Najtańsze rozmowy Niemcy-Polska

Image

Post by janeksroka » 2 Dec 2011, o 23:52

Witam Was.
Mam pilną sprawę, ponieważ mój ojciec wyjechał do niemiec i mam z nim słaby kontakt.
Potrzebuję jak najszybciej dowiedzieć się która sieć zaoferuje mi najlepsze warunki połączeń telefonicznych oraz pisania SMS, biorę pod uwagę również sieci niemieckie. Najlepiej by było gdybyście napisali mi najlepszą sieć niemiecką do pisania sms oraz do rozmów oddzielnie.
Słyszałem że z pl sieci najlepszy jest T-mobile do takich rozmów ale oni mają stawkę 1,70PLN/min :/
Proszę o pomoc
Motorola T190>Nokia 2600>Nokia 3100>Siemens SL-45i>Nokia 6020>Motorola e398>SE k750i>Samsung SGH-E250> Nokia 5130XPressMusic> Nokia n73> SE W200i> Nokia 6151> LG GT540> SE Elm> HTC Wildfire S> SE Elm :D
janeksroka Male
;P
50%
 
Offline
 
Telefon: SE Elm
Soft: za***isty ;d
Operator: Plus
Age: 30
Location: Niezlokalizowana ;]

Joined: 19 Sep 2009
Online: 7d 22h 6m 7s
Posts: 188Topics: 55
Reputation point: 286
    Windows 7 Chrome

Post by adam111 » 27 kwi 2009, o 00:00

BoTs RoX! :D
adam111 Mężczyzna
Oddajcie mi cześć!
50%

Avatar użytkownika
 
Online
 
Telefon: Nokia 3110c
Soft: v. 05.50
Operator: -----

Joined: 30 mar 2009
Online:
Posts:   •  Topics: 
    Ubuntu  Firefox

Post by nemo333 » 3 Dec 2011, o 03:08

Najprawdopodobniej lebara.de będzie najlepszym rozwiązaniem. ojciec kupi sobie tam kartę i ma do polski 9c/min na telefony komórkowe 4c /min na telefony stacjonarne 15c SMS 15c Opłata startowa
Pełna oferta na http://www.lebara.de/ Jest po polsku, w prawym górnym roku najedź na Deutsch i jest opcja zmiany na polski
Nie wiem tylko co to opłata startowa, to chyba kwota naliczona minimalnie za połączenie ;)
Image
nemo333 Male
fb.com/nemowaKK
Sponsor

User avatar
 
Offline
 
Telefon: S21 FE, oraz 400 innych w ramach kolekcji
Soft: Android 13
Operator: Orange

Joined: 26 Jun 2009
Online: 449d 1h 20m 47s
Posts: 9186Topics: 98
Reputation point: 6516
    Windows 7 Chrome

Post by HitFan » 3 Dec 2011, o 15:02

a w polsce to na kartę ciężko. Teraz w Orange dla Firm jest oferta, gdzie jest 29gr./min w całej europie.
Google Pixel 7 | PC: AMD Ryzen™ 5 5600 6x3,5GHz, 32GB DDR4 RAM, PowerColor Radeon RX 6800 XT Red Dragon OC 16GB GDDR6, SSD 2TB
Patche mojego autorstwa: [5310XM] S40 Belle | [6300] S40 Belle | [5300XM] Anna OS | [5300XM] 6th ed | [6300] 6th Edition Image Image
Zapraszam na mojego bloga o modelach rajdowych RajdowaKolekcja.pl | Podobają Ci się moje patche, uploady? Pomogłem? Kliknij Image na zachętę ; )
| 3100 > 5140i > 5310XM > N70 > E65 > E66 > C5-00 > Xperia S > Galaxy SIII > Redmi Note 4X > Redmi Note 8T > Pixel 4a (5G) > Pixel 7
HitFan Male
www.RajdowaKolekcja.pl
Expert Mod

User avatar
 
Offline
 
Telefon: Google Pixel 7
Soft: Android 14
Operator: Orange
Age: 28
Location: Bytom

Joined: 3 Aug 2009
Online: 130d 15h 25m 33s
Posts: 6343Topics: 292
Reputation point: 4821
    Symbian Opera

