Register Login

Site RulesFAQSearchContact
PortalBlogWikiChat





Previous topic | Next topic
Page 2 of 4 [ 50 posts ]
Go to page Previous  1, 2, 3, 4  Next
Print view
Write comments Post new topic


Kolekcjonerstwo

Post Re: Kolekcjonerstwo 22 Nov 2009, o 01:26

Male - Sponsor  Posts/Topics1524/67  Reputation point 3323 
Offline  Profile 
Java Opera
Ja kiedyś znaczki zbierałem, niestety nie wiem gdzie się zapodziały. Teraz to raczej tylko magazyny. Kiedyś CKM (chciałby ktoś kupić?:) pytam poważnie, bo zalega mi w szafie), teraz Playboy, reggae'owy Free Colours i magazyn Hip Hopowy (polecam, naprawdę dużo ciekawych rzeczy do czytania, dużo wywiadów).
O, i jeszcze koszulki może:) nawet nie mówię o takich kupowanych w sklepach i może nie o takim sensu stricte zbieraniu, ale mam parę koszulek z różnych okazji - z akcji Polska Biega, z turnieju plażówki w Bytomiu, z turnieju siaty, który sam zorganizowałem, koszulkę mojej drużyny w piłkę, koszulkę drużynową z siaty, koszulkę z gry miejskiej w Bytomiu i Zabrzu. Może dużo ich nie mam, ale fajna sprawa:)

Last post
Reply with quote 


Post Re: Kolekcjonerstwo 22 Nov 2009, o 14:33

Male - HydePark Mod  Posts/Topics3755/345  Reputation point 4123 
Offline  Profile   
Windows Vista Firefox
michero, Na pwno nie będę zainteresowany CKM :P Jestem niepełnoletni xD Chyba dużo grasz w siatkówkę, nie ? To pewnie kiedy indziej znajdziemy wspólny temat :P

Pozdro
Reply with quote 


Post Re: Kolekcjonerstwo 2 Dec 2009, o 20:59

Male - Moderator  Posts/Topics4661/415  Reputation point 3242 
Offline  Profile   
Windows XP Firefox
A teraz to kulki zbieram przeróżne czy to szklane czy kauczuki.
Reply with quote 


Post Re: Kolekcjonerstwo 1 Mar 2010, o 09:37

Male - 50%  Posts/Topics197/29  Reputation point 239 
Offline  Profile 
Windows XP Chrome
Zacząłem zbierać znaczki mam ponad 1000 (po dziadku, prababci, cioci), z różnych krajów. Od dawna zbieram już monety różnej klasy. Od 2 złotówek Nordic Gold po monety z czystego złota ze Skarbnic Polskiej. Kiedyś kapsle, ale oddałem je na złom ;) .
Reply with quote 


Post Re: Kolekcjonerstwo 23 Jun 2010, o 19:44

Male - Sponsor  Posts/Topics643/227  Reputation point 817 
Offline  Profile 
Windows XP Firefox
Hmm, nie wiem czy to takie konkretne kolekcjonerstwo .. :D można powiedzieć, że całkiem niedawno zacząłem zbierać oryginalne gry, a dokładniej raczej jakieś klasyki. Zbieram, żeby mieć swoją kolekcję klasyki, a głównie gram w stare gry :P Nie mam tego dużo bo zacząłem całkiem niedawno, czego bardzo żałuję bo bardzo zależy mi na nowych płytach, nie używanych. A dajmy na to, jeśli chciałbym kupić Sagę Heroes of Might and Magic 1-3, to nigdzie nówki po sklepach już nie ma.. a wiem, że była w starej kolekcji klasyki w białych pudełkach. Znalazłem, gdzieś dostępną w sklepie internetowym, tyle że z przesyłką wyszłoby gdzieś z 50zł :P a ja na razie studiuję i do pracy jakoś się na razie nie rwę.

Tak już jakoś mam, że lubię mieć takie gry :D Takie najcenniejsze z tego co na razie mam:
- Diablo 2 + Dodatek (Platynowa Kolekcja)
- Legendy RPG (Platynowa Kolekcja, Baldur's Gate 1+2 z dodatkami, Icewind Dale 1+2 z dodatkami, Planescape Torment, Lionheart: Legacy of the Crusader)

Z innych:
- Settlers 1-4
- Heroes of Might and Magic 4 (Złota Edycja)
- Majesty (jedynka z dodatkiem - chyba moja ulubiona gra :D - dwójkę kupię dopiero jak będzie z dodatkami w jakiejś złotej kolekcji czy coś :D)
- Tropico 1+2
- Sacred 1
- Earth Universe
Oczywiście mam też Mafię :D

No i kilka innych, oczywiście miałbym już dawno dużo większy zbiór, ale niestety kasa ogranicza.. zawsze się znajdzie coś co przeszkodzi nowemu zakupowi, a to ktoś ma urodziny, a to coś tam innego i stoję w miejscu.

