Register Login

Site RulesFAQSearchContact
PortalBlogWikiChat





Previous topic | Next topic
Page 2 of 2 [ 28 posts ]
Go to page Previous  1, 2
Print view
Write comments Post new topic


Już w przyszłym miesiącu zobaczymy nowe MeeGo i “nową” Nokię N9!

Post Re: Już w przyszłym miesiącu zobaczymy nowe MeeGo i “nową” Nokię N9! 27 Oct 2012, o 00:01

Male - Expert  Posts/Topics4427/480  Reputation point 5230 
Offline  Profile 
Windows 8 Firefox
jonny wrote:
Póki co, to od 4.1 jest w miarę OK, oczywiście na co najmniej 2 rdzeniach po 1,5GHz. Inaczej to pic na wodę fotomontaż z psuedo ROMami

Galaxy Nexus nie ma takiego procesora, a jednak wszystko działa bardzo płynnie.

Tutaj możesz mieć rację ponieważ nie miałem do czynienia z czystym Goownoidem ;] . Jednak jakieś 90% smartfonów z tym systemem ma nakładki. Jedne lepsze, drugie gorsze, trzecie nie do użytku :bored:

Last post


Post Re: Już w przyszłym miesiącu zobaczymy nowe MeeGo i “nową” Nokię N9! 27 Oct 2012, o 00:25

Male - Friend  Posts/Topics625/62  Reputation point 771 
Offline  Profile   
Windows 7 Chrome
Eh. Wodnik Szuwarek, Znów to samo, ostatnio hejty były na apple i coś jeszcze i był że android nawet, ze przyszłosc i znó goownoid, szajs i wgl. A 4.1.2 jak narazie to tylko nazwa dla portów lub jakies bety. Oficjalny najnowszy 4.1.1 :)


Post Re: Już w przyszłym miesiącu zobaczymy nowe MeeGo i “nową” Nokię N9! 27 Oct 2012, o 00:27

Male - Uploader Mod  Posts/Topics2783/1425  Reputation point 6311 
Offline  Profile  WWW 
Linux Chrome
Nie, przecież nexusy dostały 4.1.2 :P


Post Re: Już w przyszłym miesiącu zobaczymy nowe MeeGo i “nową” Nokię N9! 27 Oct 2012, o 01:06

Male - Expert  Posts/Topics4427/480  Reputation point 5230 
Offline  Profile 
Windows 8 Firefox
Qubi wrote:
Eh. Wodnik Szuwarek, Znów to samo, ostatnio hejty były na apple i coś jeszcze i był że android nawet, ze przyszłosc i znó goownoid, szajs i wgl. A 4.1.2 jak narazie to tylko nazwa dla portów lub jakies bety. Oficjalny najnowszy 4.1.1 :)

Dziecko, czytaj ze zrozumieniem zanim cokolwiek napiszesz. Jeśli tego nie potrafisz to się po prostu nie wypowiadaj i nie kompromituj. Teraz odpowiedz mi na jedno proste pytanie. Czy w dzisiejszych czasach te wszystkie nastolatki są tak głupie i mają wyżarty mózg przez internet?

[ Dodano: 27 paź 2012, o 01:05 ]
jonny wrote:
Nie, przecież nexusy dostały 4.1.2 :P

Dokładnie, a niedługo będzie 4.2.0 :P


Post Re: Już w przyszłym miesiącu zobaczymy nowe MeeGo i “nową” Nokię N9! 27 Oct 2012, o 15:59

Male - Friend  Posts/Topics625/62  Reputation point 771 
Offline  Profile   
Windows 7 Chrome
Dziecko, czytaj ze zrozumieniem zanim cokolwiek napiszesz. Jeśli tego nie potrafisz to się po prostu nie wypowiadaj i nie kompromituj. Teraz odpowiedz mi na jedno proste pytanie. Czy w dzisiejszych czasach te wszystkie nastolatki są tak głupie i mają wyżarty mózg przez internet?

Dziecko to masz w przedszkolu, to raz a dwa Nie rozumiem zupełnie Twojej wypowiedzi. Oceniasz i krytykujesz mnie a sam jesteś nie powiem kim. Wielki hejter na wszystkie systemy, zmieniasz telefony i systemy jak rękawiczki i hejtujesz te które słabną lub rosną w siłe, jak Android. Doczekać się nie mogę kiedy będziesz hejtować BB :clap: A I co do androida, mogłem się pomylić, jednak oficjalnie najnowszym jest 4.1.1 a 4.1.2 na nexusie to tylko delikatna poprawka dla 4.1.1.


Post Re: Już w przyszłym miesiącu zobaczymy nowe MeeGo i “nową” Nokię N9! 27 Oct 2012, o 16:08

Male - Uploader Mod  Posts/Topics2783/1425  Reputation point 6311 
Offline  Profile  WWW 
Linux Chrome
Qubi wrote:
mogłem się pomylić, jednak oficjalnie najnowszym jest 4.1.1 a 4.1.2 na nexusie to tylko delikatna poprawka dla 4.1.1.

Przestań mieszać. :) Zmiany kosmetyczne, nawiasem mówiąc odpowiednie do skromnej zmiany numeru wersji, ale nexusy dostały 4.1.2 i to właśnie jest oficjalna najnowsza wersja. AOSP tylko potwierdza najnowszą wersję.


