Register Login

Site RulesFAQSearchContact
PortalBlogWikiChat





Previous topic | Next topic
Page 1 of 1 [ 7 posts ]
Print view
Write comments Post new topic


[808PV] N 808 zbity ekran- pomocy!!!

Post [808PV] N 808 zbity ekran- pomocy!!! 4 Apr 2022, o 21:49

Male - 10%  Posts/Topics17/5  Reputation point 1 
Offline  Profile 
Windows 10 Chrome
Witam ponownie po długiej przerwie. :)

Miałem dzisiaj pecha, bo dziecko zrzuciło mi telefon na podłogę (N 808) i ku mojemu zaskoczeniu, niestety szybka pękła, co nie zdarzyło się nigdy wcześniej, mimo wielokrotnych przypadkowych wyślizgnięć. Wspomnę tylko N8- to był terminator wytrzymałościowy, mimo wielokrotnych kontaktów z podłożem i nic mu nie było.

Niestety przeglądając strony, allegro, olx na próżno szukać. Są jeszcze dziwne portale internetowe, ale u nich za wysyłkę płaci sie więcej niż za produkt zakupiony- są mało wiarygodni (przynajmniej z opinii użytkowników)
Code:
Please Login or Register, to see this Content
:thumbdown:

Czy możecie polecić jakiś dedykowany sklep z akcesoriami i częściami do starych Nokii (ekran N 808, folia, etui, itp.) Może ktoś z użytkowników takimi rzeczami handluje, albo może sprzedać w rozsądnej cenie, chętnie nawiążę kontakt?
W końcu, to strona dedykowana Nokii :D

Pozdrawiam

Last post
Reply with quote 


Post [808PV] Re: N 808 zbity ekran- pomocy!!! 7 Apr 2022, o 22:15

Male - Uploader  Posts/Topics285/39  Reputation point 104 
Offline  Profile   
Windows 10 Opera
Ja jedynie proponuję serwis, nie dlatego że myślę że sie nie znasz na naprawach, ale dlatego że oni mogą mieć szybke lub mieć dostęp do zakupu.
Reply with quote 


Post [808PV] Re: N 808 zbity ekran- pomocy!!! 10 Apr 2022, o 23:33

Male - 10%  Posts/Topics17/5  Reputation point 1 
Offline  Profile 
Windows 10 Chrome
Witam,
Zajęło mi dużo czasu, ale udało się. Znalazłem sklep i kupiłem nawet dwie sztuki po 10 zł każda :D. Grosze, w odróżnieniu od tego, co proponowały inne serwisy. Zamontowałem sam, chociaż miałem sporo problemów z oddzieleniem ramki do zbitego szkła (bardzo cienka rameczka szkła, którą łatwo uszkodzić). Całe szczęście wyświetlacz był nieuszkodzony, bo pewnie tel. by sie nie włączył. Szkło oddaje srebrną poświatę przy wygaszonym ekranie, choć w oryginale powinna być cała czarna, ale działa wszystko więc jestem zadowolony. Przeglądając sklep odniosłem wrażenie, że musieli kiedyś zaopatrywać servisy Nokii, bo bardzo dużo ofert z częściami starych telefonów właśnie od Nokii wisi.

Mogę podać adres sklepu na maila, jak ktoś będzie potrzebował.

Znaleźć etui na 808 graniczy jednak z cudem. Jedyne aukcje, to zagranica, ale się nie opłaca.
Gdyby ktoś znalazł etui w polskim sklepie albo sam miał do sprzedania, proszę o kontakt.
Reply with quote 


Post [808PV] Re: N 808 zbity ekran- pomocy!!! 11 Apr 2022, o 08:30

Male - Sponsor  Posts/Topics9186/98  Reputation point 6517 
Offline  Profile 
Windows 10 Chrome
Podaj podaj, wklej nawet tu linka, przyda się :)
Reply with quote 


Post [808PV] Re: N 808 zbity ekran- pomocy!!! 11 Apr 2022, o 13:50

Male - Moderator  Posts/Topics1297/236  Reputation point 610 
Offline  Profile   
MeeGo Nokia Browser
Ja raz kupiłem 4 etui do Nokii 808 od gościa z Niemczech. Na Telegramie się kontaktowałem.
Reply with quote 


