Register Login

Site RulesFAQSearchContact
PortalBlogWikiChat



Ogłoszenie


Forum NokiaHacking.pl obchodzi swoje 15. urodziny! Image






Previous topic | Next topic
Page 3 of 3 [ 42 posts ]
Go to page Previous  1, 2, 3
Print view
Write comments Post new topic


[Ogłoszenie] Likwidacja grupy Helper i nabór do grupy Redaktor.

Post [Ogłoszenie] Re: Likwidacja grupy Helper i nabór do grupy Redaktor. 7 Apr 2010, o 23:27

Male - Friend  Posts/Topics1145/137  Reputation point 931 
Offline  Profile   
Windows XP Firefox
również moim zdaniem jest dużo grup na forum ale nie należało usuwać takiej grupy jak Helper, bo jak sama nazwa mówi (jeżeli ktoś zna troszeczkę angielskiego) byliśmy ludźmi do których można było zwrócić się o pomoc patrząc tylko na kolor nicku, mówię o tym bo co najmniej 3 osoby w tygodniu pisały do mnie na gg lub pw. Nie rozumiem po co ma być na forum grupa redaktor jeżeli będzie się ona zajmować blogiem. Lepiej byłoby zredukować ilość grup moderatorów&administratorów lub połączyć w jedną a nie usuwać grupę którą żyło całe forum!

Last post
Reply with quote 


Post [Ogłoszenie] Re: Likwidacja grupy Helper i nabór do grupy Redaktor. 7 Apr 2010, o 23:32

Male - Administrator  Posts/Topics12082/1215  Reputation point 17483 
Offline  Profile  WWW   
Windows Vista Firefox
adrian-93 wrote:
ale nie należało usuwać takiej grupy jak Helper

Powiedziałem już - trafiło na tę, gdyż osoby z grupy Friend i Helper z małymi 2-3 userowymi wyjątkami się pokrywały.

adrian-93 wrote:
mówię o tym bo co najmniej 3 osoby w tygodniu pisały do mnie na gg lub pw

Mogły napisać równie dobrze na forum.

adrian-93 wrote:
Nie rozumiem po co ma być na forum grupa redaktor jeżeli będzie się ona zajmować blogiem.

Dlatego, że blog ma być integralną częścią, swoistą odnogą forum.

adrian-93 wrote:
a nie usuwać grupę którą żyło całe forum!

Zdanie nad wyraz przesadzone. ;) Wiem, że jesteś na mnie zły, gdyż w Twoim mniemaniu "wykopałem Cię z grupy", ale niestety strona się rozwija, a "jeszcze się taki nie narodził, co by wszystkim dogodził". ;)
Reply with quote 


Post [Ogłoszenie] Re: Likwidacja grupy Helper i nabór do grupy Redaktor. 7 Apr 2010, o 23:40

Male - Friend  Posts/Topics1145/137  Reputation point 931 
Offline  Profile   
Windows XP Firefox
pawelooss wrote:
Zdanie nad wyraz przesadzone. ;) Wiem, że jesteś na mnie zły, gdyż w Twoim mniemaniu "wykopałem Cię z grupy", ale niestety strona się rozwija, a "jeszcze się taki nie narodził, co by wszystkim dogodził". ;)
nie jestem na Ciebie zły bo ostatnio i tak rzadko wchodzę na forum bo jakoś wydaje mi się że jest tu miej ludzi niż np. maj/czerwiec/lipiec/sierpień 2009, a po drugie wygląd forum też mi nie sprzyja, ale tak jak powiedziałeś
pawelooss wrote:
"jeszcze się taki nie narodził, co by wszystkim dogodził"
więc innym może to odpowiadać a mi nie, no ale trudno ja tu nie decyduję tylko widzę że rozwija się jedynie dział znajdujący się w dolnej części strony czyli HYDE PARK, oraz Ogłoszenia & Propozycje.
Reply with quote 


Post [Ogłoszenie] Re: Likwidacja grupy Helper i nabór do grupy Redaktor. 7 Apr 2010, o 23:59

Male - Sponsor  Posts/Topics565/40  Reputation point 641 
Offline  Profile  WWW   
Windows XP Chrome
adrian-93 wrote:
tylko widzę że rozwija się jedynie dział znajdujący się w dolnej części strony czyli HYDE PARK, oraz Ogłoszenia & Propozycje.

No to masz jakieś wąskie horyzonty ;]

Pozdrawiam, b3s.
Reply with quote 


Post [Ogłoszenie] Re: Likwidacja grupy Helper i nabór do grupy Redaktor. 8 Apr 2010, o 00:04

Male - Friend  Posts/Topics1145/137  Reputation point 931 
Offline  Profile   
Windows XP Firefox
to zobacz kiedy wyszedł ostatni patch na S40, jeszcze pół roku temu wychodziły 2-3 patch tygodniowo na 3110c, 6300, 5200
Reply with quote 


Post [Ogłoszenie] Re: Likwidacja grupy Helper i nabór do grupy Redaktor. 8 Apr 2010, o 00:30

