Register Login

Site RulesFAQSearchContact
PortalBlogWikiChat





Previous topic | Next topic
Page 1 of 2 [ 25 posts ]
Go to page 1, 2  Next
Print view
Write comments Post new topic


[Uwaga] Księga Skarg i Zażaleń.

Post [Uwaga] Księga Skarg i Zażaleń. 21 Mar 2010, o 21:57

Male - Sponsor  Posts/Topics1351/95  Reputation point 1711 
Offline  Profile 
Windows 7 Firefox
Witam, jako, że coraz więcej użytkowników ma żal do moderatorów o ich złą pracę, niesłuszne warny oraz podobne sprawy, został stworzony ten wątek. Proszę opisywać w nich swoje skargi do administracji a także userów. Śmiało, nie krępujcie się :). Apeluję także o niewypowiadanie się przez osoby postronne, aby zachować ład i porządek, chyba, że ktoś jest świadkiem danej sytuacji lub jego dotyczy takowa.

Pozdrawiam.

[ Komentarz dodany przez: pawelooss: 21 marca 2010, o 21:06 ]
Dodam tylko, że na ten sam pomysł wpadłem dziś rano, ale w końcu z niego zrezygnowałem z uwagi na obawę eskalacji sporów. Skoro jednak już taki temat powstał, to uprasza się wszystkich, którzy się w nim wypowiadają, o zachowanie dużej kultury dyskusji. Wszelkie oznaki wszczynania kłótni będą tu "premiowane" podwójnie. :] Enjoy. ;]

Last post


Post [Uwaga] Re: Skargi i zażalenia. 21 Mar 2010, o 21:59

Male - Friend  Posts/Topics631/42  Reputation point 430 
Offline  Profile 
Windows 7 Firefox
Ja tylko miałem malutki problemik z odjęciem niesłusznych punktów ujemnych bo poczułem się jak w polskim urzędzie skarbowym czyli zostałem odesłany do innej osoby a tamte osoba odesłała mnie z powrotem, ale się wszystko wyjaśniło ;)


Post [Uwaga] Re: Skargi i zażalenia. 21 Mar 2010, o 22:02

Male - Moderator  Posts/Topics4661/415  Reputation point 3242 
Offline  Profile   
Windows 7 Firefox
Po pierwsze - bany za darmo, po drugie - gnojenie przez wszystkich, po trzecie - eee... nie wiem. :D


Post [Uwaga] Re: Skargi i zażalenia. 21 Mar 2010, o 22:02

Male - Friend  Posts/Topics526/18  Reputation point 802 
Offline  Profile  WWW 
Windows XP Firefox
No to pierwsza skarga na Chrisa91 za wprowadzanie w błąd userów i agresywne zachowanie za zwrócenie uwagi/krytykę (jak to napisał Pawelloss: kłóce się z nim po wszystkich tematach tego forum :P) Me racje mają oparcie na latach nauki, ilekroć pomagałem komuś z forum, czy to Hoppkowi, czy Kuruptowi czy też dyskutowałem z Pawellossem na tematy informatyczne, nigdy nie wprowadzałem w błąd a Chris91 mi to zarzuca. Na prawdę radzę go ostrzec za wypisywanie takich bzdur zanim ktoś się go posłucha i sobie bałaganu narobi z PeCetem.

@
Jego posty wiele razy zgłaszałem za wprowadzanie w błąd i ani razu nie został upomniany/ostrzeżony.


Post [Uwaga] Re: Skargi i zażalenia. 21 Mar 2010, o 22:06

Male - Sponsor  Posts/Topics4081/125  Reputation point 3661 
Offline  Profile  WWW   
Windows 7 Opera
Ja apeluję teraz w tym temacie do wszystkich, którzy w prowadzili różne "dyskusje" na forum.
Proszę! Nie wyzywajcie się nawzajem, bo to do niczego nie prowadzi. Jaki jest tego sens? Myślicie, że osobę siedzącą po drugiej stronie zmartwią wyzwiska czy tym podobne?

P.S. Może przeniesiemy do OFFTOPU?


