Register Login

Site RulesFAQSearchContact
PortalBlogWikiChat



Ogłoszenie


Forum NokiaHacking.pl obchodzi swoje 15. urodziny! Image






Previous topic | Next topic
Page 2 of 3 [ 31 posts ]
Go to page Previous  1, 2, 3  Next
Print view
Write comments Post new topic


Lista telefonów, które nie obsługują dead flashing usb

Post Re: Lista telefonów, które nie obsługują dead flashing usb 11 Jul 2012, o 12:04

Male - Friend  Posts/Topics2604/346  Reputation point 1585 
Offline  Profile  WWW   
Windows Vista Opera
Czy E5_00 da się postawić na dead flashu phoenixem? bo chciał bym wiedzieć zanim zajmę się modyfikowaniem softu.

Last post
Reply with quote 


Post Re: Lista telefonów, które nie obsługują dead flashing usb 11 Jul 2012, o 13:06

Male - Friend  Posts/Topics1573/235  Reputation point 1321 
Offline  Profile   
Windows 7 Firefox
HitFan wrote:
To jest FP2, a one zawsze ruszają.

Sądzę,że E5 po deadzie pójdzie ;)

[ Dodano: 11 lip 2012, o 13:06 ]
wook wrote:
phoenixem

A,jak zmodyfikujesz to zmodyfikowanego wgrywaj przez SFI/JAF'a.
Reply with quote 


Post Re: Lista telefonów, które nie obsługują dead flashing usb 11 Jul 2012, o 15:34

Female - Moderator  Posts/Topics821/35  Reputation point 2414 
Offline  Profile  WWW   
Windows 7 Chrome
Próbował ktoś E90 stawiać? Na pewno się nie da?
Reply with quote 


Post Re: Lista telefonów, które nie obsługują dead flashing usb 11 Jul 2012, o 15:45

Male - HydePark Mod  Posts/Topics3755/345  Reputation point 4123 
Offline  Profile   
Windows 7 Opera
emberdo wrote:
Próbował ktoś E90 stawiać? Na pewno się nie da?

Na pewno.
Reply with quote 


Post Re: Lista telefonów, które nie obsługują dead flashing usb 12 Jul 2012, o 10:11

Male - Sponsor  Posts/Topics9187/98  Reputation point 6525 
Offline  Profile 
Symbian Opera
sprawdz to bd wiedziec czy da rade :P
Reply with quote 


Post Re: Lista telefonów, które nie obsługują dead flashing usb 12 Jul 2012, o 11:12

Female - Moderator  Posts/Topics821/35  Reputation point 2414 
Offline  Profile  WWW   
Windows 7 Chrome
nemo333, łatwo powiedzieć ;> Wolę w ogóle nic nie wgrywać.
Reply with quote 


Post Re: Lista telefonów, które nie obsługują dead flashing usb 9 Dec 2012, o 12:27

Male - User  Posts/Topics7/1  Reputation point 0 
Offline  Profile 
Windows XP Firefox
ja postawiłem n80 w dead
Reply with quote 


Post Re: Lista telefonów, które nie obsługują dead flashing usb 9 Dec 2012, o 15:38

Male - Sponsor  Posts/Topics9187/98  Reputation point 6525 
Offline  Profile 
Windows 7 Firefox
Najprościej to sprawdzić przez wyłączenie telefonu, podpięcie go pod komputer i bez rozpoczynania flashowania po prostu nacisnąć włącznik. Jeśli komputer wykryje nowy sprzęt to znaczy że obsługuje dead flash, jak nie to znaczy że nie :)
Reply with quote 


Post Re: Lista telefonów, które nie obsługują dead flashing usb 21 Feb 2013, o 02:17

Male - 10%  Posts/Topics15/5  Reputation point 9 
Offline  Profile   
Symbian Opera
Mi N91 ruszyła na dead flashing.
Reply with quote 


Post Re: Lista telefonów, które nie obsługują dead flashing usb 21 Feb 2013, o 02:42

Male - Sponsor  Posts/Topics9187/98  Reputation point 6525 
Offline  Profile 
Windows 7 Firefox
Kłamiesz. Miałem N91 4GB i ona NIE MA Dead Flashingu.
Reply with quote 


