Register Login

RegulaminFAQSearch
BlogWikiCzat

Previous topic | Next topic
Page 1 of 1 [ 4 posts ]
Print view
Write comments Post new topic


Mobilnie płacimy coraz więcej

Post Mobilnie płacimy coraz więcej 31 Jan 2013, o 15:40

Male - Sponsor  Posts/Topics747/142  Reputation point 985 
Offline  Profile  WWW   
Windows XP Firefox
Polacy coraz chętniej korzystają z aplikacji mobilnych służących do opłacania rachunków. I choć za ich pośrednictwem najczęściej regulują należności do 200 zł to jednak rośnie liczba użytkowników płacących mobilnie większe rachunki.

Image
Sprytny Bill

Sprytny Bill to mobilna aplikacja, która jest wynikiem współpracy liderów na rynku płatniczym. Dzięki niej posiadacze smartfonów mogą łatwo, szybko i bez ryzyka opłacić swoje rachunki za pomocą telefonu. Wystarczy pobrać aplikację ze strony SprytnyBill.pl, zeskanować kod kreskowy rachunku i zapłacić, wpisując kod karty kredytowej lub debetowej. Bezproblemowe będzie także opłacenie rachunku bez kodu kreskowego np. czynszu za mieszkanie – możemy wprowadzić dane płatności ręcznie, a system przy kolejnej płatności zapamięta je.

W grudniu 2012 r. fakturę na kwotę 500 zł i wyższą regulował już co dziewiąty użytkownik aplikacji Sprytny Bill.

Inicjatorem projektu Sprytny Bill jest MasterCard Mobile, wykonawcą uPaid, a nad bezpieczeństwem przelewów czuwa BillBird S.A., będący od grudnia 2012 r. krajową instytucją płatniczą. – Jako lider płatności masowych gwarantujemy bezpieczeństwo przelewów, przekazując środki bezpośrednio na konto wystawcy faktury. Aplikacja Sprytny Bill pozwala na opłacenie aż 95% rachunków, w tym wszystkich płatności wystawianych przez naszych klientów m.in. Orange, PGNiG, Cyfrowy Polsat – mówi Przemysław Płudowski, dyrektor sprzedaży produktów elektronicznych firmy BillBird.

Mobilne płatności to rozwiązanie zyskujące dużą popularność na całym świecie. Również Polacy coraz częściej zapominają nie tylko o gotówce, ale i internetowych platformach udostępnianych przez banki. – Obecnie to nie komputer, lecz telefon staje się najbardziej wygodnym i poręcznym sposobem na opłacenie rachunku szybko i bez obawy o popełnienie jakiegokolwiek błędu, np. w numerze konta wystawcy lub kwocie do uregulowania,/i> – wyjaśnia Marcin Kopyś, Prezes Zarządu firmy uPaid. – To duża korzyść także dla wystawców, gdyż wygodna w użyciu aplikacja to większa szansa na terminowe przelewy – dodaje.

Aplikacja mobilna dostępna jest na stronie SprytnyBill.pl w wersji dla iPhone i Android. Przygotowywana jest także wersja dla Windows Phone. A 21 stycznia rusza promocja, w ramach której każda osoba opłacająca rachunek za pośrednictwem aplikacji Sprytny Bill otrzyma zwrot 5% jego wartości. Aby wziąć udział w promocji nie trzeba spełniać żadnych dodatkowych warunków.


Telix.pl

Wojtek;]

Last post
Reply with quote 


Post Re: Mobilnie płacimy coraz więcej 31 Jan 2013, o 16:05

Male - Sponsor  Posts/Topics2793/816  Reputation point 4157 
Offline  Profile 
Symbian Opera
a jak przejeżdżając koło lasu spotkam ku*** i będę chciał skorzystać z jej usług to też będę mógł jej zapłacić przez tą aplikację? ;_;
Reply with quote 


Post Re: Mobilnie płacimy coraz więcej 31 Jan 2013, o 16:10

Male - Newsman  Posts/Topics2147/499  Reputation point 2958 
Offline  Profile 
Windows 7 Chrome
bombel201 wrote:
a jak przejeżdżając koło lasu spotkam ku*** i będę chciał skorzystać z jej usług to też będę mógł jej zapłacić przez tą aplikację? ;_;


Jak będzie miała przy sb terminal to czemu nie :D
Reply with quote 


Post Re: Mobilnie płacimy coraz więcej 31 Jan 2013, o 16:47

Male - Administrator  Posts/Topics11762/1116  Reputation point 17254 
Offline  Profile    Tlen 
Windows 7 Firefox
www556 wrote:
A 21 stycznia rusza promocja, w ramach której każda osoba opłacająca rachunek za pośrednictwem aplikacji Sprytny Bill otrzyma zwrot 5% jego wartości.

I podatek.

bombel201 wrote:
a jak przejeżdżając koło lasu spotkam ku*** i będę chciał skorzystać z jej usług to też będę mógł jej zapłacić przez tą aplikację? ;_;

I podatek.

Top
Reply with quote 

Write comments  Post new topic

Page 1 of 1 [ 4 posts ]
Previous topic | Next topic

Search for

Jump to
 


Users browsing this forum: No registered users and 0 guests