Post Re: Już w przyszłym miesiącu zobaczymy nowe MeeGo i “nową” Nokię N9! 27 Oct 2012, o 16:17

Male - Friend  Posts/Topics625/62  Reputation point 771 
Offline  Profile   
Windows 7 Chrome
A to tego nie wiedziałem, jednak te zmiany kosmetyczne od czasów ics mało różnic mają. Ale z tym zwracam honor, bo nie wgłebiałem sie w temat 4.1.2


Post Re: Już w przyszłym miesiącu zobaczymy nowe MeeGo i “nową” Nokię N9! 27 Oct 2012, o 20:36

Male - Expert  Posts/Topics4427/480  Reputation point 5230 
Offline  Profile 
Windows 8 Firefox
Qubi wrote:
Dziecko, czytaj ze zrozumieniem zanim cokolwiek napiszesz. Jeśli tego nie potrafisz to się po prostu nie wypowiadaj i nie kompromituj. Teraz odpowiedz mi na jedno proste pytanie. Czy w dzisiejszych czasach te wszystkie nastolatki są tak głupie i mają wyżarty mózg przez internet?

Dziecko to masz w przedszkolu, to raz a dwa Nie rozumiem zupełnie Twojej wypowiedzi. Oceniasz i krytykujesz mnie a sam jesteś nie powiem kim. Wielki hejter na wszystkie systemy, zmieniasz telefony i systemy jak rękawiczki i hejtujesz te które słabną lub rosną w siłe, jak Android. Doczekać się nie mogę kiedy będziesz hejtować BB :clap: A I co do androida, mogłem się pomylić, jednak oficjalnie najnowszym jest 4.1.1 a 4.1.2 na nexusie to tylko delikatna poprawka dla 4.1.1.

W przeciwieństwie do ciebie testuję różne systemy i różne ich wersje. Potem oceniam. Negatywne oceny nie pasują fanbojom Androida, bo nie znoszą jak się o nim źle pisze i nigdy się z tym nie pogodzą. Do nich właśnie ty się zaliczasz. To już fanboje Apple potrafią przyjąć do wiadomości negatywne oceny swojego systemu.


Post Re: Już w przyszłym miesiącu zobaczymy nowe MeeGo i “nową” Nokię N9! 28 Oct 2012, o 16:47

Male - Friend  Posts/Topics625/62  Reputation point 771 
Offline  Profile   
Windows 7 Chrome
Oceniasz... HAHAHAHAHA, padłem. Zachwycasz się, potem gdy słabnie popularnosc lub juz nudny, zmieniasz i hejtujesz go. No prosze Cie... HAHA.
Image
A co do tego. Nie wiem dlaczego mam liczyć,nie obraziłem Cie. Chyba ze prawdziwe zdanie o Tobie i Twoich hejtach Cie boli to trudno, nie mój problem. A i tylko słowo gimbus znasz? Prawda boli nie? Śmieszny jesteś jak i Twoje hejty. :rotfl: A i nie jestem fanboyem androida.


Post Re: Już w przyszłym miesiącu zobaczymy nowe MeeGo i “nową” Nokię N9! 28 Oct 2012, o 16:50

Male - Administrator  Posts/Topics12082/1215  Reputation point 17485 
Offline  Profile  WWW   
Windows 7 Firefox
A ja wolę Zozole. :)


Post Re: Już w przyszłym miesiącu zobaczymy nowe MeeGo i “nową” Nokię N9! 28 Oct 2012, o 17:08

Male - Expert  Posts/Topics4427/480  Reputation point 5230 
Offline  Profile 
Windows 8 Firefox
Qubi, wracaj do odrabiania lekcji. Widać jesteś jeszcze za tępy żeby cokolwiek rozumieć.

[ Komentarz dodany przez: pawelooss: 28 października 2012, o 16:10 ]
Znów rozognianie jakichś wymyślonych z du** konfliktów? Nie przyzwalam.
Last edited by Wodnik Szuwarek on 28 Oct 2012, o 17:16, edited 1 time in total.


Post Re: Już w przyszłym miesiącu zobaczymy nowe MeeGo i “nową” Nokię N9! 28 Oct 2012, o 17:22

Male - Friend  Posts/Topics1517/98  Reputation point 733 
Offline  Profile 
Windows XP Firefox
Koniec kłótni i tyle. Każdy woli co innego i hejtować będzie co innego. To ja teraz mogę powiedzieć że jesteście śmieszni kłócąc się o coś na co każdy ma inne zdanie i temat. Każdy widzi świat i rzeczy inaczej. Koniec kłótni w temacie bo znów się forum rozbryka i bany będą. Nowi na forum przyjdą a tu same kłótnie i hejty. Takie sprawy załatwiamy na pw... I nie bawię się w moda tylko proszę o spokój ; (


Post Re: Już w przyszłym miesiącu zobaczymy nowe MeeGo i “nową” Nokię N9! 29 Oct 2012, o 16:02

Male - Sponsor  Posts/Topics4081/125  Reputation point 3661 
Offline  Profile  WWW   
Windows 7 Chrome
Jestem trzystronny, ewentualnie pięcio.
Zamykam.

Top

Write comments  Post new topic
Go to page Previous  1, 2
Page 2 of 2 [ 28 posts ]
Previous topic | Next topic

Search for

Jump to
 


Users browsing this forum: No registered users and 13 guests