Post [808PV] Re: N 808 zbity ekran- pomocy!!! 11 Jul 2022, o 21:52

Male - 10%  Posts/Topics17/5  Reputation point 1 
Offline  Profile 
Windows 10 Chrome
Śmiało mogę polecić sklep
Code:
Please Login or Register, to see this Content
.
Tylko nie wykupcie wszystkiego :lol:

[ Dodano: 11 lip 2022, o 21:52 ]
Witajcie.
Bardzo niepokoi mnie zachowanie mojej n808. Minął rok, od kiedy ją z "flashowałem" dzięki waszej pomocy i wszystko chodziło bez zarzutu do momentu, jak rozpętała się ta zawierucha za wschodnią granicą. Przynajmniej ja odnoszę takie wrażenie, że ma to z tym jakiś związek. Od marca/kwietnia (mniej więcej), telefon sam się resetuje, zwiesza (nie reaguje na dotyk na panelu). Jak go zresetuję i ponownie się uruchomi, to przestaje działać panel dotykowy, natomiast działają przyciski fizyczne (słuchawki czerwona, zielona, wstecz). Jak włączę przycisk zasilania (czerwony) i chcę wyłączyć telefon, to nie jestem w stanie, bo panel nie reaguje. Mam ochotę palnąć nim o ziemię. Jedynym ratunkiem, jaki skutkuje, jest wyplucie baterii i ponowne uruchomienie telefonu. Wtedy zaczyna działać normalnie- przynajmniej przez jakiś czas. Nie ma dnia, żebym nie musiał tej czynności powtarzać. Jest to, tak irytujące, że brak mi słów. Próbowałem go skanować WinDefenderem, ale nic nie wykrył, więc nie wiem, co można jeszcze zrobić. Przypuszczam, że antywirusy na symbiana nie działają już. Jakieś grubsze zabawy z telefonem, jak na samym początku po zakupie, wolałbym uniknąć.

Mój znajomy w Niemczech pracuje jako inżynier w firmie pod Mercedesa i mówił mi ostatnio, że "Kasperski", którego używali w firmie, przeprowadził jakiś atak, co sparaliżowało im prace.

Czy może mieć, to jakiś związek z tym, co się dzieje na Ukrainie- atak cybernetyczny?
Czy wam działa wszystko (w symbianie) bez zarzutu?
Mój "flash" jest powiązany ze wsparciem, tej rosyjskiej strony
Code:
Please Login or Register, to see this Content
Reply with quote 


Post [808PV] Re: N 808 zbity ekran- pomocy!!! 12 Jul 2022, o 00:55

Male - Patcher  Posts/Topics357/38  Reputation point 188 
Offline  Profile 
Linux Chrome
ja używam delighta na mojej nokii x7-00 i nic złego się nie dzieje

spróbuj przewlashować telefon - może pomoże

Top
Reply with quote 

Write comments  Post new topic

Page 1 of 1 [ 7 posts ]
Previous topic | Next topic

Search for

Jump to
 



Related topics

Ciemnoniebieski ekran.

Author: lukasz23w (7 Jan 2012, o 20:49)

Views: 735  •  Replies: 0

Last post: lukasz23w (7 Jan 2012, o 20:49) View the latest post



Migający ekran.

Author: kidler1111 (19 Apr 2011, o 19:39)

Views: 1199  •  Replies: 0

Last post: kidler1111 (19 Apr 2011, o 19:39) View the latest post



Czarny ekran.

[ Go to pageGo to page: 1, 2 ]

Author: samelas (27 Jul 2010, o 20:50)

Views: 3010  •  Replies: 18

Last post: samelas (9 Aug 2010, o 22:02) View the latest post



Biały ekran

Author: adamziomal (18 Aug 2011, o 23:03)

Views: 1697  •  Replies: 2

Last post: Krzychu_Polowin (18 Aug 2011, o 23:33) View the latest post




Users browsing this forum: No registered users and 1 guest





cron