Post Re: Lista telefonów, które nie obsługują dead flashing usb 27 Mar 2013, o 13:43

Male - 10%  Posts/Topics15/5  Reputation point 9 
Offline  Profile   
Windows XP Opera
Co mam kłamać ? Mówię poważnie, szkoda, że mi tamten komp padł, to wysłałbym Ci log z Phoenix'a. Po Dead'zie ruszyła. Wtedy mało się w tym orientowałem i próbowałem każdej metody. Nokia N91-1 4 GB nie pamiętam wersji oprogramowania, ale wróciła z krainy wieczności aż sam się zdziwiłem. Niestety ukradli mi ją, ale podejrzewam, że śmiga do dzisiaj.
Reply with quote 


Post Re: Lista telefonów, które nie obsługują dead flashing usb 27 Mar 2013, o 14:18

Male - Sponsor  Posts/Topics9187/98  Reputation point 6525 
Offline  Profile 
Windows 7 Firefox
To miałeś jakąś dziwną wersję :roll: Sam miałem długi czas N91, robiłem z nią wszystko ale dead flashingu nigdy nie udało mi się przeprowadzić. Wszystkie telefony z DF przy podłączeniu pod komputer i przytrzymaniu włącznika zgłaszają się jako gotowe do flashowania i dopiero po chwili się włączają a N91 czegoś takiego nie ma, ona się od razu włącza
Reply with quote 


Post Re: Lista telefonów, które nie obsługują dead flashing usb 28 Mar 2013, o 21:26

Male - Friend  Posts/Topics466/67  Reputation point 1047 
Offline  Profile  WWW   
Windows 8 Opera
N95 8GB także nie obsługuje dead'a- a szkoda :(. Jakiś przerobiony soft by się przydał.
Reply with quote 


Post Re: Lista telefonów, które nie obsługują dead flashing usb 8 Jun 2013, o 08:09

Male - 10%  Posts/Topics15/5  Reputation point 9 
Offline  Profile   
Symbian Opera
Hah, dostałem nabijanie postów. Jednak administracja tej strony jest trochę śmieszna. Co śmieszne moja świętej pamięci n91 ruszyła na dead phone. Nie wiem co Wy z tym macie, że nie, bo nie. Może i miałem jakąś " inną " wersję tego telefonu. Kupiłem go od kumpla, który katował ją cały czas i nie raz ją uwalił. Jak ją postawił ? Dead i jazda. Za mojej kadencji też raz się wysypała. Wtedy byłem zielony w tych sprawach, ale postawiłem ją za pomocą Phoenix'a bodajże 2008 na funkcji dead flashing. Żałuję, że nie mam logów to może wtedy by Wam szczęki opadły. Jak to mówią, wszystko jest możliwe, a Polak potrafi. Chętnie dostanę kolejne ostrzeżenie, za mówienie prawdy. Pozdrawiam.

P.S.: Jak dorwę kiedyś jakąś n91 to pobawię się w to jeszcze raz i tym razem zamieszczę log z prawidłowego flashingu na dead'zie.

[ Komentarz dodany przez: pawelooss: 8 czerwca 2013, o 03:22 ]
Administracja? Ostrzeżenie? A co to ma w ogóle wspólnego z Twoją sytuacją?
Dostałeś po prostu jakiegoś minusa od szarego użytkownika jak widzę - i tyle...


Zwracam honor administracji. Jednak nie zmienia to faktu, że pisząc swój post na temat N91, która rzekomo nie posiada dead'a, kłamałem. Skoro udało mi się to zrobić, to przekazałem informację, która mogła okazać się pomocna. Widocznie istnieją rzeczy o których się fizjologom nie śniło.
Reply with quote 


Post Re: Lista telefonów, które nie obsługują dead flashing usb 8 Apr 2020, o 21:27

Male - User  Posts/Topics5/0  Reputation point 0 
Offline  Profile   
Windows 10 Chrome
a nokia n82 ?

Top
Reply with quote 

Write comments  Post new topic
Go to page Previous  1, 2, 3  Next
Page 2 of 3 [ 31 posts ]
Previous topic | Next topic

Search for

Jump to
 


Users browsing this forum: No registered users and 1 guest