Register Login

Site RulesFAQSearchContact
PortalBlogWikiChat





Previous topic | Next topic
Page 2 of 2 [ 28 posts ]
Go to page Previous  1, 2
Print view
Write comments Post new topic


N95 8GB czy warto?

Post Re: N95 8GB czy warto? 15 Dec 2010, o 18:27

Male - 10%  Posts/Topics16/1  Reputation point 12 
Offline  Profile 
Windows XP Firefox
Czlowieku ty chyba na oczy nie widziales tych telefonow e52 mam juz pol roku i nic a brat ma e66 1,5 roku i nic nawet sie nie zawiesila wiec ty sie lepiej nie wypowiadaj bo czytasz jakies glupoty co ci google wyswietli i sie uwazasz za znawce

[ Komentarz dodany przez: michero: 15 grudnia 2010, o 19:18 ]
No dobrze, ale to, że tobie telefon działa bez zarzutów, to nie znaczy, że jest bezawaryjny, weź na to poprawkę

Last post
Reply with quote 


Post Re: N95 8GB czy warto? 15 Dec 2010, o 19:43

Male - 20%  Posts/Topics48/20  Reputation point -325 
Offline  Profile   
Windows XP Firefox
Nie :/ .Ale radzę IPhone :sweet:
Reply with quote 


Post Re: N95 8GB czy warto? 15 Dec 2010, o 19:59

Male - 10%  Posts/Topics16/1  Reputation point 12 
Offline  Profile 
Windows XP Firefox
Juz wy lepiej rad tego agenta nie sluchajcie(zebyscie widzieli co odstawia na forum :lol: )
Reply with quote 


Post Re: N95 8GB czy warto? 15 Dec 2010, o 22:39

Male - 50%  Posts/Topics181/42  Reputation point 74 
Offline  Profile 
Windows XP Firefox
Chłopcze... Po pierwsze ja mówiłem o E66 nie o E52. Miałeś kontakt z jednym modelem, który się nie psuł i fajnie ale są serie kiedy można po kilka razy do serwisu latać. Poza tym nie wnikam ile masz lat ale ze stylu wypowiedzi i uporczywym upieraniu się przy swoim bez jakichkolwiek argumentów widać, że niedużo... Wow to już tak znany jestem? Może być, że tak, ale temat o wyborze telefonu chyba nie jest dobrym miejscem do rozmów o mnie. Jak masz jakieś dobre wiadomości i wiedzę na temat telefonów to zapraszam do rozmowy, takiej troszkę poważniejszej niż 'go nie słuchajcie'.

Pozdrawiam:
Image
Last edited by $zymon on 15 Dec 2010, o 22:40, edited 1 time in total.
Reply with quote 


Post Re: N95 8GB czy warto? 15 Dec 2010, o 22:42

Male - Friend  Posts/Topics656/33  Reputation point 810 
Offline  Profile   
Windows XP Firefox
$zymon, jemu chodziło raczej o lotko121, niż o Ciebie... :)
Reply with quote 


Post Re: N95 8GB czy warto? 16 Dec 2010, o 08:48

Male - Expert Mod  Posts/Topics6343/292  Reputation point 4821 
Offline  Profile 
Windows Vista Firefox
Mam prawie na co dzień styczność z "ośmiogigowcem", bo mój najlepszy kumpel ma, telefon dosyć ciekawy, ale jak na jego czasy. Bardzo mulny, ale co się dziwić, tam jest procek taki jak w E65 - 206MHz.
ja bym doradzał tak jak koledzy - E66, E52.
E52 ma 3x szybszy procek - 600MHz.
Co do aparatu, zdjęcia wychodzą za***iste, filmy płynnie.
Gry chodzą świetnie, a do tego potężny wyświetlacz 2,8" - taki jak w Samsungu Corby
ja bym go kupił tylko okazyjnie, za normalną cenę wolę kupić E-series
E66 miał mój tata, super telefon, godzien polecenia, niestety już go nie ma, bo go w kałuży utopił, następnie oddał do serwisu, znów go miał przez jakiś czas, a potem jak robił przy aucie, zapomniał z kieszeni wyjąć i się na nim położył - zmiażdżył wyświetlacz
Reply with quote 


Post Re: N95 8GB czy warto? 16 Dec 2010, o 16:54

Male - 10%  Posts/Topics16/1  Reputation point 12 
Offline  Profile 
Windows XP Firefox
do szymona chyba sklamales podajac swoj wiek a po za tym kto tu sie upiera ze ma racje, a co do michero to oba telefony sa bez awaryjne bo i e50 "co tez jest z niby wadliwej seri e" dziala od 4 lat bez zarzutu u mojego taty tak jak moj dobry znajomy ma e65 i tez wogule nie byla w serwisie albo ty masz niezlego pecha albo co jest bardziej mozliwe serie e sa nie zniszczalen w porownaniu do xpress music

[ Komentarz dodany przez: michero: 17 grudnia 2010, o 10:02 ]
Powtarzam. To, że tobie czy twojemu tacie telefony działają to nie znaczy, że można uznać telefon za bezawaryjny. Gdybyś miał 100 tych telefonów i z żadnym nie byłoby problemów to ewentualnie można wyciągać wnioski, a tak to masz za małą próbkę
Reply with quote 


Post Re: N95 8GB czy warto? 16 Dec 2010, o 17:59

Male - Friend  Posts/Topics840/175  Reputation point 1288 
Offline  Profile   
Windows XP Chrome
nokiamaniak, zależy od egzemplarza telefonu. Z tego co wiem to nokia e52 jest telefonem bezawaryjnym ... ale tylko późniejsze wersje ponieważ początkowa wersja podobno była strasznie awaryjna być może przez soft.