Kiedyś zbierałem CD-Action, miałem tego sporo.. nawet nie wiem co się z tym stało. Płyty mam, ale co z gazetami.. :hmm:
Reply with quote 


Post Re: Kolekcjonerstwo 24 Jun 2010, o 14:31

Male - Sponsor  Posts/Topics304/65  Reputation point 419 
Offline  Profile   
Windows XP Firefox
A ja zbieram STARE monety i nie tylko.

Stare monety zacząłem zbierać od około 2002 roku i mam ich teraz coś koło 5 tysięcy wiem, że to wydaje się niemożliwe ale sam siebie zadziwiam :D Dostaje je od kumpli, różnych osób i tak się je uzbierało, wiadomo kilka się powtarza, ale nie wszystkie :D I to praktycznie nie są stare monety z Polski ale również z Czech, Słowacji, Belgi itp.

Przeliczać nie będę bo mi się nie chce. :D
Reply with quote 


Post Re: Kolekcjonerstwo 24 Jun 2010, o 16:08

Male - Friend  Posts/Topics622/66  Reputation point 326 
Offline  Profile  WWW 
Windows XP Firefox
BlackJaku nie chcesz może trochę tych starych monet? ;) Bo u mnie dosyć tego zalega

Ja kolekcjonuję polskie rap płyty ;D znaczy zaczynam ;p Kupuję najlepsze albumy, które mi się podobają
Reply with quote 


Post Re: Kolekcjonerstwo 24 Jun 2010, o 16:09

Male - Friend  Posts/Topics1419/120  Reputation point 1886 
Offline  Profile   
Windows XP Firefox
I ja mam trochę monet :) Około 50 takich starych.
Reply with quote 


Post Re: Kolekcjonerstwo 24 Jun 2010, o 16:18

Male - Friend  Posts/Topics1136/115  Reputation point 888 
Offline  Profile   
Windows 7 Firefox
Ja zbieram Monety ale dwu złotówki takie dla kolekcjonerów mam już około 139 szt. i zbieram także stare
i trochę nowsze telefony komórkowe mam na razie same panasoniki ale nadal powiększam swoją kolekcję
Reply with quote 


Post Re: Kolekcjonerstwo 24 Jun 2010, o 20:22

Male - Sponsor  Posts/Topics304/65  Reputation point 419 
Offline  Profile   
Windows XP Firefox
walkmanowiec narazie nie :D

Może później, iż narazie się zastanawiam czy z monetami przypadkiem nie skończę. Się troszku pochwalę, że kolekcjonuje również puste naboje :D :D, mam ich kilka ale wprawdzie niedawno zacząłem więc ilością się nie pochwale.
Reply with quote 


Post Re: Kolekcjonerstwo 14 Jul 2010, o 21:05

Male - 30%  Posts/Topics53/3  Reputation point -127 
Offline  Profile 
Windows XP Internet Explorer 8
ja zbieram części do telefonów komórkowych i całe uszkodzone telefony =D
Reply with quote 


Post Re: Kolekcjonerstwo 19 Aug 2010, o 16:41

Male - User  Posts/Topics8/0  Reputation point 0 
Offline  Profile   
Windows XP Internet Explorer 8
A ja kolekcjonuje Nokie wszystkich mam narazie pięć i dwie atrapy wciąż powiększa się a to allegro albo znajomi zawsze coś :D
Reply with quote 


Post Re: Kolekcjonerstwo 19 Aug 2010, o 19:21

Male - 50%  Posts/Topics162/34  Reputation point 4 
Offline  Profile  WWW   
Windows XP Firefox
JA zbieram z kolegą zresztą sami zobaczcie http://www.rallycollection.npx.pl
Reply with quote 


Post Re: Kolekcjonerstwo 25 Nov 2010, o 22:31

Male - User  Posts/Topics8/0  Reputation point 0 
Offline  Profile   
Windows XP Internet Explorer 8
No i temat stanął
Reply with quote 


Post Re: Kolekcjonerstwo 27 Nov 2010, o 15:51

Male - Friend  Posts/Topics849/276  Reputation point 339 
Offline  Profile 
Windows XP Firefox
Ja zbieram znaczki :) 5 klaserow mam sztuk nie wiem ile nie liczylem ale sporo ich jest a wartosci ich nie znam :)

Top
Reply with quote 

Write comments  Post new topic
Go to page Previous  1, 2, 3, 4  Next
Page 2 of 4 [ 50 posts ]
Previous topic | Next topic

Search for

Jump to
 


Users browsing this forum: No registered users and 0 guests