Post by OSZUKANY » 27 Sep 2013, o 15:20

Nie kupuj karty L E B A R A ODRADZAM!!!!!! mi zablokowali dzisiaj numer telefonu na którym miałem wykupiony międzynarodowy pakiet 750 minut za który zaplacilem 20euro gdyż stwierdzili ,,ze w ciągu w krótkim czasie wykonałem zbyt wiele polaczen na rozne numery telefonow'' oraz ze ,,wykorzystuje numer do biznesu wykonując tyle polaczen''-:-)))))) to nie jest tragiczne to jest po prostu smieszne-na podstawiewidzimisie(konsultanci twierdza ze to system blokuje,komorka zajmujaca się wykrywaniem oszustw:-))),dobre sobie wiec jestem oszustem bo zaplacilem za karte startowa,doladowanie i korzystam z usług;-)))W regulaminie wspomnianego pakietu jest zapis ze karta nie może być wykorzystywana do polaczen związanych z prowadzeniem firmy,biznesy jak okreslaja to konsultanci na infolinii.Tylko jakiej podstawiie jest blokowana karta na polaczenia wychodzace?ktos musi podsluchiwac moje rozmowy żeby ocenic w czy to jest rozmowa biznesowa czy prywatna.Polaczenia wykonywałem na numery prywatnych abonentow ,karte sim zakupiłem jako osoba prywatna i tak tez ja zarejestrowałem.A ze w mniemaniu firmy dużo dzwoniłem(hehehe określenie dużo 100,1000,czy 10000:-)))to chyba mam do tego prawo a w regulaminie nie jest okreslona liczba minut i polaczen w ciągu doby wiec pytam na jakiej podstawie mam wiedzieć ile wydzwonić minut w ciągu doby i na i do ilu znajomych zadzwonic żeby mi Lebara laskawie karty nie zablokowala?.Poziom obsługi jest taki ze pracują nieprzygotowani konsultanci,obcokrajowcy często którzy nieznaja biegle jezyka polskiego do tego stopnia ze nie można zrozumieć sensu wypowiedzi lub ten sens jest inny.Konsultanci sa niesłowni(mój wniosek reklamacyjny został wyslany po 3 dniach,a Pan konsultant jak niepełnosprawny 15 razy dopytywal się o numer tel.ktorego dotyczy reklamacja)nie zoorientowani w procedurach nie znaja nawet regulaminu uslog tylko odsylaja do przeczytania sobie regulaminu,ogolne wrazenie jest takie jakby ktoś pierwszy oderwany o pluga czy kopania rowów bez przygotowania zaczal tam prace.Malo tego jeżeli nie uznaja reklamacji nie zwroca ci pieniędzy za katre i pakiet.Pozostaje tylko sad i prokuratura!!!!!!!!odradzam!!!!!ODRADZAM!!!!!ODRADZAM!!!!!ODRADZAM!!!!!!
OSZUKANY Male
User
 
Offline
 
Telefon: SAMSUNG GALAXY S
Operator: myAvon
Age: 86
Location: ARUBA

Joined: 27 Sep 2013
Online: 39s
Posts: 1Topics: 0
Reputation point: 0
    Windows 7 Internet Explorer

Post by nemo333 » 27 Sep 2013, o 21:21

To jest właśnie kwestia takich wirtualnych tanich operatorów.
Po pierwsze - jakoś muszą zaoferować tanie usługi więc na czymś muszą zaoszczędzić - jak widzisz oszczędzają akurat na obsłudze klienta :) Czyli beznadziejna infolinia, ludzie tam pewnie zarabiają grosze, trudno dostępne punkty stacjonarne itp itd.

Drugą kwestią jest to że nie należy w takiego operatora wiele inwestować. Możesz mieć właśnie takie problemy nie do wyjaśnienia jak właśnie tutaj albo np może z dnia na dzień wyłączyć karty, zamknąć punkty i tyle widzieliście zainwestowaną kasę i pakiety. Właściciel może już dawno siedzieć sobie na kanarach za waszą kase a wy jesteście w czarnej rzyci po prostu :D
Image
nemo333 Male
fb.com/nemowaKK
Sponsor

User avatar
 
Offline
 
Telefon: S21 FE, oraz 400 innych w ramach kolekcji
Soft: Android 13
Operator: Orange

Joined: 26 Jun 2009
Online: 449d 1h 20m 47s
Posts: 9186Topics: 98
Reputation point: 6516
    Windows 7 Firefox

Post by Mati91 » 27 Sep 2013, o 22:46

Ja używałem Lebary w Holandii i nie narzekałem. Do Polski dzwoniłem na stacjonarne za 1 eurocent za minutę połączenia :) Dlatego pakietów nawet nie kupowałem żadnych.
"Wasz czas jest ograniczony, więc nie marnujcie go, żyjąc cudzym życiem. Nie wpadajcie w pułapkę dogmatów, żyjąc poglądami innych ludzi. Nie pozwólcie, żeby hałas cudzych opinii zagłuszył wasz własny wewnętrzny głos. I najważniejsze – miejcie odwagę kierować się sercem i intuicją."
Steve Jobs
Mati91 Male
Redaktor

User avatar
 
Offline
 
Telefon: iPhone 14 Pro Max
Operator: T-Mobile
Location: Berlin

Joined: 13 Jun 2010
Online: 128d 19h 29m 31s
Posts: 2312Topics: 361
Reputation point: 11286
    Windows 8 Firefox

Post by riki999 » 24 Mar 2018, o 07:42

A próbowałeś może w Aero bo tam jest tanio
riki999 Male
User
 
Offline
 
Telefon: nokia
Operator: ----------
Age: 72

Joined: 24 Mar 2018
Online: 3m 49s
Posts: 1Topics: 0
Reputation point: 0
    Windows XP Chrome


Return to Operatorzy GSM

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest