Register Login

Site RulesFAQSearchContact
PortalBlogWikiChat





Previous topic | Next topic
Page 4 of 5 [ 68 posts ]
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
Print view
Write comments Post new topic


KNP, czyli Nowa Prawica – Janusza Korwin-Mikke (dawniej UPR–WiP).

Post Re: KNP, czyli Nowa Prawica – Janusza Korwin-Mikke (dawniej UPR–WiP). 13 Sep 2012, o 19:46

Male - 20%  Posts/Topics32/3  Reputation point -1 
Offline  Profile 
Windows 7 Firefox
Ryan wrote:
,skarpetach i sandałach


Czyli po polsku. Jest patriotą.

Last post
Reply with quote 


Post Re: KNP, czyli Nowa Prawica – Janusza Korwin-Mikke (dawniej UPR–WiP). 13 Sep 2012, o 20:25

Male - Friend  Posts/Topics1259/61  Reputation point 2512 
Offline  Profile 
Windows 7 Firefox
Pozwolę sobie przemilczeć ze względu na "wolność słowa" obowiązującą w naszym kraju. ;]
Reply with quote 


Post Re: KNP, czyli Nowa Prawica – Janusza Korwin-Mikke (dawniej UPR–WiP). 14 Sep 2012, o 12:29

Male - Junior Admin  Posts/Topics4621/121  Reputation point 6384 
Offline  Profile  WWW   
Windows 8 Chrome
Ryan wrote:
W dziwacznym ubiorze,skarpetach i sandałach fajne mi to godne reprezentowanie na arenie międzynarodowej.


Wodnik kiedyś mi powiedział: Nie szata zdobi człowieka tylko człowiek szatę.
Reply with quote 


Post Re: KNP, czyli Nowa Prawica – Janusza Korwin-Mikke (dawniej UPR–WiP). 18 Sep 2012, o 22:50

Male - Administrator  Posts/Topics12081/1215  Reputation point 17483 
Offline  Profile  WWW   
Windows 7 Firefox
OK. Na chwilę obecną chyba przestaję sympatyzować z KNP, tak jak wcześniej z Ruchem Palikota, bo to nie ma sensu. :)

Umiarkowani wyborcy ocenili ostatni wyskok Korwina raczej jednoznacznie negatywnie - w najnowszym sondażu ulicznym poparcie Nowej Prawicy skurczyło się z ponad 3% do niezmiennych, betonowych 2% - i już raczej nic więcej nigdy nie ugra.


No i w końcu to, na co osobiście czekałem. Sytuacja korwinistów. Po przeczytaniu wiadomego wywodu JKM-a z raczej wadliwą argumentacją już przeczuwałem, że wykopał sobie polityczny grób. Nawet Ziobro nie musiał mu pożyczać gwoździa, bo sam wszystko pięknie powtórzył u Lisa. ;)
Kwintesencja korwinizmu - inwalidzi, faszyzm oraz Hitler razy 100 - same negatywne stereotypowe skojarzenia nagromadzone przez całą jego działalność. Przez chwilę przemknęła mi myśl, że może jednak w tym szaleństwie jest metoda i faktycznie przez te 40 minut w szczycie oglądalności przebije się do świadomości tych ludzi, którzy mają być może zbliżone poglądy, a jeszcze o nim nie słyszeli. Również cała sytuacja, czyli 3 gości + prowadzący + publiczność VS. jeden Korwin mogła obrócić się na jego korzyść, jeśli niektórzy podświadomie wzięliby go w obronę jako osaczonego przez wszystkich.

Lepszej sposobności do bycia kontrowersyjnym już być nie mogło - zagrał va banque! Jak nie teraz, to kiedy? I jak choć raz nie przebije tych 5%, to wypad. No, to niech ostatecznie wszystko będzie jasne - pała i won z polityki, panie JKM. :D


Jakby tego było mało, wracają (z czasów bratobójczych walk w UPR) akcje ze skandalami i niejasnymi finansami partii.

