Register Login

Site RulesFAQSearchContact
PortalBlogWikiChat





Previous topic | Next topic
Page 1 of 1 [ 4 posts ]
Print view
Write comments Post new topic


[N97] N97 path na brak wibracji przy blokadzie klawiatury

Post [N97] N97 path na brak wibracji przy blokadzie klawiatury 5 May 2014, o 01:07

Male - 10%  Posts/Topics11/7  Reputation point 1 
Offline  Profile 
Windows 7 Firefox
Witam,
posiadam N97 mini i strasznie denerwuje mnie wibracja przy blokadzie klawiatury. Znalazłem plik, który powinien rozwiązać ten problem, jednak nie działa (albo wrzucam go w złe miejsce) proszę o info w tym temacie.
Druga kwestia, dlaczego nie mogę przesłać plików instalacyjnych gier/programów na inny telefon? Nie dział zarówno przez menagera plików jak i przez Swissmenagera
Ktoś potrafi mi pomóc?

Last post
Reply with quote 


Post [N97] Re: N97 path na brak wibracji przy blokadzie klawiatury 5 May 2014, o 01:12

Male - Sponsor  Posts/Topics9190/98  Reputation point 6525 
Offline  Profile 
Windows 7 Firefox
Borsucjusz wrote:
posiadam N97 mini i strasznie denerwuje mnie wibracja przy blokadzie klawiatury. Znalazłem plik, który powinien rozwiązać ten problem, jednak nie działa (albo wrzucam go w złe miejsce) proszę o info w tym temacie.
Może powiedz co znalazłeś, gdzie, jak wrzucałeś itp? Bo bez tego jest trudno coś powiedzieć.

Zresztą, jak dobrze pamiętam to wyłączenie wibracji działało jedynie przy wrzucaniu pliku do ROMu. Musiałbyś albo samemu zrobić custom FW albo jakieś wgrać. IMO zbyt dużo roboty dla takiej błahostki ;) Sam próbowałem w 5800 ale odpuściłem

Borsucjusz wrote:
Druga kwestia, dlaczego nie mogę przesłać plików instalacyjnych gier/programów na inny telefon? Nie dział zarówno przez menagera plików jak i przez Swissmenagera
X-Plore wysyła bez żadnego problemu i sprzeciwu.
Reply with quote 


Post [N97] Re: N97 path na brak wibracji przy blokadzie klawiatury 5 May 2014, o 01:29

Male - Expert Mod  Posts/Topics6343/292  Reputation point 4821 
Offline  Profile 
Windows 8.1 Chrome
Borsucjusz wrote:
Witam,
posiadam N97 mini i strasznie denerwuje mnie wibracja przy blokadzie klawiatury. Znalazłem plik, który powinien rozwiązać ten problem, jednak nie działa (albo wrzucam go w złe miejsce) proszę o info w tym temacie.
Druga kwestia, dlaczego nie mogę przesłać plików instalacyjnych gier/programów na inny telefon? Nie dział zarówno przez menagera plików jak i przez Swissmenagera
Ktoś potrafi mi pomóc?

1. Telefon zhackowany? Inne patche w ROMPatcherze działają?
2. X-plore na pewno wyśle. Żeby standardowy menager plików wysyłał jest potrzebny odpowiedni patch
Reply with quote 


Post [N97] Re: N97 path na brak wibracji przy blokadzie klawiatury 5 May 2014, o 01:39

Male - 10%  Posts/Topics11/7  Reputation point 1 
Offline  Profile 
Windows 7 Firefox
Tak telefon hackowany, pozostałe funkcje działają bez zarzutu
plik jaki znalazłem to: theodore_DevLock.rul i wg opisu powinno się go wrzucić do C:\Private\10282BC4\rules, jednak to nic nie daje
Spróbuje z xplore, zrezygnowałem z niego na rzecz swissmenagera, poza tym w dotychczasowych symbianowcach nie miałem problemu z przesyłem plików przez normalnego menagera
Przy okazji w jaki sposób zarejestrować swissmenagera? Wersja którą ściągnąłem okazała się trialem i woła o "registration code"

Top
Reply with quote 

Write comments  Post new topic

Page 1 of 1 [ 4 posts ]
Previous topic | Next topic

Search for

Jump to
 



Related topics

nokia c7 Garmin bez klawiatury

Author: piotr75 (5 Jan 2013, o 10:00)

Views: 1104  •  Replies: 0

Last post: piotr75 (5 Jan 2013, o 10:00) View the latest post



Inne dźwięki klawiatury

Author: rejczi85 (9 Nov 2011, o 19:27)

Views: 1042  •  Replies: 1

Last post: HitFan (10 Nov 2011, o 14:50) View the latest post



blokowanie klawiatury z dzwiekiem

Author: rawracer (11 Jun 2013, o 12:55)

Views: 1242  •  Replies: 2

Last post: rawracer (23 Jun 2013, o 13:14) View the latest post



Ustawianie kodu blokady klawiatury

Author: omv (30 Dec 2012, o 21:21)

Views: 2449  •  Replies: 3

Last post: HitFan (31 Dec 2012, o 10:39) View the latest post




Users browsing this forum: No registered users and 8 guests