Register Login

Site RulesFAQSearchContact
PortalBlogWikiChat





Previous topic | Next topic
Page 1 of 1 [ 6 posts ]
Print view
Write comments Post new topic


Jak otworzyć nową kartę w przeglądarce internetowej S60?

Post Jak otworzyć nową kartę w przeglądarce internetowej S60? 21 Apr 2010, o 18:05

Male - Administrator  Posts/Topics12081/1215  Reputation point 17483 
Offline  Profile  WWW   
Windows Vista Firefox
Witam!

Zapewne wiele osób było w sytuacji, w której chciało mieć otwarte jednocześnie więcej niż jedną witrynę internetową.
Niestety w menu wbudowanej przeglądarki nie ma opcji pozwalającej na bezpośrednie otwarcie nowego okna.

Jednak i na to jest sposób. Specjalnie dla forum wgrałem prosty skrypt JS, który pozwala na otwieranie wielu kart. :)

Wchodzimy na stronę i klikamy na link.

Code:
Please Login or Register, to see this Content


Skrypt otworzy nam nową kartę, ale jednocześnie w starej załaduje poprzednio odwiedzaną stronę (wg historii przeglądania).
Wskutek tego to stara karta wysunie się na pierwszy plan, ale nie martwmy się - nowe, puste okno zostało już otwarte.
Pomiędzy tymi kartami możemy się przełączać klawiszem "5" albo wybierając z menu "Opcje -> Okno -> Przełącz okno".


Mam nadzieję, że ten prosty trik się przyda. ;) (Zobaczymy po ilości plusów. :D)

Pozdrawiam,
pawelooss


PS: Pomysł zaczerpnięty z TEJ strony.

Last post
Reply with quote 


Post Re: Jak otworzyć nową kartę w przeglądarce internetowej S60? 21 Apr 2010, o 18:14

Male - Redaktor  Posts/Topics1184/276  Reputation point 668 
Offline  Profile   
Windows XP Chrome
Na brata n73 działa, dzięki wielkie.
Reply with quote 


Post Re: Jak otworzyć nową kartę w przeglądarce internetowej S60? 21 Apr 2010, o 19:44

Male - Friend  Posts/Topics473/17  Reputation point 1117 
Offline  Profile 
Windows XP Chrome
U mnie na przykład na n95 rzadko kiedy załadują się dwa okna, bo wyskakuje komunikat "za mało pamięci, zamknij niektóre aplikacje i ponów próbę"
I tak polecam operę...

[ Komentarz dodany przez: pawelooss: 21 kwietnia 2010, o 19:37 ]
Dla mnie jedyny plus Opery to możliwość zaznaczania tekstu na stronie. Tak to żadną inną funkcjonalnością rewolucji nie czyni. ;]

[ Dodano: 21 kwi 2010, o 19:44 ]
to jeszcze się po rozwodzę nad tą operą :E
Jest lepsza na telefony, które mają mniej RAM'u, ładuje strony jakoś zadziwiająco szybko, w porównaniu do tej Nokiowej przeglądarki, a zaznaczanie tekstu to rzeczywiście plus :)
Reply with quote 


Post Re: Jak otworzyć nową kartę w przeglądarce internetowej S60? 21 Apr 2010, o 19:45

Male - Sponsor  Posts/Topics565/40  Reputation point 641 
Offline  Profile  WWW   
Windows XP Chrome
Korzystam z Opery Mobile, ale mimo wszystko przydatna rzecz ;)
Last edited by bastard3son on 21 Apr 2010, o 19:46, edited 1 time in total.
Reply with quote 


Post Re: Jak otworzyć nową kartę w przeglądarce internetowej S60? 5 Jan 2011, o 01:04

Male - Friend  Posts/Topics797/74  Reputation point 1467 
Offline  Profile  WWW 
Windows XP Opera
pawelooss wrote:
Niestety w menu wbudowanej przeglądarki nie ma opcji pozwalającej na bezpośrednie otwarcie nowego okna.
W S60v3 może i nie ale w S60v5 - tak :P Dla S^1 jest to bezużyteczne :P
Reply with quote 


Post Re: Jak otworzyć nową kartę w przeglądarce internetowej S60? 6 Jan 2020, o 20:04

Male - Sponsor  Posts/Topics333/139  Reputation point 233 
Offline  Profile  WWW 
Android Safari
Jak chodzi o opere to mi na sony ericsson u5 po zainstalowaniu i uruchomieniu pokazije mi sie jedynie logo Opery i napis Installing... i to sie ciagnie przez wiecznosc.

[ Dodano: 6 sty 2020, o 19:04 ]
Skrócony link:
Code:
Please Login or Register, to see this Content

"nh" od NokiaHacking.pl

Top
Reply with quote 

Write comments  Post new topic

Page 1 of 1 [ 6 posts ]
Previous topic | Next topic

Search for

Jump to
 


Users browsing this forum: No registered users and 0 guests