Register Login

Site RulesFAQSearchContact
PortalBlogWikiChat





Previous topic | Next topic
Page 1 of 1 [ 7 posts ]
Print view
Write comments Post new topic


Najtańsze rozmowy Niemcy-Polska

Post Najtańsze rozmowy Niemcy-Polska 2 Dec 2011, o 23:52

Male - 50%  Posts/Topics188/55  Reputation point 286 
Offline  Profile 
Windows 7 Chrome
Witam Was.
Mam pilną sprawę, ponieważ mój ojciec wyjechał do niemiec i mam z nim słaby kontakt.
Potrzebuję jak najszybciej dowiedzieć się która sieć zaoferuje mi najlepsze warunki połączeń telefonicznych oraz pisania SMS, biorę pod uwagę również sieci niemieckie. Najlepiej by było gdybyście napisali mi najlepszą sieć niemiecką do pisania sms oraz do rozmów oddzielnie.
Słyszałem że z pl sieci najlepszy jest T-mobile do takich rozmów ale oni mają stawkę 1,70PLN/min :/
Proszę o pomoc

Last post
Reply with quote 


Post Re: Najtańsze rozmowy Niemcy-Polska 3 Dec 2011, o 03:08

Male - Sponsor  Posts/Topics9186/98  Reputation point 6516 
Offline  Profile 
Windows 7 Chrome
Najprawdopodobniej lebara.de będzie najlepszym rozwiązaniem. ojciec kupi sobie tam kartę i ma do polski 9c/min na telefony komórkowe 4c /min na telefony stacjonarne 15c SMS 15c Opłata startowa
Pełna oferta na http://www.lebara.de/ Jest po polsku, w prawym górnym roku najedź na Deutsch i jest opcja zmiany na polski
Nie wiem tylko co to opłata startowa, to chyba kwota naliczona minimalnie za połączenie ;)
Reply with quote 


Post Re: Najtańsze rozmowy Niemcy-Polska 3 Dec 2011, o 15:02

Male - Expert Mod  Posts/Topics6343/292  Reputation point 4821 
Offline  Profile 
Symbian Opera
a w polsce to na kartę ciężko. Teraz w Orange dla Firm jest oferta, gdzie jest 29gr./min w całej europie.
Reply with quote 


Post Re: Najtańsze rozmowy Niemcy-Polska 27 Sep 2013, o 15:20

Male - User  Posts/Topics1/0  Reputation point 0 
Offline  Profile 
Windows 7 Internet Explorer
Nie kupuj karty L E B A R A ODRADZAM!!!!!! mi zablokowali dzisiaj numer telefonu na którym miałem wykupiony międzynarodowy pakiet 750 minut za który zaplacilem 20euro gdyż stwierdzili ,,ze w ciągu w krótkim czasie wykonałem zbyt wiele polaczen na rozne numery telefonow'' oraz ze ,,wykorzystuje numer do biznesu wykonując tyle polaczen''-:-)))))) to nie jest tragiczne to jest po prostu smieszne-na podstawiewidzimisie(konsultanci twierdza ze to system blokuje,komorka zajmujaca się wykrywaniem oszustw:-))),dobre sobie wiec jestem oszustem bo zaplacilem za karte startowa,doladowanie i korzystam z usług;-)))W regulaminie wspomnianego pakietu jest zapis ze karta nie może być wykorzystywana do polaczen związanych z prowadzeniem firmy,biznesy jak okreslaja to konsultanci na infolinii.Tylko jakiej podstawiie jest blokowana karta na polaczenia wychodzace?ktos musi podsluchiwac moje rozmowy żeby ocenic w czy to jest rozmowa biznesowa czy prywatna.Polaczenia wykonywałem na numery prywatnych abonentow ,karte sim zakupiłem jako osoba prywatna i tak tez ja zarejestrowałem.A ze w mniemaniu firmy dużo dzwoniłem(hehehe określenie dużo 100,1000,czy 10000:-)))to chyba mam do tego prawo a w regulaminie nie jest okreslona liczba minut i polaczen w ciągu doby wiec pytam na jakiej podstawie mam wiedzieć ile wydzwonić minut w ciągu doby i na i do ilu znajomych zadzwonic żeby mi Lebara laskawie karty nie zablokowala?.Poziom obsługi jest taki ze pracują nieprzygotowani konsultanci,obcokrajowcy często którzy nieznaja biegle jezyka polskiego do tego stopnia ze nie można zrozumieć sensu wypowiedzi lub ten sens jest inny.Konsultanci sa niesłowni(mój wniosek reklamacyjny został wyslany po 3 dniach,a Pan konsultant jak niepełnosprawny 15 razy dopytywal się o numer tel.ktorego dotyczy reklamacja)nie zoorientowani w procedurach nie znaja nawet regulaminu uslog tylko odsylaja do przeczytania sobie regulaminu,ogolne wrazenie jest takie jakby ktoś pierwszy oderwany o pluga czy kopania rowów bez przygotowania zaczal tam prace.Malo tego jeżeli nie uznaja reklamacji nie zwroca ci pieniędzy za katre i pakiet.Pozostaje tylko sad i prokuratura!!!!!!!!odradzam!!!!!ODRADZAM!!!!!ODRADZAM!!!!!ODRADZAM!!!!!!
Reply with quote 


Post Re: Najtańsze rozmowy Niemcy-Polska 27 Sep 2013, o 21:21

Male - Sponsor  Posts/Topics9186/98  Reputation point 6516 
Offline  Profile 
Windows 7 Firefox
To jest właśnie kwestia takich wirtualnych tanich operatorów.
Po pierwsze - jakoś muszą zaoferować tanie usługi więc na czymś muszą zaoszczędzić - jak widzisz oszczędzają akurat na obsłudze klienta :) Czyli beznadziejna infolinia, ludzie tam pewnie zarabiają grosze, trudno dostępne punkty stacjonarne itp itd.

Drugą kwestią jest to że nie należy w takiego operatora wiele inwestować. Możesz mieć właśnie takie problemy nie do wyjaśnienia jak właśnie tutaj albo np może z dnia na dzień wyłączyć karty, zamknąć punkty i tyle widzieliście zainwestowaną kasę i pakiety. Właściciel może już dawno siedzieć sobie na kanarach za waszą kase a wy jesteście w czarnej rzyci po prostu :D
Reply with quote 


Post Re: Najtańsze rozmowy Niemcy-Polska 27 Sep 2013, o 22:46

Male - Redaktor  Posts/Topics2312/361  Reputation point 11286 
Offline  Profile 
Windows 8 Firefox
Ja używałem Lebary w Holandii i nie narzekałem. Do Polski dzwoniłem na stacjonarne za 1 eurocent za minutę połączenia :) Dlatego pakietów nawet nie kupowałem żadnych.
Reply with quote 


Post Re: Najtańsze rozmowy Niemcy-Polska 24 Mar 2018, o 07:42

Male - User  Posts/Topics1/0  Reputation point 0 
Offline  Profile 
Windows XP Chrome
A próbowałeś może w Aero bo tam jest tanio

Top
Reply with quote 

Write comments  Post new topic

Page 1 of 1 [ 7 posts ]
Previous topic | Next topic

Search for

Jump to
 


Users browsing this forum: No registered users and 0 guests