Komputer klasy PC + Monitor LCD

Ogłoszenia sprzedaży.

Post by Norek » 19 Oct 2011, o 23:46

Witam.
Tak naprawdę to niechcem go sprzedawać,ale niestety muszę (Prawojazdy...).
Bez owijania przejdę do sedna sprawy;

CENA to 700Zł
W skład tej ceny wchodzi Monitor LG FLATRON L1715S (monitor można traktować jako gratis,ponieważ są na matrycy widoczne ślady poprzedniego właściciela,a a dosłowniej jego kota,w postaci 3 3centymetrowych rys w centralnym punkcie ekranu,co widać przy jaśniejszych tłach,choć szczeże mówiąc mi wogóle nie przeszkadzały przez prawie rok) i PC o następującej specyfikacji:
GPU GIGABYTE GeForce 9600GT 512MB (Z zamontowanym większym,bardzo wydajnym chłodzeniem aktywnym)
CPU Pentium D805 2x2,66 (jeśli chodzi o OC pentiumów D to jest w tym bardzo dobry)
HDD SATA 160GB Samsung (modelu chyba nie muszę podawać :D)
RAM 2GB DDR2 800 Kingston + 1GB 667 Także Kingston
MoBo ASRock 775Twins
Zasilacz Chieftec 500Watt
Z tych najważniejszych rzeczy to tyle.Karta sieciowa,dźwięk oczywiście zintergrowane z płytą główną,Napęd DVD z nagrywarką marki LG podłączony pod ATA.czytnik kart 7in1 oczywiście też jest.
Stan obudowy oceniam -4 na 6,a to głównie za drobne zarysowania na obudowie jak i "ślady" po poprzednich właścicielach w miejscu gdzie kiedyś był przedni panel USB i słuchawek/mikrofonu (teraz to wygląda dość nieschludnie,ale to jest z boku obudowy,jak ktoś przysunie komputer do ściany to nie widać,bo jest to prawy bok :D).

Komputer jest w ciągłym użytku,sprawuję się świetnie,pomimo upływu lat zdołał odpalić Mafię II (Powiem że byłem pozytywnie zaskoczony z płynności gry,jak i samej grafiki,która była na poziomie Medium),GTA 4 (no tu bez ściemniania,troszku walki było,ale dało się całe przejść?dało),Left 4 Dead 2 czy Team Fortress 2-miodzio lata.

Naprawdę szkoda mi go sprzedawać,bo sam wkład w części które w nim teraz są i idą do żyda (Zasilacz,GPU,RAM,czytnik kart,) nie zwróci mi się po sprzedaży komputera za taką śmieszną cenę.

Jeżeli jest ktoś naprawdę zainteresowany, to prosiłbym najlepiej o kontakt telefoniczny,choć i na PW odpiszę.
Tel. 669055915
Możliwość odbioru własnego w okolicach Nowogardu lub wystawienia na Allegro
Norek Male
30%

User avatar
 
Offline
 
Telefon: 6720c
Operator: Plus
Age: 31
Location: Nowogard-Zachodniopomorskie

Joined: 26 Jan 2010
Online: 3d 7h 51m 23s
Posts: 92Topics: 17
Reputation point: 7
    Windows 7 Firefox

Post by adam111 » 27 kwi 2009, o 00:00

BoTs RoX! :D
adam111 Mężczyzna
Oddajcie mi cześć!
50%

Avatar użytkownika
 
Online
 
Telefon: Nokia 3110c
Soft: v. 05.50
Operator: -----

Joined: 30 mar 2009
Online:
Posts:   •  Topics: 
    Ubuntu  Firefox

Return to Sprzedam

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 0 guests