Register Login

Site RulesFAQSearchContact
PortalBlogWikiChat



Ogłoszenie


Forum NokiaHacking.pl obchodzi swoje 15. urodziny! Image






Previous topic | Next topic
Page 2 of 3 [ 42 posts ]
Go to page Previous  1, 2, 3  Next
Print view
Write comments Post new topic


[Ogłoszenie] Likwidacja grupy Helper i nabór do grupy Redaktor.

Post [Ogłoszenie] Re: Likwidacja grupy Helper i nabór do grupy Redaktor. 5 Apr 2010, o 21:09

Male - 50%  Posts/Topics197/29  Reputation point 239 
Offline  Profile 
Windows XP Chrome
Witam.


Chciałem się zgłosić gdyż UWIELBIAM, pisać artykuły. Mam nawet małe doświadczenie w końcu napisałem paweloossowi artykuł na jego bloga (wiem że 75% było ściągnięte z Wiki ale co tam ;D ) :letssin: , oraz prowadzę małą stronkę w której jest mnóstwo błędów i na dobrą sprawę już się nią nie zajmuję (dowód)

www.kacperstronka.pl.tl
. Uwielbiam też pisać głupotki takie jak żarty albo historyjki z cyklu ,,Bez sensu''. Mam nadzieję że rozparzycie moją kandydaturę.
Last edited by kacper5 on 5 Apr 2010, o 21:11, edited 1 time in total.

Last post
Reply with quote 


Post [Ogłoszenie] Re: Likwidacja grupy Helper i nabór do grupy Redaktor. 5 Apr 2010, o 21:10

Male - Sponsor  Posts/Topics4081/125  Reputation point 3661 
Offline  Profile  WWW   
Windows XP Chrome
Felietony powinny pewnie obejmować tematyką telefony i ogólnie GSM. :/

[ Komentarz dodany przez: pawelooss: 5 kwietnia 2010, o 21:27 ]
Acz czy zawsze? ;D

[ Komentarz dodany przez: IuDeX: 5 kwietnia 2010, o 21:28 ]
Liczę na to, ze nie :D
Last edited by IuDeX on 5 Apr 2010, o 21:28, edited 1 time in total.
Reply with quote 


Post [Ogłoszenie] Re: Likwidacja grupy Helper i nabór do grupy Redaktor. 5 Apr 2010, o 22:06

Male - HydePark Mod  Posts/Topics3755/345  Reputation point 4123 
Offline  Profile   
Windows 7 Chrome
Hej !

Rozprawka o sobie :


Jako ja, osoba mam dużą wiedzę ogólną na temat komputerów. W GSM jestem trochę dłużej, znam się na pewno "trochę" więcej. Co tu mogę powiedzieć ? Żyję dużo społecznością forum, co pewnie można zauważyć po częstych wizytach na forum i udzielaniu się w naszym czacie. Moje news'y pewnie bardzo dużo podchodziło pod życie tego forum, ale nie zabrakło by jakiś własnych wiadomości , nowych nowościach itp. . Co jedynie może stwarzać mi minus to doświadczenie, ale człowiek powinien być odważny i skłonny do wyzwań. Poczytałem kilka recenzji ryby i myślę, że takie coś mógłbym pisać, jakby mi się trafiła jakaś fajna rzecz. Czy przeczytanie jakiegoś artykułu i zrobienie własnego opracowania wiąże się z tym, że to jest mój własny artykuł ? Jestem ciekawy, bo mam dostęp tu i tam do takich rzeczy ;) Mogę powiedzieć, że jako redaktor dużo bym informował o newsach związanych z forum np. nowa wersja PPModa, Nowy patch na S40 zrobiony przez taką i taką osobę itp. . W mojej głowie ciekawie to wygląda ;D Na blogu też byłby dostępny download z różnymi gadżetami np. najnowszymi wersjami PPmoda itp :) Ciekawie się zapowiada :P


To coś z innej beczki : Pomysł w Zlikwidowaniem Helperów jest spoko, ale przeniesieni Friendów na wyższą pozycję też mogło by być :)

Coś jeszcze dorzucę jakby co :P

Pozdrawiam
adrian219
Last edited by adrian219 on 5 Apr 2010, o 22:06, edited 1 time in total.
Reply with quote 


Post [Ogłoszenie] Re: Likwidacja grupy Helper i nabór do grupy Redaktor. 5 Apr 2010, o 22:13

Male - Administrator  Posts/Topics12082/1215  Reputation point 17483 
Offline  Profile  WWW   
Windows Vista Firefox
OK, warunkiem przyjęcia do grupy będzie napisanie własnego tekstu w tym dziale na dowolnie wybrany przez siebie temat, jednakże zbieżny z tematyką forum.

