iPhone SE 2 pojawi się w przyszłym roku? Jest szansa!

Najnowsze doniesienia z branży GSM, recenzje nowości aplikacji i gier.

Post by puszekkk » 3 Dec 2017, o 13:37

iPhone SE to bardzo przyjemny maluszek od Apple. Wielu ceni go za niewielkie rozmiary i wydajność na poziomie iPhone’a 6s. Nic dziwnego, że branża wyczekuje jego odświeżonej wersji. Całkiem możliwe, że model SE 2 zostanie zaprezentowany w marcu, przy okazji odświeżania przez Apple swojej oferty produktowej.

Takie przypuszczenia potwierdza raport Economic Daily News z Tajwanu. iPhone SE 2 ma być montowany wyłącznie w fabrykach tajwańskiego producenta Winstron. Jego hale produkcyjne umiejscowione są w Bengaluru w Indiach. Tam też produkowana jest obecna generacja iPhone’a SE.

O podobnej dacie premiery drugiej generacji małego iPhone’a wspominała niedawno redakcja Focus Taiwan. Wtedy jako prawdopodobny czas zaprezentowania go, podawano pierwszy kwartał 2018 roku.

To by się zgadzało z tym, kiedy pojawił się iPhone SE. Po raz pierwszy zobaczyliśmy go w marcu 2016 roku, a do sprzedaży wszedł miesiąc później. Gdyby wziąć to wydarzenie za wzór, można by spodziewać się ogłoszenia jego następcy w marcu przyszłego roku.
Image
Według dotychczasowych plotek, iPhone SE 2 miałby mieć w swych trzewiach procesor A10 Fusion, 2 GB RAM i być wydany w dwóch wersjach, z pamięcią wewnętrzną 32 GB i 128 GB. Tylny aparat mógłby mieć 12 megapikseli, zaś przedni 5 Mpix. Być może Apple zdecyduje umieścić w iPhonie SE 2 nieco większą baterię o pojemności 1700 mAh.

Secyfikacja jest jednak kompletnie wyssana z palca – nie ma absolutnie żadnej pewności, jakie podzespoły zostaną zamontowane w iPhonie SE 2. Mało prawdopodobne, żeby producent przeniósł do malucha kamerę z Face ID, zatem druga generacja SE najpewniej będzie miała czytnik linii papilarnych pod ekranem.

Nie przeszkadza to grafikom w snuciu odważnych wizji małego smartfona od Apple. Zapewne nie tylko im marzy się poręczny iPhone z ekranem wypełniającym większość przedniego panelu urządzenia.
źródło: Karol Kunat ~tabletowo.pl
Steam
Telefony których używam:
•HTC Desire C @ CM11
•Motorola Moto G3 @ dotOS v1.0 (Android 7.1.2)
•Nokia Lumia 520 @ Windows Phone 8.1
Moje maszyny
Image
puszekkk Male
Newsman

User avatar
 
Offline
 
Telefon: Huawei Mate 10 Lite && Lenovo Vibe K5
Soft: Stock && AospExtended Oreo
Operator: T-Mobile
Age: 16
Location: Sieradz

Joined: 22 Feb 2014
Online: 10d 22h 54m 16s
Posts: 369Topics: 76
Reputation point: 160
    Windows 10 Chrome

Post by adam111 » 27 kwi 2009, o 00:00

BoTs RoX! :D
adam111 Mężczyzna
Oddajcie mi cześć!
50%

Avatar użytkownika
 
Online
 
Telefon: Nokia 3110c
Soft: v. 05.50
Operator: -----

Joined: 30 mar 2009
Online:
Posts:    •  Topics:  
    Ubuntu  Firefox

Return to Nowości & Ciekawostki

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest