kina akcji, a film odmienił (nie poważnie, ale jednak) moje życie :D . Zacząłem interesować się Lucid Dreamingiem (Świadomym Snem) i ogólnie snem. Rozgrzebywałem i interpretowałem najgłębiej jak się da każdy moment filmu. Powoli udaje mi się już LD, ale tylko na chwilę i wtedy znowu tracę kontrolę. Widzieliście już film? Jeśli tak to wypowiedzcie się.

Last post
Reply with quote 


Post Re: Incepcja 3 Aug 2010, o 13:15

Male - Administrator  Posts/Topics357/70  Reputation point 907 
Offline  Profile  WWW 
Windows XP Firefox
LD jest fajne tylko jest jeden problem. Skupiając się na fazie REM a nawet wymuszając ją możesz zaniedbać fazę NREM, w której to mózg odpoczywa. To z kolei może zrobić z Ciebie bezmózgiego zombie. Dobrze wyćwiczone LD daje uczucie spełnienia, które może uzależnić. Czasem warto się porządnie wyspać a nie można zrobić tego na zapas.

W telegraficznym skrócie: Umiar :D

[ Dodano: 3 sie 2010, o 13:15 ]
A filmu nie widziałem.
Reply with quote 


Post Re: Incepcja 17 Aug 2010, o 11:13

Male - Sponsor  Posts/Topics304/65  Reputation point 419 
Offline  Profile   
Windows XP Firefox
Ja byłem w kinie i oglądałem ten film. Naprawdę polecam, najlepsze momenty były kiedy przechodzili z jednego snu w drugi. Że tak powiem "sen w śnie". Aktorzy bardzo dobrze spełnili swoje role, film bardzo ciekawy.

Więc jeśli ktoś jeszcze ma zamiar zobaczyć ten film naprawdę polecam. :lol-above:

Top
Reply with quote 

Write comments  Post new topic

Page 1 of 1 [ 3 posts ]
Previous topic | Next topic

Search for

Jump to
 


Users browsing this forum: No registered users and 0 guests