Post [Uwaga] Re: Księga Skarg i Zażaleń. 22 Mar 2010, o 00:44

Male - Expert  Posts/Topics1576/61  Reputation point 3148 
Offline  Profile   
Windows XP Firefox
z tego co napisał Maciek wynika że ten temat jest do skarg na moderatorów/adminów a nie do kłótni międzyuserowej...


Post [Uwaga] Re: Księga Skarg i Zażaleń. 22 Mar 2010, o 00:53

Male - Junior Admin  Posts/Topics4621/121  Reputation point 6384 
Offline  Profile  WWW   
Windows 7 Firefox
Made wrote:
Jego posty wiele razy zgłaszałem za wprowadzanie w błąd i ani razu nie został upomniany/ostrzeżony.


Zamiast zgłaszać post - popraw kolegę. Pisałem zresztą o tym dzisiaj ;]


Post [Uwaga] Re: Księga Skarg i Zażaleń. 22 Mar 2010, o 00:53

Male - Sponsor  Posts/Topics1524/67  Reputation point 3323 
Offline  Profile 
Java Opera
Sam pomysł jest dobry, też myślałem o czymś takim (na forum 6300 jest czy było coś takiego). Głównie pewnie będzie odnosiło się to do ostrzeżeń. Więc jak już ktoś się będzie skarżył to niech też napisze czemu uważa, że ostrzeżenie było niesłuszne, będzie można wytłumaczyć i rozwiać wątpliwości


Post [Uwaga] Re: Księga Skarg i Zażaleń. 22 Mar 2010, o 09:18

Male - Friend  Posts/Topics526/18  Reputation point 802 
Offline  Profile  WWW 
Windows XP Firefox
ZiomalMaricn rozmawiałem już z tobą o tym ale jemu widzisz, że nie da się zwrócić uwagi, bo zaraz swoje paplanie zaczyna.


Post [Uwaga] Re: Księga Skarg i Zażaleń. 22 Mar 2010, o 17:54

Male - Friend  Posts/Topics1684/27  Reputation point 1055 
Offline  Profile   
Windows XP Firefox
A ja jestem przeciw. Temat powstał i już każdy każdego zaczyna wyzywać itp. Ostatnio na forum jest non stop agresja.


Post [Uwaga] Re: Księga Skarg i Zażaleń. 23 Mar 2010, o 18:54

Male - Administrator  Posts/Topics12081/1215  Reputation point 17483 
Offline  Profile  WWW   
Windows Vista Firefox
ryba wrote:
Również chciałbym złożyć skargę na użytkownika maciek164, który przydziela mi ujemną reputacje bez uzasadnionego powodu.

Proszę użytkownika maciek164 o wyjaśnienie, z jakiego powodu przyznaje minusy. Przyznam, że sam widziałem tylko jeden z tego tematu, ale skoro ryba mówi o nagminnym zachowaniu, to zapewne tak jest.

ryba wrote:
Wnoszę o anulowanie ujemnych reputacji przydzielonych mi przez tego użytkownika

Jeśli jego argumentacja nie będzie wystarczająca, usuniemy.

ryba wrote:
wnoszę do administracji aby podjęła jakieś kroki zapobiegające takim sytuacjom.

Nie za wiele możemy zrobić - w końcu przyznawanie punktów jest całkowicie dobrowolne. Jednak za notoryczne dawanie kilkunastu / kilkudziesięciu minusów tej samej osobie możemy wystosować warny.


Post [Uwaga] Re: Księga Skarg i Zażaleń. 23 Mar 2010, o 20:30

Male - Friend  Posts/Topics526/18  Reputation point 802 
Offline  Profile  WWW 
Windows XP Firefox
Dajcie sobie dziubka panowie i po sprawie.

[ Komentarz dodany przez: pawelooss: 23 marca 2010, o 19:45 ]
Do tego dążymy, ja nie chciałem tej kłótni. ;)

@
Ryba Ja również dostawałem "dziwne" minusy.

[ Komentarz dodany przez: pawelooss: 23 marca 2010, o 19:45 ]
Sprecyzuj, od kogo.

O tu takie "miłe" przykłady:

"Skonczony idiota!!!!"

Po tym minusie dostałem jeszcze jeden, w którym były wszystkie wulgaryzmy z j. polskiego ale jakiś szanowny mod to usunął.

