[Softy] Mamy2K17r. Z skąd bierzemy najnowsze oprogramowanie do Nokia 500(RM-750)??!

Napisz tutaj, jeśli tylko czegoś szukasz lub masz inną prośbę!
Forum rules
Jeżeli poszukujesz jakiejś rzeczy:
Załóż nowy temat, z listy rozwijalnej wybierz kategorię poszukiwanej rzeczy, w tytule tematu napisz jej dokładną nazwę, a w treści tematu opisz jej szczegóły.

Jeżeli realizujesz prośbę o daną rzecz:
Nie zamieszczaj linku do znalezionego pliku bezpośrednio w temacie z prośbą, tylko wrzuć go najpierw do osobnego tematu w odpowiednim dziale Downloadu.

Post by rimperius1 » 3 May 2017, o 21:48

Witam wszystkich po kilku letnim czasie nie obecności na forum.
Tak jak w temacie... : No właśnie z skąd bierzemy najnowsze oprogramowanie do telefonu nokia 500 Rm-750?
Z jakiej strony mogę pobrać firmware do swojego telefonu które posiada najnowszą wersję oprogramowania i jak się nazywa typu: Nokia coś tam (coś tam oznacza przykładowo deilight lub belle refresh itp).Najnowsza może być pod inną nazwą.
Na internecie troszkę wyczytałem że już od bardzo długiego czasu wyszły nowsze softy do tego starocia-telefonu a ja nadal posiadam nieaktualny soft:
Wersja: Nokia Belle Refresh
Wersja oprogramowania: 111.021.0028 (Nie aktualny,a szybko przeglądając forum taka nokia 808 i C7-00 mają najnowszą wersje pod liczbą 111.40.1511)
Data wersji oprogramowania: 2012-08-20 ... no właśnie 2012 a mamy 2017 rok
Wersja niestandardowa: 111.021.0028.C00.01
Data wersji niestandardowej: 2012-08-20
Zestaw języków: 111.021.0028.03.01 (Nie aktualny)
Model i rm to podałem
Ostatnia aktualizacja: Nie uaktualniano
Wersja przeglądarki: 8.3
Wersja flash: 4.0
Wersja Flash: 2.3
Kod produktu:059G37 ( zły bo nie zgadza się z tym co mam pod baterią). Mój kod produktu to: 059L8K9
Czy wyszło cokolwiek na ten telefon i będę mógł wstanie sobie za aktualizować czy mogę sobie pomarzyć i nie liczyć na to że jeszcze będzie wspierany ten telefon? bo może już zaprzestali i niema co się męczyć.
Czytałem gdzieś na forum od telefonów lub ogólnym forum w jakimś wątku i jakiś użytkownik napisał że podbił do stworzyciela systemu "symbian" i napisał do niego czy może zrobić najnowszy specjalny soft dla niego i rzeczywiście mu go wykonał.Tutaj prosiłbym o jakiś kol wiek kontakt do tego Pana od symbiana ;P bo być może to rozwiąże mój problem. Tutaj też można napisać do Fina od telefonu i systemu i dowiedzieć się coś więcej i tutaj też prosiłbym o kontakt to niego w sprawie softu.
Czekam na na konkrety i odpowiedź do tego tematu.Jeżeli ten post nie pasuje( a starałem się wybrać odpowiedni do tego dział) to prosiłbym o przeniesienie do poprawnego działu na tym forum by inni też mogli to zobaczyć.
Pozdro
ps. zapomniałem zapytać czy poda mi ktoś proszę dane profilu serwera aktualnego(najlepiej pod operatora PLAY) przez którego będę mógł aktualizować sobie soft( Ustawienia>Telefon>Zarządzanie telefonem>Menadżer urządzeń>(przycisk na ekranie z 3 paskami)>Profile serwera

Edit:Zmiana typu tematu z Inne na Softy + poprawienie literówki w jednym słówku.
rimperius1 Male
20%

User avatar
 
Offline
 
Telefon: Nokia500(N500)
Soft: Nokia Belle Refresh
Operator: Play
Age: 25
Location: Europa, Polska, Kraków

Joined: 27 Aug 2014
Online: 1d 43m 9s
Posts: 28Topics: 7
Reputation point: -8
    Windows 10 Chrome

Post by adam111 » 27 kwi 2009, o 00:00

BoTs RoX! :D
adam111 Mężczyzna
Oddajcie mi cześć!
50%

Avatar użytkownika
 
Online
 
Telefon: Nokia 3110c
Soft: v. 05.50
Operator: -----

Joined: 30 mar 2009
Online:
Posts:   •  Topics: 
    Ubuntu  Firefox

Post by Navia » 4 May 2017, o 15:37

rimperius1 wrote:No właśnie z skąd bierzemy najnowsze oprogramowanie do telefonu nokia 500 Rm-750?
Jak pilnie potrzebujesz to na tym gryzoniu :
Code: Select all
Please Login or Register, to see this Content
jest najnowszy i nowszego nie będzie .
Navia
 
