Register Login

Site RulesFAQSearchContact
PortalBlogWikiChat





Previous topic | Next topic
Page 1 of 1 [ 5 posts ]
Print view
Write comments Post new topic


[6210N] Jak wgrać i jaką nawigację?

Post [6210N] Jak wgrać i jaką nawigację? 28 Jul 2010, o 17:24

Male - 20%  Posts/Topics31/7  Reputation point 0 
Offline  Profile 
Windows XP Firefox
Posiadam telefon Nokie 6210 Navigator okres gwarancyjny kończy mi się w lutym, i telefon oddałem na gwarancje (głośnik padł) po odbiorze telefonu z gwarancji przestała mi działać navigacja :wall: jak dzwoniłem do serwisu Nokii gdzie tel był naprawiany został powiedzieli, że został wgrany nowy soft. Teraz tak! sam wgrałem sobie jakimś cudem mapę z programu nokia maps czy jakoś tak. Po włączeniu mapy znajdzie telefon GPS i działa przez krótki okres po którym nagle przetaje pokazywać jak jadę czy idę. Głównym problemem jest to że nie mogę wybrać trasy by pokazał mi jak mam jechać ponieważ pisze brak licencji gdy robię auktualizuj po paru minutach pisze brak dostępnych licencji. Przerabiałem to 1000000% razy na 1000 sposobów nawet pan z serwisu mi tłumaczył jak mam to zrobić i nic po dwóch dniach mękania go rozłożył ręce więc zdenerwowany poszedłem do operatora sieci z tym fantem on nic innego nie robił jak to samo co kazano mi w serwisie przez telefon i powiedział tak proszę próbować dalej :lol: . Mam teraz takie pytanie jak wgrać sobie przypuśćmy navigację Garmina czy czegokolwiek byle by ona spełniała swoją funkcje i mi po prostu działała. prosił bym was podać mi to krok po kroku bo nie znam się na wgrywaniu do telefonu czegokolwiek z aplikacji i nie mam pojęcia z kąt taką navi do wgrania wziąć. Z góry dziękuje za pomoc

Last post
Reply with quote 


Post [6210N] Re: Jak wgrać i jaką nawigację? 28 Jul 2010, o 17:57

Male - Sponsor  Posts/Topics565/40  Reputation point 641 
Offline  Profile  WWW   
Windows XP Chrome
marys, Wystarczy podłączyć telefon do komputera i uruchomić program Nokia Ovi Suite, który zainstaluje Ci bezpłatną aplikację Ovi Maps. Co za tym idzie darmowa nawigacja, która jest na prawdę całkiem dobra. ;) Przy okazji będziesz miał od razu możliwość pobrania wybranych map.
Reply with quote 


Post [6210N] Re: Jak wgrać i jaką nawigację? 28 Jul 2010, o 18:40

Male - 20%  Posts/Topics31/7  Reputation point 0 
Offline  Profile 
Windows XP Firefox
No tak tylko że jak mi wychodzi Nokia Ovi Maps to przy wyborze modelu telefonu nie ma Mojego aparaty tylko inne są :hmm:
Reply with quote 


Post [6210N] Re: Jak wgrać i jaką nawigację? 28 Jul 2010, o 18:59

Male - Sponsor  Posts/Topics565/40  Reputation point 641 
Offline  Profile  WWW   
Windows XP Chrome
marys, napisałem uruchom Nokia Ovi Suite, a nie pobieraj bezpośrednio ze strony Nokii. Na tej liście też nei ma N5530xm, a Ovi Mapy jakoś mam.
Reply with quote 


Post [6210N] Re: Jak wgrać i jaką nawigację? 28 Jul 2010, o 21:21

Male - 20%  Posts/Topics31/7  Reputation point 0 
Offline  Profile 
Windows XP Firefox
Ok pobrałem ze strony Ovi maps 3.0 poszukałem mój telefon i ściągnąłem plik następnie zainstalowałem go na kom... i mam ovi map tylko jest mały problem ponieważ jak wejdę w mapy to mam tylko czerwoną kropkę na mapie i nie ma pokazanych żadnych drug tylko jest zielone pole. Licencja jakaś jest na 193 dni mi pisało , ale jak chce pobrać z netu przewodnik głosowy to nie idzie nie chce telefon pobrać online, a przecież w telefonie też w internecie mogę sobie siedzieć. Powiedzcie co teraz mam zrobić?

[ Dodano: 28 lip 2010, o 21:21 ]
Dziękuje za pomoc. Navigacja działa jak należy ;)

Top
Reply with quote 

Write comments  Post new topic

Page 1 of 1 [ 5 posts ]
Previous topic | Next topic

Search for

Jump to
 



Related topics

Jaką nawigacje najlepiej wgrać?

Author: LocioO (25 Nov 2009, o 18:25)

Views: 4095  •  Replies: 3

Last post: wasiesto (26 Nov 2009, o 00:55) View the latest post



Jak wgrać Nawigacje Garmin ?

Author: KASS (26 May 2009, o 11:27)

Views: 3537  •  Replies: 2

Last post: Lemur1910 (20 Jul 2009, o 14:52) View the latest post



Skąd pobrać nawigację po Hard Formacie?

Author: diri91 (19 Apr 2012, o 13:05)

Views: 1917  •  Replies: 6

Last post: damian4213 (19 Apr 2012, o 23:17) View the latest post



Testuję różne nawigacje. Jakie jeszcze istnieją?

Author: Obeebok (24 Nov 2010, o 22:00)

Views: 1291  •  Replies: 3

Last post: Wodnik Szuwarek (24 Nov 2010, o 22:16) View the latest post




Users browsing this forum: No registered users and 8 guests