Andrzej Bakun, były skarbnik KNP pisze w liście otwartym do JKM:
W partii dzieje się źle…



Natomiast poparcie PJN podskoczyło o połowę, co pozwoliło im 1. raz poprawić ich wyborczy wynik i wyprzedzić KNP! :)
Reply with quote 


Post Re: KNP, czyli Nowa Prawica – Janusza Korwin-Mikke (dawniej UPR–WiP). 18 Sep 2012, o 23:18

Male - Moderator  Posts/Topics2689/124  Reputation point 4964 
Offline  Profile 
Windows 7 Chrome
Zawsze mówiłem, że ten koleś to idiota :) Facet siedzi w tym politycznym szambie kupe czasu, zupełnie nic nie osiągając. Jedyne co mu wychodzi to kompromitowanie się swoimi jakże błyskotliwymi wypowiedziami.
Może i Polacy to głupi i naiwny naród, ale nie na tyle żeby pomóc temu typowi w karierze politycznej.
Reply with quote 


Post Re: KNP, czyli Nowa Prawica – Janusza Korwin-Mikke (dawniej UPR–WiP). 18 Sep 2012, o 23:32

Male - Administrator  Posts/Topics12081/1215  Reputation point 17483 
Offline  Profile  WWW   
Windows 7 Firefox
davvid wrote:
Zawsze mówiłem, że ten koleś to idiota :)

Coś Ty. :D Inteligent jak pieron. :D Ale serio teraz mówię. Przez tyle czasu utrzymać niezmienne 2% - bezcenne. ;)

davvid wrote:
Jedyne co mu wychodzi to kompromitowanie się swoimi jakże błyskotliwymi wypowiedziami.

Używa prostackiego języka do wyjaśniania skomplikowanych wywodów logicznych i wyteoretyzowanych konstruktów, zamiast używać logicznego języka do rozwiązywania realnych problemów i prostych spraw.

Nie zamierzam go specjalnie hejtować, bo i nigdy nie byłem nim specjalnie zafascynowany. Jakoś tak innymi drogami, szybciej, na skróty, politycznie dojrzałem. Jeszcze przed studiami, zanim się w jakieś ulotki wpakowałem czy coś. ;)

[ Dodano: 18 wrz 2012, o 23:32 ]
Hehe, jak to się zmienia. Wrzucam moje pierwsze stereotypowe posty, zanim w ogóle poznałem poglądy tego człowieka. ;)
pawelooss wrote:
JKM? Aż 6 głosów na tego ekscentryka? Że powiedział "legalizacja" i all happy? Wielkie OMG. Rozumiem, że można robić sobie jaja w różnych dyskusjach, ale wybory i przedstawianie preferencji politycznych to chyba jakaś poważniejsza sprawa.
IuDeX wrote:
A czemu nie? ;]
Ds80 wrote:
JKM mi nie przypadł do gustu, a szczególnie jego wypowiedź na temat kobiet, że mają nie pracować i siedzieć w domu, jako sprzątaczki, kucharki, niańki etc. No dajcie spokój mamy 21 wiek, a nie sarmacką Polskę :)
pawelooss wrote:
IuDeX, m.in. dlatego, jak powiedział Ds80.
Poza tym choćby nawet wizerunkowo to na prezydenta, przepraszam, ale chyba nie pasuje.
Reply with quote 


Post Re: KNP, czyli Nowa Prawica – Janusza Korwin-Mikke (dawniej UPR–WiP). 28 Oct 2012, o 14:30

Male - Administrator  Posts/Topics12081/1215  Reputation point 17483 
Offline  Profile  WWW   
Windows 7 Firefox
Image

Kolejne rozsądne osoby ewakuują się z partii... :]


Tym razem wiceprezes Olaf Wojak wraz z grupą działaczy włączających się swego czasu gorąco w cały Ruch Anty-ACTA.
Jego możecie akurat bardziej kojarzyć, bo to ten gościu, który przyszedł na debatę z Tuskiem, w sandałach bez skarpet...
A wraz za nim m.in. spora część oddziału stołecznego, skarbnicy, rzecznik prasowy oraz młodzieżówka (Stowarz. Liberalni).

Oczekiwane przeprosiny. || http://www.youtube.com/watch?v=WnRl28sSEus

A sam Korwin skończył wczoraj równe 70 lat. Jedno życzenie: idź chłopie w końcu na emeryturę i zostaw to wszystko! ;D
Reply with quote 


Post Re: KNP, czyli Nowa Prawica – Janusza Korwin-Mikke (dawniej UPR–WiP). 10 Mar 2014, o 18:00

Male - Administrator  Posts/Topics12081/1215  Reputation point 17483 
Offline  Profile  WWW   
Windows 7 Firefox
Republikanie z Nową Prawicą. Korwin-Mikke i Wipler oficjalnie razem.