"Zamknij pi*** i umyj du**"

"???"

"sam idz się uczyć buraku bo nie wiesz co mówisz...
matka Ciebie nie kocha?"


Post [Uwaga] Re: Księga Skarg i Zażaleń. 23 Mar 2010, o 20:45

Male - Friend  Posts/Topics562/154  Reputation point 304 
Offline  Profile  WWW   
Windows XP Opera
pawelooss wrote:
Proszę użytkownika maciek164 o wyjaśnienie, z jakiego powodu przyznaje minusy. Przyznam, że sam widziałem tylko jeden z tego tematu, ale skoro ryba mówi o nagminnym zachowaniu, to zapewne tak jest.

To niech mi poda przykład nagminnego zachowania a nie zachowuję się jak Panicz(bez obrazy)


Post [Uwaga] Re: Księga Skarg i Zażaleń. 23 Mar 2010, o 21:04

Male - Redaktor  Posts/Topics736/109  Reputation point 1589 
Offline  Profile  WWW 
Macintosh Firefox
maciek164 wrote:
nagminnego zachowania

O nagminnym zachowaniu powiedział Paweł. Ja tylko sygnalizuje problem.

[ Komentarz dodany przez: pawelooss: 23 marca 2010, o 20:15 ]
Przepraszam za to dopowiedzenie. Jestem już dziś trochę zakręcony. ;)

maciek164 wrote:
zachowuję się jak Panicz(bez obrazy)

Nie zachowuje się jak panicz. Punkty reputacji jak sama nazwa wskazuje jaka jest "jakość" wypowiedzi danego usera na forum. Jako, że jestem perfekcjonistą staram się aby każda moja wypowiedź była na temat i starannie przemyślana jak i sformułowana. Dlatego też nie życzę sobie niczym uzasadnionego szkalowania mojej reputacji, która zawdzięczam temu jaką postawę prezentuje na forum. Jeśli żywisz do mnie jakieś awersje zachowaj je proszę dla siebie


Post [Uwaga] Re: Księga Skarg i Zażaleń. 23 Mar 2010, o 21:06

Male - Junior Admin  Posts/Topics4621/121  Reputation point 6384 
Offline  Profile  WWW   
Windows 7 Firefox
Proszę Was kolejny raz i już dalej nie zamierzam, bo jak to nie odniesie skutku to będzie źle z forum. Skończcie się kłócić na forum. Jak macie jakieś problemy do siebie - GG działa, Skype działa, PW na forum działa, poczta e-mail istnieje. Zamiast pogłówkować na jakieś porządne tematy, tylko dolewacie sobie nawzajem oliwy do ognia a my jako użytkownicy oglądamy tą bezsensowną komedię, w której jak na razie nie widać zakończenia. Jeżeli zauważę nowe kłótnie - będę je usuwał w trybie natychmiastowym. Mamy już te -naście lat i więcej, więc nie kłóćmy się bez celu jak dzieci. Agresorzy - zastanówcie się, jaki jest cel waszych forumowych wojen. Naprawdę pomyślcie nad tym. Co chcecie osiągnąć przez te tysiące znaków, które wysyłacie? Ryzykuję własną reputację i własną rangę aby uratować to forum. Bo widać, że jak użytkownicy się nudzą - to się kłócą. Te kłótnie tylko odstraszają nowych użytkowników. Spojrzy taki nowy na jedną kłótnię i podziękuje, bo zobaczy, że strach się tutaj odezwać, bo może zaraz na niego polecieć spam rozprawek na jedno zdanie w jego poście.
Więcej nie będę Was o to błagał. Chcecie rozpadu forum to dzięki waszym wojnom to się stanie.
Bless.

PS do władzy forumowej: Nie usuwajcie tego postu. Ja chcę uratować to forum, aby przeżyło kolejny rok i dalej. Bo w ten sposób niczego nie osiągniemy.

Top

Write comments  Post new topic
Go to page 1, 2  Next
Page 1 of 2 [ 25 posts ]
Previous topic | Next topic

Search for

Jump to
 


Users browsing this forum: No registered users and 2 guests