Jeśli w przyszłości okaże się, że jakaś osoba skopiowała jakikolwiek tekst, zostanie ona wykluczona z grupy.

ryba, gratulacje, obejmujesz stanowisko lidera grupy. Mam nadzieję, że podołasz zadaniu oceny kandydatur i przyjęcia właściwych osób. ;)
Reply with quote 


Post [Ogłoszenie] Re: Likwidacja grupy Helper i nabór do grupy Redaktor. 5 Apr 2010, o 22:23

Male - Sponsor  Posts/Topics565/40  Reputation point 641 
Offline  Profile  WWW   
Windows XP Chrome
pawelooss, pytanie.. bo na pierwszy artykuł mam koncept, a nie chcę go już wykorzystywać - mogę po prostu w tym wyznaczonym temacie podać linki (a raczej je skopiować) do moich dwóch recek? (5310xm i 5530xm)
Last edited by bastard3son on 5 Apr 2010, o 22:24, edited 1 time in total.
Reply with quote 


Post [Ogłoszenie] Re: Likwidacja grupy Helper i nabór do grupy Redaktor. 5 Apr 2010, o 22:24

Male - Sponsor  Posts/Topics4081/125  Reputation point 3661 
Offline  Profile  WWW   
Windows 7 Opera
pawelooss wrote:
ryba, gratulacje, obejmujesz stanowisko lidera grupy. Mam nadzieję, że podołasz zadaniu oceny kandydatur i przyjęcia właściwych osób.

To dla mnie było pewne ;)
ryba, gratulacje! ;)
Reply with quote 


Post [Ogłoszenie] Re: Likwidacja grupy Helper i nabór do grupy Redaktor. 5 Apr 2010, o 22:28

Male - HydePark Mod  Posts/Topics3755/345  Reputation point 4123 
Offline  Profile   
Windows 7 Chrome
IuDeX, też tak myślałem ;] Gratuluje Rangi :D Proponuje zrobić coś takiego jak IuDeX i kosmicie :)

Pozdro
Reply with quote 


Post [Ogłoszenie] Re: Likwidacja grupy Helper i nabór do grupy Redaktor. 5 Apr 2010, o 22:32

Male - Administrator  Posts/Topics12082/1215  Reputation point 17483 
Offline  Profile  WWW   
Windows Vista Firefox
bastard3son, wziąłem pod uwagę te recki i już jesteś w grupie. ;)
Reply with quote 


Post [Ogłoszenie] Re: Likwidacja grupy Helper i nabór do grupy Redaktor. 5 Apr 2010, o 22:32

Male - Sponsor  Posts/Topics565/40  Reputation point 641 
Offline  Profile  WWW   
Windows XP Chrome
pawelooss, dziękować ;)
Reply with quote 


Post [Ogłoszenie] Re: Likwidacja grupy Helper i nabór do grupy Redaktor. 7 Apr 2010, o 20:46

Male - Redaktor  Posts/Topics736/109  Reputation point 1589 
Offline  Profile  WWW 
Macintosh Firefox
Witam,
dziękuję serdecznie za to wyróżnienie jak i za gratulacje.

Co do rekrutacji, zapoznałem się ze wszystkimi kandydaturami, jednak chciałbym aby każdy z Was napisał kolejną kandydaturę prosto do mnie, poprzez funkcje ubiegania się o stanowisku w grupie. Co taka kandydatura miałaby zawierać ?
1. Podstawowe dane (wiek, imie, itd)
2. Znajomości języków obcy, szczególnie poszukiwane osoby znające języki inne niż angielski na poziomie dobrym, mam zamiar organizować szerokie poszukiwania stron/blogów/portali oferujących newsy czy informacje o telefonach Nokii. Byłyby to potencjale źródła.
3. Doświadczenie w pisaniu czegokolwiek, mogą to być artykuły, mogą to być wiersze, może być wszystko, pamiętaj, że również brak doświadczenia nie skreśla Cie z tego stanowiska ! Mile widziane przykładowe prace.
4. Krótki liścik motywacyjny, dlaczego Ty. Nie będę ukrywał, że to będzie czynnik decydujący o wybraniu Cie na to stanowisko. Chcę mieć pewność, że osoba, która przyjmuje będzie zajmować się redagowaniem wpisów i nie odejdzie po tygodniu czy dwóch.

Chciałbym jeszcze nadmienić, że osoby posiadające ostrzeżenia nie mają szans w ubieganiu się o stanowisko i jeśli osoba znajdująca się w grupie otrzyma ostrzeżenie zostanie zdegradowana. Wtedy jednak proces rekrutacyjny przebiega inaczej ,jeśli zajdzie taka potrzeba poinformuję o tym.

Osoby, które mają zamiar kopiować newsy proszone są o nie zgłaszanie się do grupy. Jeśli zobaczę kopiowanego newsa zostaniesz automatycznie wyrzucony z grupy. Pamiętaj, lepiej nic nie napisać niż kopiować.