Offline
 

Post by rimperius1 » 4 May 2017, o 20:08

Navia
Tyle to ja mogę sobie znaleźć... ja potrzebuję najnowszego softu(oprogramowania) do tego telefonu.Cytuję:
szybko przeglądając forum taka nokia 808 i C7-00 mają najnowszą wersje pod liczbą 111.40.1511
no właśnie a gdzie ta aktualizacja dla Nokii 500?Zrobili w końcu ją czy nie zrobili a może gdzieś o tym piszą?... Nie możliwe by od ostatniej aktualizacji nic więcej nie było bo poprostu było by już wiadomo że Nokia 500 nie ostanie aktualizacji i wtedy bym nie pisał...LOGICZNE NIE? Zresztą wszystko co chcę wiedzieć napisałem w głównym poście więc czekam na konkret odpowiedź.Po za tym chyba nie przeczytałeś wszystkiego tylko
No właśnie z skąd bierzemy najnowsze oprogramowanie do telefonu nokia 500 Rm-750?
.Czyli olałeś mój czas jaki zajął mi napisanie tego tematu i poszedłeś po na mniejszej lini oporu doszukując się jednego pytania z WIELU i dając zbędną odpowiedź... :thumbdown: i się nie wysiliłeś wyszukując odpowiedzi na mój problem. Rozumiem też że jest wiele osób co też mają problemy albo inne sprawy ale jak już mi odpisujesz Navia to proszę wysil się i przyłóż bo to nie boli. Jak już mówiłem zbędny link a z chomika nie korzystam bo dawno serwis upadł i wolę darmowe linki typu zippyshare np albo inne strony bez logowania najlepiej darmowe reuplaud.
Chcę dodać że nie znam się za dobrze na telefonach komórkowych i innych typu sprawach... jedynie na tym jak korzystać instalować aplikację i pobierać softy itp. czyli proste sprawy co nawet 8 latek zrobi.W ogóle tyle lat minęło od ostatniej aktualizacji że już dawno powinno coś wyjść a producent symbiana stworzyłby kolejną aktualizację do tej pory. do Nokii 500 i właśnie dlatego pisze tutaj z myślą że dostanę wyczerpującą odpowiedź i konkretne linki bym miał to wreszcie zgłowy/załatwione. Myślę że ten temat przyda się też użytkownikom którzy posiadają jeszcze stare smart-fony nokia 500 i im się też to przyda więc czemu jest cisza o tym?
Nie pozdrawiam Navia i życzę ci żeby ludzie tak samo tobie odpisywali jak ty będziesz mieć problem jakikolwiek z telefonem.

rimperius1 otrzymał za ten post -8 punkty reputacji od 1 użytkowników:
-Wunder Wungiel.
rimperius1 Male
20%

User avatar
 
Offline
 
Telefon: Nokia500(N500)
Soft: Nokia Belle Refresh
Operator: Play
Age: 25
Location: Europa, Polska, Kraków

Joined: 27 Aug 2014
Online: 1d 43m 9s
Posts: 28Topics: 7
Reputation point: -8
    Windows 10 Chrome

Post by pawelooss » 4 May 2017, o 21:49

rimperius1 wrote:W ogóle tyle lat minęło od ostatniej aktualizacji że już dawno powinno coś wyjść a producent symbiana stworzyłby kolejną aktualizację do tej pory.

Symbian nie żyje od 2013 r.
ImageImageImage

Kolekcja ➔ Apple iPhone 5s && BlackBerry Curve 9320 && Ericsson A2618s, A2628s && Götze & Jensen GFE36 && MaxCom MM432BB
&& HTC HD2 && Motorola RAZR V3, V2288 && Samsung Galaxy S && Siemens A52 && Sony Ericsson C902 && Sony Xperia E, Xperia Z3C
&& N♥kia 100, 1100, 1110, 1600, 1616, 3100, 3110c, 3210, 3310, 3410, 3510i, 5510, 5800XM, 6020, 6230i, 6300, 6303c, 6610i, 7260, 7360

&& N♥kia Lumia 730 Dual SIM, Lumia 800, E50, E51, E52, E7-00, N8-00, N900, N9-00, N95 8GB, N-Gage && OnePlus 5T && Tracer Ovo 1.2 :)
pawelooss Male
Pan i Władca!
Administrator