Image


Przemysław Wipler wrote:
Janusz Korwin-Mikke jak każdy ma wady, ale ma też fundamentalną zaletę: nikt nie uwierzy, że on mógłby zagłosować za podniesieniem podatków, wprowadzeniem nowych czy zwiększeniem liczby urzędników. Ta jego żelazna konsekwencja właśnie teraz może przynieść premię, bo został sam na placu boju o wolność gospodarczą.

HA HA HA. ;)


Image
KaNaPa wyskoczyła z 2%? No nie wierzę. :P
Reply with quote 


Post Re: KNP, czyli Nowa Prawica – Janusza Korwin-Mikke (dawniej UPR–WiP). 10 Mar 2014, o 21:39

Male - 60%  Posts/Topics243/23  Reputation point 125 
Offline  Profile 
Windows 7 Opera
Tu mi się wydaje że na tym wykresie jest więcej kwiatków. SLD nad PSL i Nową Prawicą ma 2%, a wygląda to na 4% co najmniej. 1% różnicy między PiS i PO też się wydaje duży prze porównaniu PSL i Nowej Prawicy z Ruchem Palikota.

Bo obecnie się wybiera mniejsze zło, żeby ci drudzy nie wygrali stąd tak wielkie słupki ;)

[ Komentarz dodany przez: pawelooss: 10 marca 2014, o 21:04 ]
Kto tak wybiera, ten wybiera. xD
Reply with quote 


Post Re: KNP, czyli Nowa Prawica – Janusza Korwin-Mikke (dawniej UPR–WiP). 27 May 2014, o 21:15

Male - Administrator  Posts/Topics12081/1215  Reputation point 17483 
Offline  Profile  WWW   
Windows 7 Firefox
No i jednak spośród wszystkich wolnościowych ugrupowań, przebiło się najbardziej wyraziste. Media już dostają bólu du**. :P

Partia Korwina w PE. "Zabrać młodym dowód"; "Nie mają wyobraźni".

Dlaczego "gimboprawica" głosowała na JKM? "Dziecięca choroba".


Image


Są jednak i wyjątki, np. w Polsacie.

Image
Reply with quote 


Post Re: KNP, czyli Nowa Prawica – Janusza Korwin-Mikke (dawniej UPR–WiP). 27 May 2014, o 22:08

Male - User  Posts/Topics4/0  Reputation point 0 
Offline  Profile 
Windows 8.1 Firefox
Nie lubię Gozdyry, ale tu ma sporo racji. Nie można ograniczać JKM jedynie do wybranego przez młodych, tylko według sondaży spory udział w jego sukcesie mieli ludzie którzy osiągnęli szeroko pojęty sukces - posiadający firmę, wysoko wykształcein. To jest kapitał ludzki o który każdy powinien zabiegać
Reply with quote 


Post Re: KNP, czyli Nowa Prawica – Janusza Korwin-Mikke (dawniej UPR–WiP). 1 Jun 2014, o 01:01

Male - Administrator  Posts/Topics12081/1215  Reputation point 17483 
Offline  Profile  WWW   
Windows 7 Firefox
Image

He He He :crazy-lol:
Reply with quote 


Post Re: KNP, czyli Nowa Prawica – Janusza Korwin-Mikke (dawniej UPR–WiP). 1 Jun 2014, o 07:52

Male - 90%  Posts/Topics401/39  Reputation point 863 
Offline  Profile 
Windows 7 Chrome

1:55 :E
Reply with quote 


Post Re: KNP, czyli Nowa Prawica – Janusza Korwin-Mikke (dawniej UPR–WiP). 2 Jun 2014, o 21:17

Male - User  Posts/Topics4/0  Reputation point 0 
Offline  Profile 
Windows 8.1 Firefox
O fuck. Ta mina Korwina rozbraja :D
Swoją drogą to jest chyba pierwszy wywiad od dawna, gdzie to nie JKM, a jego "oponent" w tym przypadku Kwiatkowski był bardziej chamski. Jakiś sukces
Reply with quote 


Post Re: KNP, czyli Nowa Prawica – Janusza Korwin-Mikke (dawniej UPR–WiP). 2 Jun 2014, o 22:16

Male - Friend  Posts/Topics672/35  Reputation point 546 
Offline  Profile   
Windows 8.1 Chrome
ku*wa mać kwiatkowski teraz taki wyszczekany a jak dostał proste pytania na debacie to słowa nie potrafił wydusić.......ehhhh te lewaki..

Top
Reply with quote 

Write comments  Post new topic
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
Page 4 of 5 [ 68 posts ]
Previous topic | Next topic

Search for

Jump to
 


Users browsing this forum: No registered users and 0 guests