To by było na tyle.

Pozdrawiam, ryba


jako, że wyjeżdżam w środę na wyczieczkę na tydzień wszystkie otrzymane kandydatury do momentu mojego wyjazdu zostaną rozpatrzone.

Zgłoszenia proszę wysyłać na PW.

Dodano: 7 kwi 2010, o 20:46

Iudex, Kamil_amil i bastard3son zostali przyjęci do grupy Redaktor. Do kontaktu z redakcją blogu proszę używać adresu e-mail : redakcja@nokiahacking.pl
Last edited by ryba on 7 Apr 2010, o 20:48, edited 6 times in total.
Reply with quote 


Post [Ogłoszenie] Re: Likwidacja grupy Helper i nabór do grupy Redaktor. 7 Apr 2010, o 21:22

Male - Friend  Posts/Topics473/17  Reputation point 1117 
Offline  Profile 
Symbian Opera
no ok nie dostałem się, ale to nie znaczy że od czasu, do czasu nie mogę wam skrobnąć recka? Dać wam go do oceny, a później to już wasza sprawa...
oczywiście za jakiegoś plusa... xD
Reply with quote 


Post [Ogłoszenie] Re: Likwidacja grupy Helper i nabór do grupy Redaktor. 7 Apr 2010, o 21:27

Male - Sponsor  Posts/Topics4081/125  Reputation point 3661 
Offline  Profile  WWW   
Windows 7 Opera
Więc jakie grupy posiadają "uprawnienia VIP'owskie"?:)
Reply with quote 


Post [Ogłoszenie] Re: Likwidacja grupy Helper i nabór do grupy Redaktor. 7 Apr 2010, o 21:37

Male - Friend  Posts/Topics631/42  Reputation point 430 
Offline  Profile 
Windows 7 Firefox
IuDeX wrote:
Więc jakie grupy posiadają "uprawnienia VIP'owskie"?:)

Miało być od Friend'a ale coś chyba się plany zmieniły. Tak przynajmniej Paweł na SB pisał ;)
Reply with quote 


Post [Ogłoszenie] Re: Likwidacja grupy Helper i nabór do grupy Redaktor. 7 Apr 2010, o 21:44

Male - Sponsor  Posts/Topics4081/125  Reputation point 3661 
Offline  Profile  WWW   
Windows 7 Opera
VIP - powinna być to raczej niewielka grupa, a friendów jest dość sporo. ;) Czekamy na wypowiedź Pawła.
Reply with quote 


Post [Ogłoszenie] Re: Likwidacja grupy Helper i nabór do grupy Redaktor. 7 Apr 2010, o 22:35

Male - Administrator  Posts/Topics12082/1215  Reputation point 17483 
Offline  Profile  WWW   
Windows Vista Firefox
Bez zmian. VIP-y od Uploadera, czyli Friend nie, Sponsor nadal tak, przykro mi. ;)

Tomi1134 wrote:
no ok nie dostałem się, ale to nie znaczy że od czasu, do czasu nie mogę wam skrobnąć recka? Dać wam go do oceny, a później to już wasza sprawa...

Jasne, że możesz. ;) Uprawnienia wyjdą jeszcze w praniu, ale myślę, że docelowo każdy od rangi User będzie mógł wrzucić swój artykuł na blog jako szkic, który zostanie następnie rozpatrzony przez "prawowitych" Redaktorów. :)

Top
Reply with quote 

Write comments  Post new topic
Go to page Previous  1, 2, 3  Next
Page 2 of 3 [ 42 posts ]
Previous topic | Next topic

Search for

Jump to
 



Related topics

Nabór do grupy Patcher

Author: adamke (20 Aug 2009, o 16:35)

Views: 1635  •  Replies: 6

Last post: adrian-93 (20 Aug 2009, o 22:02) View the latest post



Przywrócenie rangi Helper

[ Go to pageGo to page: 1, 2 ]

Author: Leśny (13 Aug 2010, o 10:35)

Views: 4489  •  Replies: 28

Last post: pawelooss (20 Mar 2014, o 16:38) View the latest post



Nabór na Uploaderów

[ Go to pageGo to page: 1, 2 ]

Author: ktos99.9 (6 Jun 2009, o 11:10)

Views: 2925  •  Replies: 17

Last post: Filip (13 Aug 2009, o 15:03) View the latest post



Nabór na Test Moderatorów

[ Go to pageGo to page: 1, 2 ]

Author: adamke (10 Aug 2009, o 17:11)

Views: 2889  •  Replies: 15

Last post: ZiomalMarcin (11 Aug 2009, o 19:44) View the latest post




Users browsing this forum: No registered users and 2 guests





cron