Register Login

Site RulesFAQSearchContact
PortalBlogWikiChat





Previous topic | Next topic
Page 1 of 1 [ 5 posts ]
Print view
Write comments Post new topic


Jak oglądać YT na Nokiach z Belle FP2 i Belle Refresh? Działający sposób!

Post Jak oglądać YT na Nokiach z Belle FP2 i Belle Refresh? Działający sposób! 19 Apr 2021, o 08:42

Male - Moderator  Posts/Topics1297/236  Reputation point 610 
Offline  Profile   
Ubuntu Firefox
Cześć!
Udało mi się dotrzeć to tego, jak oglądać filmiki z YT na 808PV. Myślę, że będzie to działać także na innych modelach z Belle (np. N8, E7, 701, 603, 700, C7) I to jest oglądanie, nie pobieranie ;) . Uwaga, usuwa to dane (bo musimy flashować CFW). No, ale warto! :)

1. Flashujemy Delight, jeśli jeszcze go nie mamy. Delight'a do paru modeli wrzuciłem w dziale Zmodyfikowane softy:
softy-symbian-belle-vf281.htm
Najprawdopodobniej będziecie mieli go tylko po angielsku. Jeśli waszego modelu nie ma w tym dziale, pobieracie ręcznie z oficjalnej strony Delight:
Code:
Please Login or Register, to see this Content

I flashujecie wasz telefon:
Code:
Please Login or Register, to see this Content


2. Idziemy do Apps/Aplikacje -> Tools/Narzędzia -> ROMPatcher+ -> wybieramy CRepository4All_fix_FP2, klikamy w niego aż zaświeci się na zielono.

3. Włączamy WiFi/dane mobilne, włączamy przeglądarkę, wchodzimy na https://google.com i klikamy w Zaloguj się. Logujemy się na nasze konto Google.

4. Zamykamy przeglądarkę i wracamy na ekran główny. Idziemy do Apps/Aplikacje -> Tools/Narzędzia -> Delight App -> Dodatki/Extras -> Selektor/Selector -> User Agent, wpisujemy w pole tekstowe "Android 2.3.5" (bez cudzysłowów). Klikamy "Change user agent/Zmień User Agenta".

5. Otwieramy przeglądarkę, wchodzimy w adres http://m.youtube.com/feed/ i zgadzamy się na cookie itp.

6. Od teraz możemy oglądać filmiki na YT szukając przez Google: "<tytuł_filmiku/piosenki> m.youtube.com". Wybieramy nasz filmik, a on zacznie się odtwarzać :)

Mam nadzieję, że ten przydługi "tutorial" się przyda. ;)
Pozdrawiam :)
Last edited by Wunder Wungiel on 11 Nov 2021, o 12:17, edited 3 times in total.

Last post
Reply with quote 


Post Re: Jak oglądać YouTube na Nokiach z Nokia Belle FP2 - działąjąca metoda. 29 May 2021, o 18:46

Male - 50%  Posts/Topics174/16  Reputation point 31 
Offline  Profile 
Windows 7 Chrome
Nie no, naprawdę jestem pod wrażeniem, plusik już poleciał ;D Tylko dlaczego w opisie ani w tytule nie ma wspomnianej Nokii N8? Sprawdziłem na swojej ze spolszczoną wersją Delight V6.6, (swoją drogą znalezioną tutaj na forum :D ) i działa bardzo dobrze. Jestem Ci ogromnie wdzięczny kolego, bo Youtube coś znowu pozmieniał, że jak się wchodziło na film to w miejscu filmu na stronie było tylko napisane coś o nieobsługiwanej przeglądarce, a dzięki Tobie znowu będę mógł jeszcze wygodniej oglądać YT. Przynam szczerze, że miałem zainstalowanego Delight'a na tej mojej N8, ale nie wiedzałem, że dzięki niemu można przywrócić do życia jakikolwiek Youtube na Symbianie ;) . Jeszcze raz dzięki i pozdrawiam serdecznie :D
Reply with quote 


Post Re: Jak oglądać YouTube na Nokiach z Nokia Belle FP2 - działąjąca metoda. 29 May 2021, o 19:08

Male - Moderator  Posts/Topics1297/236  Reputation point 610 
Offline  Profile   
Maemo Firefox
Wiesz, to dlatego, że po prostu nie testowałem tego na Belle Refresh (N8 ma Belle Refresh), tylko jedynie na Belle FP2 (tą wersję ma moja 808). Potem na kompie dopiszę modele z Refresh. Czyli działa Ci

Jeśli Ci nie pójdzie, jest jeszcze metoda z pobieraniem. Można to robić Operą Mobile. Wchodzisz w filmik YT w Operze, klikasz w Play, i zaczyna ściągać plik videoplayback.mp4, który jest tym filmem :)
Last edited by Wunder Wungiel on 14 Aug 2021, o 12:18, edited 1 time in total.
Reply with quote 


Post Re: Jak oglądać YouTube na Nokiach z Nokia Belle (< Refresh) - działąjąca metoda 29 May 2021, o 19:28

Male - 50%  Posts/Topics174/16  Reputation point 31 
Offline  Profile 
Windows 7 Chrome
Nie no, mi działa elegancko ;D I ja na tego YT wchodziłem za pomocą Nokia Browser i powiem szczerze, że ta Nokia Browser, przynajmniej na mojej N8 na tym Belle Refresh właśnie, działa lepiej niż te Opery (mobile i mini), ponieważ kiedy wchodzę za pomocą Opery Mini to nadal wywala ten błąd, że nieobsługiwana przeglądarka, a kiedy wchodzę na YT za pomocą Opery Mobile to tak jak wyżej napisałeś każe ona pobierać film, a to już nie to samo co oglądanie od tak bez pobierania ;) . Jedyne co mi trochę przeszkadza w Nokia Browser to to, że ten Youtube się ciut wolno ładuje :P No ale cóż, coś za coś, dobrze, że w ogóle można jakkolwiek oglądać tego Youtuba bez pobierania każdego jednego filmu :) Wracając bardziej do rzeczy, tak, możesz dopisać, że działa na Belle Refresh ;)
Reply with quote 


Post Re: Jak oglądać YT na Nokiach z Belle FP2 i Belle Refresh? Działający sposób! 11 Nov 2021, o 12:18

Male - Moderator  Posts/Topics1297/236  Reputation point 610 
Offline  Profile   
Windows 7 Firefox
Mały update! ;)
Google znowu coś namieszało, i był problem z akceptowaniem cookie. Spece znaleźli rozwiązanie i możemy się znowu cieszyć YT na Symbianie :D

Top
Reply with quote 

Write comments  Post new topic

Page 1 of 1 [ 5 posts ]
Previous topic | Next topic

Search for

Jump to
 


Users browsing this forum: No registered users and 0 guests