Male - Administrator  Posts/Topics12082/1215  Reputation point 17483 
Offline  Profile  WWW   
Windows Vista Firefox
adrian-93, i mam z tego powodu płakać? Przecież nie zakasam rękawów i nie będę za nich robił tych patchy. :) Zauważ, że jeszcze rok temu tuning S40 w ogóle nie istniał, dlatego wykorzystaliśmy ten boom. Teraz emocje trochę już opadły, masz działy przepełnione patchami - ludzie mają już w czym wybierać i nie korci ich już tak silnie, by stworzyć własne cudo. :)

adrian-93 wrote:
a po drugie wygląd forum też mi nie sprzyja

Możesz zawsze podzielić się opinią. Głos konstruktywnej krytyki niezmiernie przyda się wśród (przyznaję to) fali pochwał, gdyż obiektywne spojrzenie na sytuację jest jak łyk świeżego powietrza. ;) Chciałbym, by forum każdemu się podobało, jednak gdy wszyscy będą siedzieć cicho, lub co gorsza uciekną, nie będę miał szansy dowiedzieć się, że dany problem w ogóle istnieje. :)
Reply with quote 


Post [Ogłoszenie] Re: Likwidacja grupy Helper i nabór do grupy Redaktor. 23 Apr 2010, o 20:36

Male - Sponsor  Posts/Topics4081/125  Reputation point 3661 
Offline  Profile  WWW   
Windows XP Firefox
Proponuję dużymi literami napisać na forum, że poszukujemy redaktorów. Dopóki nie ma ryby niech przysyłają do mnie zgłoszenia. ;)
Reply with quote 


Post [Ogłoszenie] Re: Likwidacja grupy Helper i nabór do grupy Redaktor. 23 Apr 2010, o 21:02

Male - Redaktor  Posts/Topics736/109  Reputation point 1589 
Offline  Profile  WWW 
Macintosh Firefox
Już jestem, wszystko wraca do normy.
Reply with quote 


Post [Ogłoszenie] Re: Likwidacja grupy Helper i nabór do grupy Redaktor. 23 Apr 2010, o 21:22

Male - Friend  Posts/Topics743/151  Reputation point 3643 
Offline  Profile   
Windows XP Firefox
A wiadomo kiedy (tak mniej/więcej) będę już gotowy blog NH? Gdy nie będzie wystarczająco dużo godnych chętnych, to możecie mnie wypróbować (na zasadzie że dacie mi redaktora na kilka dni, a ja zrobię co mogę). Coś tam kiedyś blogowałem, ale to zupełnie inna tematyka (piłka nożna). Myślę że spokojnie dam sobie radę z tłumaczeniem i pisaniem własnych newsów. Więc jak coś to uznajcie mnie za chętnego. Mam dużo czasu i chciałbym z wielkim hukiem xD wrócić na NH. Tyle ode mnie i pozdrawiam.
Reply with quote 


Post [Ogłoszenie] Re: Likwidacja grupy Helper i nabór do grupy Redaktor. 23 Apr 2010, o 21:23

Male - Sponsor  Posts/Topics4081/125  Reputation point 3661 
Offline  Profile  WWW   
Windows XP Firefox
Ok. Ale o napis proszę dalej ;)
Reply with quote 


Post [Ogłoszenie] Re: Likwidacja grupy Helper i nabór do grupy Redaktor. 23 Apr 2010, o 21:33

Male - Friend  Posts/Topics743/151  Reputation point 3643 
Offline  Profile   
Windows XP Firefox
Jutro/po jutrze napiszę jakiś artykuł, może dwa :D Mam jeszcze pytanie, jeśli to ma być tematyka GSM, to oczywiście mogą być recenzje Telefonów komórkowych? Chodzi o niespotykane telefony (np. HTC HD2), mam dostęp do m.in. tego telefonu i mógłbym go opisać z punktu widzenia przeciętnego człowieka.
Reply with quote 


Post [Ogłoszenie] Re: Likwidacja grupy Helper i nabór do grupy Redaktor. 23 Apr 2010, o 22:14

Male - Sponsor  Posts/Topics565/40  Reputation point 641 
Offline  Profile  WWW   
Windows XP Chrome
lulinha10 wrote:
Chodzi o niespotykane telefony (np. HTC HD2), mam dostęp do m.in. tego telefonu i mógłbym go opisać z punktu widzenia przeciętnego człowieka.

Recka HTC HD2 jest już w trakcie produkcji ;]
P.S. Może to i biurokracja, ale potrzeba oficjalnego zgłoszenia ;)

Top
Reply with quote 

Write comments  Post new topic
Go to page Previous  1, 2, 3
Page 3 of 3 [ 42 posts ]
Previous topic | Next topic

Search for

Jump to
 



Related topics

Nabór do grupy Patcher

Author: adamke (20 Aug 2009, o 16:35)

Views: 1636  •  Replies: 6

Last post: adrian-93 (20 Aug 2009, o 22:02) View the latest post



Przywrócenie rangi Helper

[ Go to pageGo to page: 1, 2 ]

Author: Leśny (13 Aug 2010, o 10:35)

Views: 4489  •  Replies: 28

Last post: pawelooss (20 Mar 2014, o 16:38) View the latest post



Nabór na Uploaderów

[ Go to pageGo to page: 1, 2 ]

Author: ktos99.9 (6 Jun 2009, o 11:10)

Views: 2925  •  Replies: 17

Last post: Filip (13 Aug 2009, o 15:03) View the latest post



Nabór na Test Moderatorów

[ Go to pageGo to page: 1, 2 ]

Author: adamke (10 Aug 2009, o 17:11)

Views: 2894  •  Replies: 15

Last post: ZiomalMarcin (11 Aug 2009, o 19:44) View the latest post




Users browsing this forum: No registered users and 3 guests