User avatar
 
Offline
 
Telefon: N♥kia E52 || One+ 5T || iPhone 5s
Soft: CFW 081.003 || Android 10 || iOS 12
Operator: Play
Age: 31
Location: Ruda Śląska

Joined: 27 Feb 2009
Online: 665d 14h 20m 5s
Posts: 12081Topics: 1215
Reputation point: 17483
    Windows 10 Firefox

Post by rimperius1 » 5 May 2017, o 13:09

pawelooss Witam :angel:
Acha rozumiem.Teraz na szybko szukając informacji znalazłem coś takiego z takiej strony (jeśli mogę zacytować tylko fragment z tego: http://www.telix.pl/artykul/microsoft-k ... 71092.html
Microsoft wycofał usługi aktualizacji oprogramowania dla telefonów Nokia Belle i telefonów z systemem Symbian.

Usługa aktualizacji oprogramowania dla wszystkich telefonów Nokia Belle oraz telefonów z systemem Symbian zostanie wycofana z końcem grudnia 2015 roku. Aktualizacje oprogramowania dla tych telefonów przez sieć komórkową lub pakiet Nokia Suite nie będą już dostępne - poinformował Microsoft.

Napisał to jakiś gość z nickiem Kan. Czyli od 2013 do 2015 mamy jeszcze 2 lata więc dziwne że od 2013 symbian nie żyje skoro 2015 zakończyli wprowadzanie aktualizacji (czyli jest nadzieja jeszcze) bo pewnie jeszcze choć jedna będzie(choć jedna).Zresztą jak się dobrze poszuka to są pewne krótkie wzmianki że będzie Nokia 500 aktualizowana tylko użytkownicy tej Nokii mają poczekać no ale ile mają czekać w nie skończoność?!! trochę to dziwne.No nie ważne.
To chociaż bym prosił o jakiś kontakt do firmy fińskiej lub do tego gościa co zrobił komuś oprogramowanie jeśli to nie ta sama osoba co prowadzi firmę albo się mylę.
rimperius1 Male
20%

User avatar
 
Offline
 
Telefon: Nokia500(N500)
Soft: Nokia Belle Refresh
Operator: Play
Age: 25
Location: Europa, Polska, Kraków

Joined: 27 Aug 2014
Online: 1d 43m 9s
Posts: 28Topics: 7
Reputation point: -8
    Windows 10 Chrome

Post by nemo333 » 5 May 2017, o 17:57

:lol-above:
Chłopie, szukasz jakiejś nigdy niewydanej aktualizacji dla starej Nokii o której wszyscy już zapomnieli. Zrozum to że Nokia 500 to był najtańszy ówczesny telefon dotykowy z Symbianem i Nokia miała go głęboko w odbycie. Nie zależało im robić aktualizacji dla telefonu który w większości używają osoby biorące abonament z telefonem za złotówkę. Ciesz się że cokolwiek próbowali poprawiać błędy które ktoś zgłaszał wydając kilka aktualizacji. Nawet OIDP to podnieśli tam system z Anny na Belle. To dość sporo biorąc pod uwagę że obecnie budżetowe telefony potrafią nie mieć żadnych poprawek błędów poza nieoficjalnymi wytworami społeczności to było dość dużo. Ciesz się tym co masz a jak chcesz nowsze funkcje, aplikacje itp to niestety - zmień telefon na nowszy. Koniec, kropka.

tl;dr
Symbian nie żyje, Nokia również się sprzedała, mało kogo obchodzi jakiś polaczek który chce nowe FW do zetafona.
Last edited by nemo333 on 5 May 2017, o 17:58, edited 1 time in total.
Image

nemo333 otrzymał za ten post 2 punkty reputacji od 1 użytkowników:
+hubert123454.
nemo333 Male
fb.com/nemowaKK
Sponsor

User avatar
 
Offline
 
Telefon: S21 FE, oraz 400 innych w ramach kolekcji
Soft: Android 13
Operator: Orange

Joined: 26 Jun 2009
Online: 449d 1h 20m 47s
Posts: 9186Topics: 98
Reputation point: 6516
    Windows 7 Chrome

Post by Navia » 5 May 2017, o 21:37

rimperius1 wrote:Myślę że ten temat przyda się też użytkownikom którzy posiadają jeszcze stare smart-fony
Akurat lubię Symbiana i na chwilę obecną nie roztaję się z nim. Jakiego obecnie używam zgadnij sobie.
rimperius1 wrote:Nie pozdrawiam Navia i życzę ci żeby ludzie tak samo tobie odpisywali jak ty będziesz mieć problem jakikolwiek z telefonem.
Ty będziesz o tym wiedział pierwszy .
Navia
 
Offline
 



Return to Poszukiwania & Prośby

 


  • Related topics
    Replies
    Views
    Last post

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest