Register Login

Site RulesFAQSearchContact
PortalBlogWikiChat



Ogłoszenie


Forum NokiaHacking.pl obchodzi swoje 15. urodziny! Image






Previous topic | Next topic
Page 2 of 5 [ 67 posts ]
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
Print view
Write comments Post new topic


[JAF] Małe FAQ - co robić w przypadku wystąpienia problemów?

Post Re: [JAF] Małe FAQ - co robić w przypadku wystąpienia problemów? 22 May 2010, o 11:02

Male - User  Posts/Topics3/2  Reputation point 0 
Offline  Profile   
Windows XP Firefox
Sflashowałem wszystko się zrobiło tylko na koniec
Waiting for the phone to boot...
Searching for phone...
Phone rebooted but not in flash mode...

Telefon niby death. Wyciągam baterie wkładam spowrotem i telefon się normalnie włącza bez żadnych zmian.

W między czasie wyskakuje okienko instalacji sterowników i potrzebuje sterowników jakichś BB5update agent czy coś w tym rodzaju

Last post
Reply with quote 


Post Re: [JAF] Małe FAQ - co robić w przypadku wystąpienia problemów? 22 May 2010, o 23:25

Male - 80%  Posts/Topics318/7  Reputation point 322 
Offline  Profile   
Windows Vista Firefox
kamil1723, wgraj sterowniki kabla usb
Reply with quote 


Post Re: [JAF] Małe FAQ - co robić w przypadku wystąpienia problemów? 4 Jun 2010, o 10:12

Male - 10%  Posts/Topics22/8  Reputation point 0 
Offline  Profile 
Windows XP Firefox
Image
Paczkę zainstalowałem poprawnie.
Reply with quote 


Post Re: [JAF] Małe FAQ - co robić w przypadku wystąpienia problemów? 19 Jun 2010, o 02:55

Male - User  Posts/Topics4/0  Reputation point 0 
Offline  Profile   
Windows XP Firefox
Witam, co jestescie w stanie poradzic na "Fail to send reboot command..." po czym tel sie wylacza, tel(5310), sprawdzane na sterownikach kabla 6.85.10.0 i 7.x.x.x stale aktualizowane, o ile wogole cos to ma do tego :P . Macie jakies pomysly? :D
Reply with quote 


Post Re: [JAF] Małe FAQ - co robić w przypadku wystąpienia problemów? 19 Jun 2010, o 12:51

Male - Sponsor  Posts/Topics9188/98  Reputation point 6525 
Offline  Profile 
Windows XP Firefox
Spróbuj zmienić tryb z NORMAL na LOCAL, na symbianowcach pomaga, może i tu pomoże :P
Reply with quote 


Post Re: [JAF] Małe FAQ - co robić w przypadku wystąpienia problemów? 19 Jun 2010, o 13:57

Male - Friend  Posts/Topics840/175  Reputation point 1288 
Offline  Profile   
Windows XP Firefox
wiem że głupie to pytanie ale można flashować nokię 6020 przez jafa po zakupie puszki i kabla ( czy bedzie się dało wgrać zedytowane PPU )
Reply with quote 


Post Re: [JAF] Małe FAQ - co robić w przypadku wystąpienia problemów? 19 Jun 2010, o 14:58

Male - HydePark Mod  Posts/Topics3755/345  Reputation point 4123 
Offline  Profile   
Windows 7 Opera
czaro1514, jeśli takowe znalazłeś to pewnie tak ;)

Pozdrawiam
adrian219
Reply with quote 


Post Re: [JAF] Małe FAQ - co robić w przypadku wystąpienia problemów? 19 Jun 2010, o 15:43

Male - User  Posts/Topics4/0  Reputation point 0 
Offline  Profile   
Windows XP Firefox
nemo333 wrote:
Spróbuj zmienić tryb z NORMAL na LOCAL, na symbianowcach pomaga, może i tu pomoże :P


no niestety nie pomoglo, jakies inne pomysly? :D
Reply with quote 


Post Re: [JAF] Małe FAQ - co robić w przypadku wystąpienia problemów? 19 Jun 2010, o 15:53

Male - Friend  Posts/Topics622/66  Reputation point 326 
Offline  Profile  WWW 
Windows XP Firefox
yamaha_r1 wrote:
nemo333 wrote:
Spróbuj zmienić tryb z NORMAL na LOCAL, na symbianowcach pomaga, może i tu pomoże :P


no niestety nie pomoglo, jakies inne pomysly? :D


Flashuj w trybie dead usb :)
Moja X3 też w normalnym trybie się nie chciała coś flashować, dopiero po deadzie poszło
Reply with quote 


