Register Login

Site RulesFAQSearchContact
PortalBlogWikiChat



Ogłoszenie


Forum NokiaHacking.pl obchodzi swoje 15. urodziny! Image






Previous topic | Next topic
Page 2 of 2 [ 19 posts ]
Go to page Previous  1, 2
Print view
Write comments Post new topic


Jaki wzmacniacz do kolumn UNITRA TONSIL ZGC-50-8-44

Post Re: Jaki wzmacniacz do kolumn UNITRA TONSIL ZGC-50-8-44 25 Nov 2014, o 18:08

Male - Friend  Posts/Topics1259/61  Reputation point 2512 
Offline  Profile 
Android Safari
Pieprzą, że nie mają części... U mnie jest jeden warjacig, zobaczymy. Jak nie będzie chętnych na Śląsku to zrobię tu. Tym niemniej łatwiej będzie na Śląsku. Ewentualnie małopolskie, zachodnia część.

Last post
Reply with quote 


Post Re: Jaki wzmacniacz do kolumn UNITRA TONSIL ZGC-50-8-44 25 Nov 2014, o 19:25

Male - Junior Admin  Posts/Topics4927/227  Reputation point 5466 
Offline  Profile   
Windows XP Opera
boczkens wrote:
Pieprzą, że nie mają części...


pi***olenie, są zamienniki tranzystorów użytych w tym wzmacniaczu, kondensatory rezystory i resztę też od ręki dostanie. Jakby było bliżej to bym mógł się może nawet i podjąć naprawy :E
Reply with quote 


Post Re: Jaki wzmacniacz do kolumn UNITRA TONSIL ZGC-50-8-44 25 Nov 2014, o 20:33

Male - Sponsor  Posts/Topics1524/67  Reputation point 3323 
Offline  Profile 
Android Opera
boczkens wrote:
Pieprzą, że nie mają części... U mnie jest jeden warjacig, zobaczymy. Jak nie będzie chętnych na Śląsku to zrobię tu. Tym niemniej łatwiej będzie na Śląsku. Ewentualnie małopolskie, zachodnia część.


skąd jest? do tg daleko? bo mam w pracy kolesia, ktory serwisuje nasz sprzęt, jest takim elektronicznym swirem. ale musialbys mi na maila napisac jaki model i co jest nie tak, zapytam czy da rade i za ile. a mysle, ze dalby rade. mt malpa centrumelektroniki.pl

[ Dodano: 25 lis 2014, o 19:21 ]
aha, na maila prosze bo na bank zapomne

[ Dodano: 25 lis 2014, o 19:33 ]
a ch**, zadzwonilem ci. powiedzial ze zwykle pada tam to samo i jesli to faktycznie to co mysli to 70-80zl i raczej nic trudnego do zrobienia
Reply with quote 


Post Re: Jaki wzmacniacz do kolumn UNITRA TONSIL ZGC-50-8-44 25 Nov 2014, o 21:59

Male - Friend  Posts/Topics1259/61  Reputation point 2512 
Offline  Profile 
Windows 8.1 Chrome
pi***olenie, są zamienniki tranzystorów użytych w tym wzmacniaczu, kondensatory rezystory i resztę też od ręki dostanie. Jakby było bliżej to bym mógł się może nawet i podjąć naprawy

No widzisz, same pi*** w tych serwisach. :crazy-lol: A do kupków trochę dalego, więc lipa. xP

michero, poszedł mail.

[ Komentarz dodany przez: michero: 25 listopada 2014, o 21:42 ]
napisz mi jeszcze pw tu dziś to może jeszcze dziś zamkniemy temat

Top
Reply with quote 

Write comments  Post new topic
Go to page Previous  1, 2
Page 2 of 2 [ 19 posts ]
Previous topic | Next topic

Search for

Jump to
 


Users browsing this forum: No registered users and 0 guests