Register Login

Site RulesFAQSearchContact
PortalBlogWikiChat





Previous topic | Next topic
Page 1 of 1 [ 8 posts ]
Print view
Write comments Post new topic


Jakie najlepsze baterie AA i AAA

Post Jakie najlepsze baterie AA i AAA 21 Jul 2013, o 21:35

Male - Friend  Posts/Topics2604/346  Reputation point 1585 
Offline  Profile  WWW   
Symbian Opera
Jakie są najlepsze baterie AA i AAA, użytek do klawiatury i myszy bezprzewodowej, aktualnie mam fabryczne GP i w myszy wzkazuje poziom bateri na dobry (max. Jest bardzo dobry) i wolaL bym mieć jakieś dobre jakby się aktualne wyczerpały (nie wyłączam myszy i klawiatury przełącznikami na nich więc podejrzewam, że nastąpi szybsze wyczerpanie). Jakie z waszego doświadczenia wytrzymują najdłużej?
Od razu mówie, że akumulatorki mnie nie interesują.

Last post
Reply with quote 


Post Re: Jakie najlepsze baterie AA i AAA 22 Jul 2013, o 00:31

Male - Friend  Posts/Topics499/41  Reputation point 137 
Offline  Profile   
Windows 7 Firefox
energizer ultimate bym polecil czemu akumalatorki odpadaja nie sa drogie?
Reply with quote 


Post Re: Jakie najlepsze baterie AA i AAA 22 Jul 2013, o 02:18

Male - Friend  Posts/Topics2604/346  Reputation point 1585 
Offline  Profile  WWW   
Symbian Opera
ale nie sprawdzają się w pilotach do TV (a to jest dość podobne zadanie, niski pobór mocy), potrafią tracić moc tylko od leżenia, do myszki i klawiatury wole zwykłe baterie, akumulatorków używam do aparatu foto i kiedyś do MP3-ki.
Reply with quote 


Post Re: Jakie najlepsze baterie AA i AAA 22 Jul 2013, o 02:53

Male - Sponsor  Posts/Topics9186/98  Reputation point 6516 
Offline  Profile 
Windows 7 Firefox
masz Logi M185 jak i ja. A w niej po wyczerpaniu standardowej baterii po pół roku wsadziłem jakąś którą miałem pod ręką, najprawdopodobniej bateria która była używana wcześniej w telefonie domowym i śmiga cały czas ;)
Kup po prostu najtańsze alkaliczne w sklepie i będzie dobrze bo i tak pewnie nie odczujesz większej różnicy pomiędzy nimi a jakimiś super mega wypaśnymi Duracelami czy innymi Mega Power :P
Reply with quote 


Post Re: Jakie najlepsze baterie AA i AAA 22 Jul 2013, o 11:26

Male - Friend  Posts/Topics2604/346  Reputation point 1585 
Offline  Profile  WWW   
Symbian Opera
wiesz, kiedyś (z 6 lat temu) kumpel wstawił najtańsze (i jedyne jakie były w spożywczym) alkaliczne (do padów z x-boxa) i wylały się tego samego dnia, do najtańszych nie mam zaufania.

nemo333, mówisz, że M185 nie jest wybredna co do bateri?
Reply with quote 


Post Re: Jakie najlepsze baterie AA i AAA 22 Jul 2013, o 11:42

Male - Friend  Posts/Topics114/9  Reputation point 256 
Offline  Profile 
Symbian Opera
Moim zdaniem najlepsze baterie są firmy Energizer. Nie wylewają się szybko, długo działają przy sprzęcie o dość sporym poborze energii (Degen DE1103).
Jeśli sprzęt nie zużywa szybko baterii to nie polecam baterii Panasonic (tych koloru mniej-więcej złotego). Szybko się wylewają (dosłownie).
Reply with quote 


Post Re: Jakie najlepsze baterie AA i AAA 22 Jul 2013, o 14:25

Male - Friend  Posts/Topics937/52  Reputation point 762 
Offline  Profile 
Windows XP Firefox
wook wrote:
ale nie sprawdzają się w pilotach do TV (a to jest dość podobne zadanie, niski pobór mocy), potrafią tracić moc tylko od leżenia, do myszki i klawiatury wole zwykłe baterie, akumulatorków używam do aparatu foto i kiedyś do MP3-ki.


Trzeba wybrać dobry egzemplarz. Poczytaj sobie o Sanyo Eneloop. One nie padają od samego leżenia.
Reply with quote 


Post Re: Jakie najlepsze baterie AA i AAA 22 Jul 2013, o 19:10

Male - Friend  Posts/Topics499/41  Reputation point 137 
Offline  Profile   
Windows 7 Firefox
albo gp recyko badz panasoniki www.hurt.com.pl tu masz je tanio szukaj nowej generacji sa jak baterie baterie w cisnieniomiezu mi siadly po miechu a panasoniki 2000mah juz pol roku siedza i zegarek swieci i z 3 kresek 2

Top
Reply with quote 

Write comments  Post new topic

Page 1 of 1 [ 8 posts ]
Previous topic | Next topic

Search for

Jump to
 


Users browsing this forum: No registered users and 0 guests