Post Re: [JAF] Małe FAQ - co robić w przypadku wystąpienia problemów? 19 Jun 2010, o 18:33

Male - Sponsor  Posts/Topics9188/98  Reputation point 6525 
Offline  Profile 
Windows XP Firefox
czaro1514 wrote:
wiem że głupie to pytanie ale można flashować nokię 6020 przez jafa po zakupie puszki i kabla ( czy bedzie się dało wgrać zedytowane PPU )
ppu możesz przez usb w phoenixie zmieniać, modyfikowany ppm czy mcu z netmonitorem możesz wgrać tylko boxem ;]
Reply with quote 


Post Re: [JAF] Małe FAQ - co robić w przypadku wystąpienia problemów? 19 Jun 2010, o 19:10

Male - User  Posts/Topics4/0  Reputation point 0 
Offline  Profile   
Windows XP Firefox
yamaha_r1 wrote:
nemo333 wrote:
Spróbuj zmienić tryb z NORMAL na LOCAL, na symbianowcach pomaga, może i tu pomoże :P


no niestety nie pomoglo, jakies inne pomysly? :D


Flashuj w trybie dead usb :)
Moja X3 też w normalnym trybie się nie chciała coś flashować, dopiero po deadzie poszło

w trybie dead usb wywala: "Phone failed to boot in flash mode CMT..."
Reply with quote 


Post Re: [JAF] Małe FAQ - co robić w przypadku wystąpienia problemów? 19 Jun 2010, o 21:38

Male - Friend  Posts/Topics622/66  Reputation point 326 
Offline  Profile  WWW 
Windows XP Firefox
Masz coś namieszane w systemie ... Jeśli to możliwe to postaw świeżego xp, zainstaluj samego phoenixa i pójdzie
Reply with quote 


Post Re: [JAF] Małe FAQ - co robić w przypadku wystąpienia problemów? 19 Jun 2010, o 22:52

Male - User  Posts/Topics4/0  Reputation point 0 
Offline  Profile   
Windows XP Firefox
Masz coś namieszane w systemie ... Jeśli to możliwe to postaw świeżego xp, zainstaluj samego phoenixa i pójdzie

Niestety nie moj sprzet zebym sie zadzil :P a macie moze jakis sprawdzony program co moze to wyczyscic? gdzies na forum czytalem o czyms takim ale nie moge tego znalesc
Reply with quote 


Post Re: [JAF] Małe FAQ - co robić w przypadku wystąpienia problemów? 20 Jun 2010, o 03:00

Male - Sponsor  Posts/Topics9188/98  Reputation point 6525 
Offline  Profile 
Windows XP Opera
możesz spróbować revo unstallerem odinstalować w trybie zaawansowanym i wyczyścić CCleanerem ale nie gwarantuje że to pomoże.
Reply with quote 


Post Re: [JAF] Małe FAQ - co robić w przypadku wystąpienia problemów? 21 Dec 2010, o 23:26

Male - User  Posts/Topics1/0  Reputation point 0 
Offline  Profile 
Windows 7 Firefox
Koledzy, mam problem.

Dostałem od brata Nokie C3-00 i próbuję do niej wgrać język polski. Pheonix - nie potrafię znaleźć wersji, która by działała (albo źle odczytuje telefon, albo w ogóle go nie rozpoznaje).
Próbuję w JAF. Tutaj wszystko jest, rozpoznaje telefon, wszystko jest niby w porządku. Mam ściągnięte polski język. Robię według poradnika. Wszystko się zgadza. W momencie jak daję FLASH, coś się dzieje, jednak po chwili się zatrzymuje. Poniżej log

Code:
Please Login or Register, to see this Content



Próbowałem także w trybie "Dead" lecz niestety podobna sytuacja. Log poniżej.

Code:
Please Login or Register, to see this Content

Jakieś pomysły lub wskazówki, w jaki sposób to ugryźć?


EDIT:
problem się rozwiązał. Nie wiem czy zadziałały nowe sterowniki do kabla ze strony Nokii czy też znaleziona wersja Phoenix'a. Najważniejsze, że już mam język polski.

Top
Reply with quote 

Write comments  Post new topic
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
Page 2 of 5 [ 67 posts ]
Previous topic | Next topic

Search for

Jump to
 


Users browsing this forum: No registered users and 0 guests