Register Login

Site RulesFAQSearchContact
PortalBlogWikiChat





Previous topic | Next topic
Page 1 of 1 [ 1 post ]
Print view
Write comments Post new topic


KIANO SlimNote 15.6 - Nie Uruchamia Systemu WINDOWS

Post KIANO SlimNote 15.6 - Nie Uruchamia Systemu WINDOWS 16 Dec 2020, o 23:03

Male - Friend  Posts/Topics1136/115  Reputation point 888 
Offline  Profile   
Linux Chrome
Witam

Mam nie mały problem z Laptopem KIANO SlimNote 15.6, w którym po nieudanej próbie wgrywania Systemu WINDOWS 7 oraz po grzebaniu w BIOS'ie (Nie wiem co zostało przestawione).
Nagrałem kilka filmów,na których widać jak laptop świruje (Na końcu dodałem linki do tych filmów).
W laptopie nie można wejść do BIOS'a, ponieważ na przyciskanie klawiszy : ESC, DEL, DELETE, czy innych którymi wchodzi się do BIOS'u nie reaguje.
Próbowałem podpinać pod USB do niego klawiaturę ale też nic to nie dało.
Pendrive'a z Systemem WINDOWS 10 (x86 bit) lub WINDOWS 10 (x64 bit) też nie czyta.
Nie kiedy jak jest podpięty pod ładowarkę to udaje się i zareaguje na wciśnięcie jednocześnie,któreś z dwóch kombinacji klawiszy :

" Power + Minus + Plus " LUB " Power + Minus " (Nie pamiętam,której dokładnie).

Po wciśnięciu powyższej kombinacji klawiszy na ekranie pojawia się zdjęcie z duża ikoną baterii,która jest podpięta do ładowania (Poniżej daję Fotkę).
Jak wciśniemy Klawisz MINUS " -" właśnie w momencie pokazania się tego zdjęcia z dużą ikoną baterii,która jest podpięta do ładowania to na ekranie mrugnie tylko jakaś czarna ramka i ekran robi się czarny.

Image



Filmy,o których pisałem na początku :


1) KIANO SlimNote 15.6 - Z Odłączoną Ładowarką Po Logu KIANO Gaśnie Odrazu Obraz :





2) KIANO SlimNote 15.6 - Z Podpiętą Ładowarką Obraz Się Ściemnia :





3) KIANO SlimNote 15.6 - Z Odłączoną Ładowarką Po Logu KIANO Uruchamia Automatyczną Naprawę Systemu WINDOWS :




Pozdrawiam Serdecznie

Krzychu_Polowin
Reply with quote 

Write comments  Post new topic

Page 1 of 1 [ 1 post ]
Previous topic | Next topic

Search for

Jump to
 


Users browsing this forum: No registered users and 0 guests