Register Login

Site RulesFAQSearchContact
PortalBlogWikiChat



Ogłoszenie


Forum NokiaHacking.pl obchodzi swoje 15. urodziny! Image






Previous topic | Next topic
Page 2 of 2 [ 24 posts ]
Go to page Previous  1, 2
Print view
Write comments Post new topic


Jest źle z Windows 8. Radzi sobie gorzej niż Vista!

Post Re: Jest źle z Windows 8. Radzi sobie gorzej niż Vista! 5 Jan 2013, o 21:19

Male - Sponsor  Posts/Topics747/142  Reputation point 985 
Offline  Profile  WWW   
Windows XP Firefox
Znam takich którzy zatrzymali się na 2000 i twierdzą że wszystko dalej to syf ... Dlatego powiedzmy szczerze że to wszystko subiektywne opinie, a najpopularniejszym systemem 2012 roku była siódemka
Image

Edit:

Trochę mi screna zepsuło, ale jak powiększycie to widać ;) Sorki :ehh:

Wojtek ;]

Last post
Reply with quote 


Post Re: Jest źle z Windows 8. Radzi sobie gorzej niż Vista! 5 Jan 2013, o 23:21

Male - Sponsor  Posts/Topics2793/816  Reputation point 4150 
Offline  Profile 
Symbian Opera
milenium miałem tydzień czasu.błąd na błędzie dosłownie.chyba bardziej niedorobionego systemu nie widziałem, poza macintosh'em ;)
Reply with quote 


Post Re: Jest źle z Windows 8. Radzi sobie gorzej niż Vista! 5 Jan 2013, o 23:50

Male - Friend  Posts/Topics1303/61  Reputation point 1244 
Offline  Profile   
Windows 8 Chrome
Apropo Maca:
Image
xD
Reply with quote 


Post Re: Jest źle z Windows 8. Radzi sobie gorzej niż Vista! 6 Jan 2013, o 12:20

Male - Sponsor  Posts/Topics747/142  Reputation point 985 
Offline  Profile  WWW   
Windows XP Firefox
bombel201 wrote:
milenium miałem tydzień czasu.błąd na błędzie dosłownie.chyba bardziej niedorobionego systemu nie widziałem, poza macintosh'em ;)



Miałem na myśli 2000 a nie Me. Rzeczywiście Me był kosmicznie nieciekawym systemem... Ale co do macintosh'y się nie zgodzę. My zwykli śmiertelnicy możemy narzekać (przeglądarka chodziła jak ja rano po pobudce, programy typu tam JAlbum czy co ja tam jeszcze odpalałem włączały się długo jak diabli ), ale wytłumaczcie - większość drukarni, grafików pracuje właśnie na Macintosh'ach bo podobno najlepiej grafika idzie :O Dlatego mimo całej mojej niechęci bronie Macintosh'a ...


Wojtek ;]
Reply with quote 


Post Re: Jest źle z Windows 8. Radzi sobie gorzej niż Vista! 26 Jan 2013, o 16:16

Male - Expert  Posts/Topics4427/480  Reputation point 5230 
Offline  Profile 
Windows 7 Firefox
Coraz więcej ludzi porzuca XP na rzecz 7 i pewnie będzie rekord.

Image
Reply with quote 


Post Re: Jest źle z Windows 8. Radzi sobie gorzej niż Vista! 26 Jan 2013, o 16:21

Male - Sponsor  Posts/Topics747/142  Reputation point 985 
Offline  Profile  WWW   
Windows XP Firefox
8 poszła w góre. Prawie 2%...


Wojtek ;]
Reply with quote 


Post Re: Jest źle z Windows 8. Radzi sobie gorzej niż Vista! 14 Feb 2013, o 19:34

Male - Expert  Posts/Topics4427/480  Reputation point 5230 
Offline  Profile 
Windows 8 Firefox
HP olewa Windowsa i stawia na Androida
Reply with quote 


Post Re: Jest źle z Windows 8. Radzi sobie gorzej niż Vista! 14 Feb 2013, o 19:49

Male - Sponsor  Posts/Topics2793/816  Reputation point 4150 
Offline  Profile 
Windows XP Firefox
Quote:
Windows 8 nie okazał się takich hitem, na jaki liczył Microsoft oraz jakiego oczekiwali partnerzy giganta z Redmond. Kolejnym graczem, który przestaje ślepo wierzyć w sukces nowych okienek jest HP. Firma najpierw wykazała chęć wypuszczenia Chromebooka z systemem od Google’a, a teraz kolejny raz decyduje się na mobilną platformę z Mountain View.


Buchacha :lol-above: przeciez to bylo pewne od poczatku, a niektorzy sie zachwycali, ze łindołs bedzie tylko rzadzic na tabletach, ze andro zniknie bez sladu z tabletow, a tu male zdziwionko xD
Reply with quote 


Post Re: Jest źle z Windows 8. Radzi sobie gorzej niż Vista! 14 Feb 2013, o 20:23

Male - Expert  Posts/Topics4427/480  Reputation point 5230 
Offline  Profile 
Windows 8 Firefox
No HP to nie jakiś podrzędny producent, tylko jedna z największych informatycznych firm świata.

Top
Reply with quote 

Write comments  Post new topic
Go to page Previous  1, 2
Page 2 of 2 [ 24 posts ]
Previous topic | Next topic

Search for

Jump to
 


Users browsing this forum: No registered users and 0 guests