Co do nokii N95 8GB cytuję wasiesto
Quote:
N95-1 to prawdziwy czołg , N95-2 8gb padają jak muchy

Nokie n95-1 są bardziej podatne na tuning bo mają kartę pamięci i jak jakiś patch nie działa to się kartę wyciąga i usuwa a z n95-2
(8GB) jak usuniesz ? Hard Reset ? i wszystko do kosza ?
Reply with quote 


Post Re: N95 8GB czy warto? 16 Dec 2010, o 22:46

Male - 50%  Posts/Topics181/42  Reputation point 74 
Offline  Profile 
Windows XP Firefox
HitFan, N95 ma 332 Mhz i różnica jest kosmiczna w stosunku do 'dwusetek' z E65 czy N73.. ;)

nokiamaniak, już Ci coś powiedziałem na ten temat, przeczytaj uważnie i się zastosuj. Dziękuję.

Z tym, że dana seria "E" czy "N" jest wadliwa to nie bardzo jest prawda, bo jednakowoż E50 i E52 są nie do zdarcia, seria E, czy jakikowlek Symbian z prockiem poniżej 300 Mhz, to jest porażka jakich mało, sam pracowałem 2 lata na N73 i te zaimplementowane w niej procki mam wyklęte. A już np. z E66 zależnie od tego jak duże ma się szczęście - można wcale serwisu nie odwiedzać, bo takiej potrzeby zwyczajnie nie będzie, a czasami/często w serwisie z tym telefonem można zamieszkać.

Od siebie dodam, że N95 był praktycznie ostatnim telefonem fińskiego producenta bijącym konkurentów - można się zachwycać E52 (zresztą fajny jest, tyle że szkoda, że na tym trupie s60v3) ale wszystko później mieli już inni, najczęściej Samsung. Ekrany pojemnościowe, multitasking, multitouch, aparaty X mega, o WIELE szybsze i stabilniejsze oprogramowanie - N8 niezła jest ale wziąłbym ją tylko dla aparatu - ^3 wielkim odkryciem nie jest, przełomu nie ma (chooociaż patrząc na v5 i samą Nokię to jednak może jest...) a wszystko co ma w środku mieli już dużo szybciej inni, Galaxy S bije ją na głowę.
Last edited by $zymon on 16 Dec 2010, o 22:46, edited 1 time in total.
Reply with quote 


Post Re: N95 8GB czy warto? 18 Dec 2010, o 18:20

Male - Sponsor  Posts/Topics9190/98  Reputation point 6525 
Offline  Profile 
Windows XP Firefox
$zymon wrote:
Wejdź sobie na taką stronkę jak mgsm.pl i poczytaj komentarze.
bardzo profesjonalna strona :lol: :lol: :clap:
Quote:
Mam prawie na co dzień styczność z "ośmiogigowcem", bo mój najlepszy kumpel ma, telefon dosyć ciekawy, ale jak na jego czasy. Bardzo mulny, ale co się dziwić, tam jest procek taki jak w E65 - 206MHz.
programy diagnostyczne źle wskazują, on ma 332mhz o ile dobrze pamiętam, albo i więcej nawet.

Kupcie se po 3310 i nie marudźcie, to jest telefon bezawaryjny, bezproblemowy i podatny na tunning :mryellow:
No i można z niego normalnie porozmawiać, tam telefon jest główną funkcją a nie tylko dodatkiem :D
Reply with quote 


Post Re: N95 8GB czy warto? 20 Dec 2010, o 12:09

Male - Expert Mod  Posts/Topics6343/292  Reputation point 4821 
Offline  Profile 
Windows Vista Firefox
JBakTaskMan i X-Plore wyświetlają 206MHz, ale nie kłócę się, bo w C5-00 wyświetlają 192Mhz :O :lol:
Reply with quote 


Post Re: N95 8GB czy warto? 19 Jan 2011, o 22:54

Male - 20%  Posts/Topics32/4  Reputation point 9 
Offline  Profile   
Windows 7 Chrome
warto ten tel kupić ale tuning jak wyżej, trochę kiepsko :/ no ale ogólnie, bardzo doby tel, wyświetlacz, wifi, aparat, pamieć, choć nie którzy uważają, że w wbudowana pamięć, to wada że nie idzie poszeżyć, ale w 95 8gb, mi starczało (w omni 12gb miałem kilka filmów i pełno) gps, nie testowałem może z raz, ale tak fajne, funkcję no mogę polecić też, telefon mocny bardzo, mój przeżył wszytko, a zabiło go nie wiem co? stracił bez powrotnie zasięg, komis mówił że nie zrobi, nawet upadki jej nie szkodziły, ani nic, a padła, od tego że leżała z tydzień (WHY?) ale tak bardzo dobry. :)
Reply with quote 


Post Re: N95 8GB czy warto? 22 Jan 2011, o 11:13

Male - User  Posts/Topics1/0  Reputation point 0 
Offline  Profile 
Windows XP Chrome
ja wlasnie nabylem nokie e52 testowalem ja bardzo dlugo polecil bym ja kupic
1 bateria jest rewelacyjna
2telefonik jest stabilny nie wiesza sie
3doskonale lezy w dloni
4robi dobre foto
co do wypowiedzi ze jest awaryjna zgadzam sie ale to pierwszwe wypusty byly awaryjne i nokia wymieniala aparaty bez oplat

Top
Reply with quote 

Write comments  Post new topic
Go to page Previous  1, 2
Page 2 of 2 [ 28 posts ]
Previous topic | Next topic

Search for

Jump to
 


Users browsing this forum: No registered users and 2 guests